Zpetná vazba Správa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem �.K.Я.A.Đ.A.�, 6/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim. :) Prosim vas, nikde som to tu nenašiel tak sa chcem opýtať. Prišla mi v hre správa od určiteho hráča:

    [​IMG]
    jacoun
    02.10.2019 18:14
    Morpher

    Zdar chlape, hele možná už o tom víš ale jestli ne tak je nový Morpher.
    Jsem tam celý dny a je to bomba.
    Pokud nevíš tak tady je adresa :

    Je to zase nejaky podvod? Alebo vie mi niekto vysvetliť čo to je?
    P.S.: Hrač ma pravdepodobne už ban kedže mi nejde otvoriť jeho profil, ale aj tak ma to zaujíma čo to je zasa za správy....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/10/19
  2. jednoduše na ty zprávy naklikej a máš klid, ideálně blokovat zprávy ve hře a pak to nemusíš zde řešit.
    Jinak ten odkaz smaž, zbytečně pak někde příjde o účet
     
  3. Arya

    Arya User

    Ano, je to podvod. Je dobre ze ses zeptal :). Tyto a podobne zpravy jsou podvodne a nikdy neni dobre na odkazy klikat nebo se dokonce prihlasovat.

    Jinak poprosim priste, nevkladej sem zadne takove odkazy, protoze timto to i ty siris dal.
     
  4. Hlavne nikdy neklikať a neotvárať tie somariny, čo ti prídu do herného mailu.
    Initeligencia niektorých ľudí má vážne udivuje. Stačí pár sekúnd hľadať na fóre a našiel by si to, čo potrebuješ.
    Teraz kým príde moderátor a vymaže ti tu adresu z toho postu, tak už bude pre niekoho kto na to klikne asi aj neskoro.:D
     
  5. Clypsso

    Clypsso User

  6. Arya

    Arya User

    Všechny podvodné zprávy je potřeba hlásit na podpoře hry, tam se o tyto hráče postarají.


    Neaktivní téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.