Staré forum - existuje někde?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 29/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rád bych věděl, jestli existuje ještě někde staré forum, resp. je na něj přístup. Ještě nedávno jsem se na něj dostal a bylo tam hodně zajímavých informací a rad, které na novém foru nejsou, ale dnes jsem zjistil, že stará adresa nefunguje, resp. jsem přesměrován na stránku BP s oznámením chyby. I moje některé odpovědi na tomto foru, odkazují na staré forum, ale link je již nefunkční.
    Jestli už staré forum neexistuje, tak to by byla moc veliká škoda, to bych litoval toho, že jsem si některé stránky neuložil...:(
    Předem díky za info.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Staré fórum bolo zmazané, už sa k nemu nedostaneš nijak. Aké informácie tam boli a tu nie sú?
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Ano staré forum už není, je to zhruba měsíc co je zrušený.

    Kubino informací je tu určitě dost,ale byly tam zajímavý témata a je škoda, že už se k nim nedostaneme ;)
     
  4. Kubino, vezmu jednu informaci za všechny, na kolik vycházelo klikání bran a nejlepší strategie. To tu prostě není.
    Jedná se hlavně o informace od uživatelů, protože ty se nepřeváděli.

    A konkrétně dnes jsem chtěl odpovědět do tématu o PETovi, protože jsme kdysi počítali spotřeby a jak se vyplatí protokoly na snížení spotřeby. Tak jsem chtěl nahodit staré forum, že tam zabrouzdám, protože si pamatuji, že se tam kdysi vedla diskuse a bylo u toho i počítání. No a čučím staré forum není.

    No nic budu si muset zvyknout, že některé informace jsou navždy ztracené. Škoda.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« Niekde na internete som ju videl, keby si tak viem spomenúť kde. Určite to niekto zachoval, treba googliť či pozrieť iné fóra.

    Btw. tie protokoly ak si pamätám dobre vyšlo, že neoplatí. Pri maximálnom použití protokolov pri minimálnom zaťažení iných mechanizmov to ušetrí minimum.
     
  6. Ok Kubino....tak to zakmni...můj dotaz zodpovězen a o petovi bychom šli již OT
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.