SPΣKŦRز¹

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem »Wε•αяε•Łεgεŋđ«, 17/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Som hráč zo serveru Global Europe 3. Registroval som sa tam 25.10.2009 takže sa dá povedať že som jeden z najstarších hráčov z GE 3. Prešiel som si starým herným klientom, takže neboli žiadne havoky, herkuly, lf4, P.E.T 10, dizajny, zlaté časy.. No prešiel čas osobne si myslím že som dosť skúsený hráč. Začal som vo firme EIC kde som odohral 3-4 roky. Pamiatka klanom ANTK - Antikovia SVK, PMT - PeaceMaker Team, ζεg™ - Ŧђε Θℓđ ζεgεηđs , PSA™ - Poriadne strelená Aliancia. Potom som prešiel do firmy VRU. Pamiatka klanom √st™ ☆ √єnus Stαrs тєαm a STAR - Satanománia. Momentálne som u MMO ale dlho tam neostanem, planujem návrat do svojej domovskej milovanej firmy EIC.
    Raz som bol hore raz dole, Pomáhal som klanu, Vždy som mal nejake postavenie v klane a hlavne som si užival hru, Stále má svoje čaro aj ked skoro každý mi dá za pravdu že staré časy boli najviac !
    Som čestný hráč, skupinový ale viem hráť aj na vlastnú päsť. Odpalim všetko červené, a ked nie ono to odpali mňa :D. Výbavu mam celkom dobrú. nebudem to písať, aj tak to stále stúpa.
    LVL 21 - Ešte 1 miliarda 543 milionov a lvl 22.
    Pozdravujem každého hráča z GE 3 !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/15
  2. Škoda, že ses za tu dobu nenaučil nedělat ze svého textu omalovánky. Ještě ti nikdo neřekl, že méně je někdy více?

    P.S. Pokud jsi to nepochopil, tak to "méně" ve tvém případě znamená "méně barev".
     
    Λрø_ıѕ_Psycђø tohle ocenil(a).
  3. Myslim si že to nieje trestné robiť omalovánky, ked si mi to páči prečo nie ?? podľa mna je to krajšie, ale je to už na človeku, 100 ludi 100 chuti, žiadný problém
     
  4. Máš samozřejmě pravdu. Trestné to (zatím) není... :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Povinné čítanie. Jak správně přispívat na forum , Predchádzajúce príspevky sa necitujú, už sa to konečne nauč a písmo využívaj biele, nemienim si kvôli tvojej výstrednosti namáhať oči.
     
  6. No prepáč korben, budem si už fakt dávať pozor
     
  7. Korben

    Korben User

    Ďakujem. :)