spravím alfu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

dám to?

  1. ano

    1 hlasy(ů)
    9.1%
  2. nie

    10 hlasy(ů)
    90.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. na tvojom mieste by som si počkal chlape. určite nemáš ani full pohon a skúsenosti v bránach..
     
  2. pozeral si vobec vibavu?
     
  3. thekikoplayer,moje rada zni,skoc do ni a pokud jednou rupnes,tak tam znovu nechod a nebo se koukni do bible kde mas seznam vsech npc v teto brane a udelas si predstavu jak asi dlouho ji budes delat. Ale osobne bych radsi pockal a az bude lepsi vybava a vice zkusenosti sam poznas kdy ji das.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer sprav si toľko vĺn koľko si myslíš, že zvládneš, ale odmenu za bránu dostaneš aj tak po všetkých vlnách, t.j. ešte sa musíš hodne zlepšiť aby si GG prešiel :)
     
  5. Dej si lasery do obou konfigurací, nemáš žádné studijní body, no nevím. Dcera ještě vidí (já už moc ne) a je rychlejší než já :D, dala alfu s 1x LF3, zbytek LF2, 8x flax, 12x generátory rychlosti a červené štíty a obě konfy do rychla, ale měla myslím 5 studijních bodů. Jo a protože byla nemocná tak u toho seděla celý pátek, takže počítej, že to bude trvat pekelně dlouho.
     
  6. Udělej ji tak po devolarie pak si myslím že nic moc nezmůžeš pokud neumíš velice dobře táhnout a pokud jo tak to bude trvat doooooooooooost dlouho
     
  7. diki za radi mozete locknut :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.