Stahují se mračna?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 17/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Čauky, je to tak jak si myslím? :D Už začali konečně kontrolovat mapy samotní admini a začali banovat ručně? :D mapa 4-3 a se spearkou s full pohonama jsem mu absolutně nestíhal, takže nejde o žádný wiz raketky, navíc psal i do chatu... Moderátoři víte o tom něco, případně hráči víte o někom koho zabanovala právě tato lodička? :)

    [​IMG] https://ctrlv.cz/yPST
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jo poslední dobou začaly dost lítat,asi to už kontrolují ty mapy,hlavně ted přes akce
     
  3. Konečně... ty co si to pustili na doubly že dostali asi hned zase dolítali... a dobře jim tak... taky jsem ho dostkrát potkal.. na cz2 lítal celý den, a je to dobře :)
     
  4. svi1

    svi1 User

    Více a častěji nechť tyto ukrutné vesmírné kocábky pátrají po pilotech bez průkazů a po pilotech jenž zadřímají mikrospánkem, kteraktož pak nevědíce, co se s jejich povozem děje. A překvapení po příjemném probuzení nechť vystřídá panika a děs kráčejíce ruku v ruce odevzdáním povolení býti v řadách vznešených vesmírnmých průzkumníků. Jen víc, jen houšť.
    Pro cizince - jen do nich, do dacanů :)
     
    kreativ, *Firefox1* a Sentiero tohle ocenili.
  5. duogamers

    duogamers User

    svi1, to se netýká jen cizinců :) Možná se to týká i přímo tebe, kdo ví :)
     
  6. svi1

    svi1 User

    duogamers "pro cizince" znamenalo pro lidi, jenž nerozumí (nechápou) tomu, co jsem napsal. Myšleno - pokud nechápete co jsem napsal, znamená to "jen je všechny banujte dacany". A co se týče mě týče ... až budu chtít přijít o můj účet, vypiplaný od miminka a odsezený poctivě u hry, tak začnu dělat takové hlouposti :). Banům zdar.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
    -moderato- a DC-KING tohle ocenili.
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Existuje aj lodicka co ma permanentne ultra maskovanie, cize kludne mozu sledovat botujuce lode a nikto o nich nevie. ;)
     
  8. DC-KING

    DC-KING User

    Jen do nich , málokdo vydrží u pc sedět 160 hodin tejdně ze 168 :)
     
    Earthquake tohle ocenil(a).
  9. jj jen tak dal a vice auta je jednoduche najit ale dost me stvou hraci co pouzivaji ze je ani deset full lodi neda a jeste machrujou TY at hlavne zmiznou z map
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Juj, nové lodičký máte? :) :D Je v biblií?
     
  11. oops.eu

    oops.eu User

    A víte někdo o někom kdo by dostal ban? Já totiž ne, jenom vím že po přeletu náhle zmizelo dosti hráčů z pvp :D
     
  12. lamiX

    lamiX User

    Hádám, že tu ultramasku dostali už po vydání spear/aegis/citadel.
    No už hodně dlouhou dobu neproběhlo banování, takže možná ticho před bouří. To už jednou takhle bylo když BP našlo efektivní způsob jak detekovat veškeré packetboty a pak následně přišlo pořádné banové tsunami. Možná je na cestě další.
     
  13. Ak si sledoval turnaj v DO tak streamery mali obyčajných goliathov s perma ultra mask. Takže stačí pár úprav a každá loď môže byť permanentne zamaskovana.
     
  14. Jn už dlouho tu nebylo ,,dnes bylo tabanováno xxx lodí,,
     
  15. DC-KING

    DC-KING User

    Však oni se dočkají :)
     
  16. PaiMei

    PaiMei User

    Chuck Norris dokáže lítat 25 hodin denně.
     
  17. Altlantis

    Altlantis User

    Haleluja chvalme toho co konečně dostal mozek a nařídil kontroly map pomocí APS... ještě aby jste odchytávali i ty co používají program při boji a hra bude zas o něco lepší.. Ale chápu vše pomalu a postupně :) Po X-letech jste začali řešit aspoň autopiloty,tak třeba za pár let se dostanete i na tohle. Jinak gratulka
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Altlantis Tu nejde o to, ze niekto od nas nechce riesit programy. My ako forum moderatori a rovnako aj podpora nemame moznost trestat programy. Maximalne sa moze nieco preposlat do BP... A riesit to mozu len v BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Earthquake

    Earthquake User

    Tak jak na world of warcrafte existuje príkaz .gm visible on/off tak určite nie je pre BP problém spraviť niečo podobné tu :)
     
  20. Karlosray

    Karlosray User

    stahuji se mračna na moravě bude asi za chvili pršet
     
    jujko tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.