Chyby Spojenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cibi®, 29/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cibi®

    Cibi® User

    Zdravím, posledné dva dni mám problém s DO-čkom. [​IMG]166937694

    Problémy:

    - Lietam po mate zrazu dostanem hlásenie na nové spojenie, po pripojení mám loď zničenú
    - Nechce sa niekedy načítať hra vôbec (viac screen)
    - Stránka ide normálne ale jak chcem klikať brány na odklik čakám aj minútu

    Mám:
    - Aktualizované aj nastavené FP a Javu
    - Ccleaner som použil premazal všetko
    - Internet som kontroloval, ping viac ako 7 nejde, download tiež dobrý a stabylni
    - Skúsil som aj iné prehiadače, bohužiaľ bez rozdielu.

    Ďakujem za rady :)
    Všetko iné mi ide jak má ale proste DarkOrbit-u troška šibe no.

    (Pokiaľ som zvolil zlú sekciu tak ma opravte :))


    [​IMG]
     
  2. jisap123

    jisap123 User

  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokud ti tyto problémy začaly po posledním updatu, sepiš to prosím sem ať to můžeme předat dále:
    Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

    Jinak zkus ještě restartovat router, občas mi taky připojení takto zlobí a odpojení a znovu připojení k netu pomůže.
     
  4. Cibi®

    Cibi® User

    Príspevok som postol do správnej sekcie.
    Router som reštartoval a keby len raz.

    Ďakujem za reakciu, môžeme lock.
     
  5. [​IMG] 164910572
    GA5
    dobrej nejde mi se vubec dostat do hangaru prikladam foto co me to porad píše:http://prntscr.com/b9zx70


    Sever GA, nespadá pod CZ/SK podporu. a proto se ptam kam mam napsat nebo na koho se mam obratit at mi to spraví dekuji
     
  6. Aleki

    Aleki User

    Mne sa deje to isté...rsp ešte horšie minulý piatok som pukol v bráne kuiper a opravil lod a nie a nie mi odvtedy načítať hru..na podpore nie su schopný mi ani napísať jasne čo to je a či sa to bude riešiť.. hlavne že si platim premium a dvojite výhody...
     
  7. sufuzky

    sufuzky User

    Podpora má jeden den na odpoved musiš si počkať kým ti odpovedia, vedšinou odpíšu po ca. hodine, dvoch. Mám rovnaký problém niesi v tom sám. Treba čakať kým sa to opravý, mne odpísali že problém bol nahlásený a rieši sa. Rovnaký problém bol už dávnejšie myslím pred 2 rokmy trvalo týžden kým ťa vytiahli z brány. Samozrejme tento krát to môže byť v klude aj zajtra opravené.
     
    Aleki tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    o probléme sa vie, je to v tabuľka developerov na opravu

    ako som ti už písal v iných témach, chyba je u viacerých, pozrem na to bližšie a zistím informácie. Myslím, že už to je aj nahlasene a v tabuľkách developerov


    Chalani Marvin vyššie poslal odkaz kam je potrebné hádzať problémý, ktoré sa vyskytli s najnovším hangárom, nezakladajme 10 ďalších tém osobitne, každému jednému osamote nedokážeme pomôcť jedná sa o chyby, ktoré musí BP vyriešiť

    Hlásenie problémov v hre 28.5.2016

    Uzatváram tému
    vďaka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.