Návrhy spojení serverů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vasil35, 27/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Pises blbosti, nikto nemoze za to, ze niekto zacne hrat v roku 2013 a niekto v roku 2018..... Takze kvoli novacikom vsetko zmazat? Aha takze ked by sa teraz zmazala BZ a CEST kvoli tomu aby to bolo vyrovnane, tak potom timto novacikom by sa logicky tiez musela zmazat BZ a cEST v roku 2023 kedze uz by neboli novacikovia ale veterani a zase by sa to muselo mazat kvoli novacikom... zamysli sa, bohuzial niekto zacne hrat dnes, niekto zajtra, niekto za mesiac, niekto za rok a niekto za 5 rokov takze podla tohto sa nikto nemoze riadit...
     
  2. niekto strávil veľmi veľa hodín v GG a na mapách aby na tie GG mal a ty chceš akože dať návrh aby im to zmizlo.... aha... osobne som strávil 2 týždne na pirátskych mapách aby som spravil misie za lvl 22 minul som asi 5 000 000 x4 plus asi 1 500 000 sab čiže kto by mi toto vynahradil ked som to dajme tomu robil pre tie ranky ? ak mi ten čas vrátiš aj muníciu kľudne tento si tento návrh preferuj ako rozumný a spravodlivý... prečo by sme mali prísť o body rebríčku pri spojení ? bude viac hráčov hodnosti sa spravia podľa počtu hráčov vo firme a ich bodov rebríčku takto to je v pohode nevymýšľaj nič ak to nemáš domyslené...
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  3. Zablúdil si po ceste na liečenie ?
    Spravodlivé pre všetkých ? Aj pre takých čo do toho dali tisíce € aby boli v topke hore ?
    Nechal výbavu ale ostatné zrušil toto sú rovnaké podmienky pre všetkých ? Pre nás všetkých bude najlepšie keď už na to liečenie nezablúdiš :)
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  4. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Maximalne tak vytvorit novy server kde sa zacne odznova toto je uplny nezmysel co som kedy videl, predstav si ze CR a SR a spoja a povedia, nuz zacnes od znova, nemas kde byvat a nic nemas, spravodlive ? Prosim, ked chces nieco napisat tak najprv nad tym porozmyslaj a potom radsej ani nepis
     
  5. Vasil35

    Vasil35 User

    Phenix pleteš tady hrušky a jablka. mícháš realitu se hrou.
    Spravedlnost chceš? dobrá. řekni mi jak přepočítáš rank za lodě u lidí co je nastříleli před 8-9 lety a a lidmi co to nastříleli ted. dnešní lovci dostanou za stejnou lod 50* víc bodů? protože to je cirka poměr hráčů tenkrát a nyní.
    Jak srovnáš pocivě různé stáří servrů a tím i možnost hrát?
    Koukám zase jeden s egem ale s nedostatkem chuti znova dokázat co v něm je:)


    Optimus, hraješ online hru a nebo automaty? že do toho musíš cpát hafo peněz? nebo si mastíš ego natom kolik jsi tam nacpal?
    zrušit lidem výbavu a se většina nevrátí. proto o tom jsem neuvažoval, v době kdy jsou samé duoble odměny tak výbava není problém.


    Jack taky jsem se zůčasnil pirátů a pár mega X4 ubylo. to je pro tebe tak důležitá munice a nebo herní zážitek a spousta misí na plnění a možnost dokázat kam až se dostaneš?


    Pan Majster, asi zapomínáš že to bude vlastně nový servr, takže nováčkové budeme ve hře všichni a co se týče cti, co zní máš? ego namachrovaného?:D


    Jo co se týče toho jak někdo psal e nejsem full, opravím. full jsem už léta. jen tohle je momentálně účet kde si to tak trochu pinkám. a dost se na vás bavím, když vidím jak lpíte na maličkostech které o umění nic nedokazají, jen to že točíte stovky hadesek.
    takhle si hodnost a triko nahoní každej rychle:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    "Návrh" nespĺňa pravidla a taktiež je táto zmena nereálna nakoľko by táto zmena naštvala len 99% hráčov.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.