Spojenie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TronLegacsy, 25/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Neviem, či táto téma už bola alebo nie. Ak áno prepáčte že to píšem. Chcel by som sa opýtať či Bigpoint chce reagovať na to, že z miliónov hráčov túto hru hrajú možno už len tisíce aj to možno preháňam. Tak zaujímalo by ma či by bigpoint nemohol urobiť to, že by napríklad spojilo GE servery dohromady(myslené tak že napr GE1+GE2+GE3).Viem určite by to bolo náročne ale na mapách by konečne bolo viac hráčov a bola tá hra zaujímavejšia lebo keď idem loviť a som na mape a ani jedna loď tak ďakujem za taký lov :/. A myslím že nie som sám a je viac ľudí, ktorým by sa to páčilo čo sa týka rebríčkov, bolo by nejaké rozdelenie v rebríčkoch pre GE1 GE2 a GE3.To že sa spoja 3 servery som dal iba ako príklad možno je to veľa hráčov na jeden server v tom prípade by sa spojili dva :). Ďakujem za reakcie :)
     
  2. svi1

    svi1 User

    TronLegacsy ahoj. Dej si do vyhledávání "spojení serverů" a projdi si témata. Myslím, že na fóru je o tom napsáno hodně.
    Přeji příjemné chvilky při čtení.
     
  3. Případně pokud jsi fanoušek streamů, na twitchi se o tom už také něco málo napovídalo.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tuna máš všetko potrebné k tejto téme
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/cross-server-stream-5-10-2016.107661/

    neblázni :D len to nie... veĎ teraz má GE1 problém fungovať... to max malé servery, a pod. ale to zatiaľ určite nebdue ale uvažuje sa nad tým.

    Diskutovať môžeš tu https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-cross-server-zony.107665/

    Hráč odoslaný na správne témy
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.