Start

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *♥good♥*bye*♥dream♥*, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. taky mi nejde, cookies smazane, projel sem comp Advanced System Care, CCleaner, restart, zkusil sem Chrome i Mozillu, takze problem je zrejme na strane Bigpointu

    CZ1, CZ3 a GE
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  2. muzes napsat kde nemuzu nic najit
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Taktéž mi nenaskočí Start, pouze Nahrávání
    (CZ3)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  4. . . . a doteď ani jeden z moderátorů nereaguje :(
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Podpořím sílu davu :-D. Též mě nefunguje přihlášení na mapu. Objeví se "Nahrávání" ale tlačítko "Start" nikoliv. (CZ1)
     
  6. AAAAA ja nemam co parit :DD od 1 do 3 to slo cajk a od 3 nic :/ proc? a nikde nikdo nic o tom nepise jen mi tady se mi zda :(
     
  7. Korben

    Korben User

    **rozárka** a aj ostatný. Láskavo si uvedomte , že my sme ľudia. Chodíme do práce, spíme, máme rodiny a aj svoje záujmy a nie sme tu nonstop.

    Link ste tu dostali a komu nič nepomáha tak si počká na opravu.
    Spamovaním na fóre si nepomôžete.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene nejde o spamovaní, jde o to, že pokud je problém u jednoho hráče, bude zakopaný pes pravděpodobně jinde, než když je u většího počtu hráčů. Proto je lepší, aby se ozvalo více hráčů. Ideální by bylo, kdyby napsali vždy město, alespoň by bylo lépe vidět, zda problém nepostihl nějakou lokalizovanou oblast. Ale chápu, že každý nechce veřejně psát odkud je.

    To že jste lidi to většina lidí chápe a já osobně s přístupem Rozárky nesouhlasím! Ale pokud je to problém většího počtu lidí, tak od Vás očekávám, že napíšete, že se dotážete na BP, zda se něco neděje a případně jejich odpověď. Nic víc. ;-)
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    TRIXT A to je dôvod na to aby tu niekto 100x písal že mu hra nejde a kde je moderátor ?

    Uvedomuje si tu niekto že my máme svoje zamestnanie ? Aj ja som teraz v práci a keď tu nikto neodpovedá , tak to neznamená že sa tu budú hráči stále dožadovať moderátorov?

    Fórum chyby neopravuje a písaním toho istého chybu nikto neodstráni.
    Tak že si musíte počkať na opravu.
     
  10. tessi

    tessi User

    Prostě sakryš počkejte a je to :) Bože je to jen hra :) Jděte ven ... Je tam pěkně:) A v pondělí budete moct hrát :)
     
  11. Korben jde o to ze by bylo dobre kdyby se BP, potazmo moderatori k tomuto problemu aspon nejak vyjadrili, a ne ze tu je x hracu kteri maji stejny problem a netusi co se deje, uznej sam ze by se ti to taky nelibilo..

    zvlastni ale je ze na en. forech sem nevidel nic o tomto problemu, mozna je to problem ceska (zemepisne)
     
  12. Korben

    Korben User

    Denethor_cs Čítal si vôbec čo som písal ? Pochopil si to ?
    A k problému sa môže niekto vyjadriť až keď bude problém identifikovaný.
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Ja se k problemu vyjadrim a to ze problem neni u BP. Problem je nekde v Cesku.
    Na kazdy ucet kdo si stezuje jsme se nalogoval bez problemu.
     
  14. SASFIRE

    SASFIRE User

    Hra už mě jede na CZ1
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  15. Gelda

    Gelda User

    Má osobní rada... Zkuste nalogovat přez Explorer ... a pak odlogujte a přez chrome už mi to jelo jako po másle... stačilo pomocí jiného prohlížeče " prošťouchnout " trubku na mapu a pak už se to chytlo a nalogoval jsem... A nebo hold čekejte :)
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Ja by som navrhoval vypnúť tie proxy cez ktoré s do hry snažíte dostať ;)

    Vy to beriete ako vyhováranie sa a bránenie BP, pritom nám je to tak desať. Hlásiť, že niečo nejde si osobne dovolím tvrdiť až keď mám všetko u seba v poriadku, takýto prístup od hráčov očakávam márne, že.

    Samozrejme "komentár dňa" je ten, že 8:00 nesedím na fóre ale raňajkujem, pardon, zmením časový harmonogram :D

    Bez najmenšieho problému.
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Musím potvrdit že nalogování do hry jde.


    Bohužel nemohu potvrdit, že bez nejmenšího problému. K problému došlo! Během přihlašování do hry, jsem si uvědomil, že jsem si včera neposlal seprom. Mé uvědomění bylo po překontrolování potvrzeno :D.
     
  18. Sakra, Zafode, mně se onehdá stalo úplně to samé! To nemůže být naše chyba!! To je evidentně chyba ve hře!!! Kdy už s tím DO konečně něco udělá!!!! :D:D:D
     
  19. Korben

    Korben User

    Sakra PetriCZech™ no určite to je vždy chyba hry. :rolleyes: Najlepšie je vyjadriť sa k problému , ktorý už nieje.
    Osobne sa čudujem každému kto len nadáva , že vôbec ešte hrá hru. :rolleyes:
    Neaktuálna téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.