Podpora Správně nastavený emailový filtr? RSB mail?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Ale problem je v tom ze ti zadny email take prijit ani nemusel. Email se nezasilam vsem hracum.
     
  2. Ale tak to je potom docela nefér ne? Jako já si nijak nestěžuji, jen mě zajímá jak to tedy funguje..
    pardon... naprosto jsem zapomněl přiložit screen.


    http://prntscr.com/58asbb
     
  3. GoodCraftCZ je hodne lidi, kterym email neprisel, proste to tak je. Tykal se TA, je mozne, ze jsi ji nenavstivil a proto ti neprisel, ale nejsem si jisty.

    btw. co znamena ten obdelnicek podpora nalevo od vlakna?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Mas to v poradku nastavene.

    Jinak nevim zda neferove, ale zalezi na BP komu nabidku poslou. Jaky delaji vyber to netusime.
     
  5. Imperátor: já v aréně byl, prý chodil i těm co byly i těm co nebyly v TA :) Jinak ta podpora to je něco nového zkus si založit vlákno a uvidíš ti to tam vyjede, myslím že nějaký titul, dle mého názoru je to pro lepší přehlednost fóra.

    Belgam: Jasné, dík. Už jsem se s tím ''smířil'' ;)
     
  6. Korben

    Korben User

    Považujem teda za zodpovedané.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.