spring fight 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 11/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. v téme o tých novýchbonusoch za pozvaných priatelov bolo spomenuté toto táto akcia čo to vlastne je a o čom sú tieto akcie ako jarní bitva a conflict rising a tak...čo sa tam presne robí a o čo ide?
     
  2. mahroo

    mahroo User

    http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?p=574137#post574137

    http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=39087

    jarni bitva
    Ahoj vesmírní piloti,

    Zima sice ještě neřekla své poslední slovo, ale ve dnech 25. března až 14. dubna se i tak pořádně zapotíte. O to se už postará další edice akce Jarní bitva! S tímto bohatým programem si jistě každý přijde na své:

    > Strhující úkoly ve dvou různých obtížnostech. Pusťte se do plnění lehkých nebo těžkých úkolů a dokončete je v nejkratším možném čase. Nejlepší piloti budou odměněni tituly a úspěchy!

    > Kořist třetího druhu: Sbírejte záhadná vetřelčí vajíčka na vesmírných mapách a přisvojte si jejich obsah.

    > Invaze Cubikidů – co je malé, není vždycky milé! Kdo při svých vesmírných toulkách narazí na tyto malé výtržníky, má zaděláno na pořádné trable.

    > Na programu samozřejmě nemohou chybět akce jako Sector Control, Space Ball a další!

    Nenechte si ujít tři týdny ve znamení akcí, titulů, úspěchů a odměn a zajistěte si místo v síni slávy!

    Váš DarkOrbit tým

    inak povedane same ulohy zarabanie a zabava :D
     
  3. Crystal

    Crystal User

    onedlho zacne spring fight 2014...

    pridu nove dizajny na goliho, akcie, bonusy, uspechy atd atd. treba si pockat lebo este nevieme presny datum zaciatku akcie
     
  4. aha dakujem takže toto čo mi poslal mahroo to oznamenie nieje z tohto roku že? lebo som to nenašiel v ofiku
     
  5. Crystal

    Crystal User

    nie nie, to je 2 roky stara akcia, ofik totiz este nieje, sledujte hru a forum on coskoro pride info urcite

    [​IMG]
    Sovereign dizajn- na ukazku :)

    Fight for your company in color of your company, with special new 3 company goliath designs

    Vanquisher, Peacemaker and Sovereign
    5% bonus on all influence, 7% damage bonus against enemy pilots.

    tiez som sa dostal k infu ze bude stat okolo 175000u, ale nerucim za spravnost ceny

    [​IMG]
    pomaly nam BP ukazuje ze nieco prichadza, uz len cakat na akciu :)

    PS: dufam ze ma nezbijete ked to rozsirujem po komunite :D
     
    Naposledy upraveno: 11/4/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Info z FB či iných fór, avšak oficiálne od BP, nikdy trestať bitkou nebudeme :) Ste zvedavý a to je ľudské, ja som tiež, ja som však aj sklamaný lebo ten nostromo design som chcel.
     
  7. Crystal

    Crystal User

    dovolím si sem pridať info pre zvedavých, všetko čo nájdem :)

    EVENT: SPRING FIGHT 2014

    Jar je v plnom prúde a tvoja firma žiada tvoju lojalitu a vernosť

    Battle for influence is beginning
    [​IMG]

    takže začiatok akcie ešte nieje známy, ale pravdepodobne to bude začiatok veľkej noci, čiže niekdy v tomto období
    Boj o influence, inak povedane vplyv, niečo ovplyvniť

    ešte presne nevieme o čo pojde, pravdepodobne o získanie čo najviac bodov vplyvu pre hráča....

    opäť tu budú akciové úspechy s 3 titulmi
    je ich 5,
    z nich 3 tituly:



      • Corporate Activist
      • Policy maker
      • Great Visionary
    [​IMG]
    Rally up!
    získaj 2500 Influence points

    Common cause
    získaj 15000 Influence points

    Loyalty is everything
    získaj 20000 Influence points

    Growling authority
    získaj 50000 Influence points

    Pictures of brighter future
    získaj 150000 Influence points


    preto tu budú špeciálne bojové úlohy
    zatiaľ je potrvdených 15 úloh
    Všetky majú rovnaký popis, pre každú firmu vlastný, kedže lojalita je motto akcie :)

    MMO
    Attention all Hornets! You’ve been briefed about the Influence we hope to earn, and I know just how you can best do your part. We’ll prove there’s no substitute for hard work and cooperation: those rewards are as good as ours! ...Well? What are you waiting for? Get going!

    EIC
    I need my best people on this next assignment! I trust you will handle it with your customary efficiency. It may just be the key to affirming our rightful place in humanity’s estimation. Right! If EIC is to reap the rewards that high Influence will bring, we’d best get to it!

    VRU
    The Inner Circle has calculated that the following assignment is the most efficient way for you to acquire Influence, with which we will reach many in need of guidance – as well as securing valuable rewards. Help VRU shine the light of Truth into their lives, one photon at a time!

    Ďalej nemáme žiadne info ale možeme predpokladať aj bonusové boxy, pravdepodobne velkonočné vajíčka
    [​IMG]

    Ďalej sa počas akcie možete tešit na 3 exkluzívne nové firemné dizajny

    oblečte sa do farieb svojej firmy a získajte 5% bonus na vplyv
    Vanquisher, Peacemaker and Sovereign
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    7% bonus škôd proti nepriaťelským hráčom a 5% bonus vplyvu

    cena ešte nieje potvrdená ale mala by byť okolo 175000u
    dizajny budú dostupné len obmedzený čas
    [​IMG]
     
  8. kto vie čo je ten bonus vplyvu na tie designy...nenapadá ma nič ale asi niečo dobré 170 k urka to nieje najlacnejší špáz za design na gola...hrám 3 roky a neviem čo sú tieto hry :D lebo to nestálo zato hrať minule iba tento rok som sa výrazne zlepšil tak ma to začalo zaujímať.. ten modrý sa veľmi podobá na saphira inak a ostátne na jada a toho 3tieho mohli trochu viac prepracovať...inak ked sa zaviedli new aukcie tak som vravel, že isto dajú zase bud nové lode alebo designy aby zase nebolo všetko v aukcii
     
  9. *_White-Tiger_* tohle ocenil(a).
  10. krásne to su určite na tú aukciu a nižšie aj nejaký nový design hangáru nejaká 3D
     
  11. no ten 3D hangár je mi nějak povědomí, nebyl už náhodou dříve na test serveru? je možné že si to pletu :)
     
  12. Crystal

    Crystal User

    ano bol.....ale tu nejde o 3D hangar

    oni sa chystaju dat hru do 3D modu omg....no ak bude jedna vec ktore nepredycham tak to bude toto :)
     
  13. nevím no, myslím že to do 3D dávat nebudou..kdo chce hrát 3D hru může hrát battlestar galactica
     
  14. Korben

    Korben User

    Crystal Vidíš a toto je to že predčasne sem niečo vložíš , čo nieje oficiálne potvrdené.
    Tak že pokiaľ tu nebude oficiálne info , tak tu nebudeme písať o tom o čom nič nevieme.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.