Starý-Nový učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem be3x, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. be3x

    be3x User

    Zdravim,mam dotaz,při přechodu na nový darkorbit se mazali staré učty?
    Pár let sem tu nebyl a učet je v tahu,člověk do toho narve spoustu peněz a oni mu to jen tak bez nějakého upozornění smažou???
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    be3x: Podle VOP, které jsi odsouhlasil při registraci má BP právo smazat účet pokud je neaktivní, mám dojem, 4 týdny.
     
  3. profik0000

    profik0000 User

    8.3 Výpověď z důležitého důvodu

    8.3.1 Právo stran na výpověď smlouvy z důležitého důvodu zůstává výše uvedenými ustanoveními nedotčeno.
    8.3.2 Pokud společnost Bigpoint odpovídá za předčasnou výpověď smlouvy z důležitých důvodů, budou uživateli úhrady, které zaplatil předem na období přesahující výpovědní lhůtu (zvláště za prémiové příslušenství), navráceny v poměrné výši. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP sjednáno jinak.
    Společnost Bigpoint je především, ne však výhradně, oprávněna vypovědět smlouvu, pokud:
    • se uživatel dostane do prodlení, dlužná částka činí alespoň 5 euro a uživatel ani přes dvojnásobnou upomínku nezaplatí
    • uživatel vědomě poruší zákony, herní pravidla a/nebo pravidla užívání služeb a v porušování pokračuje i navzdory upomínce; v případě závažných porušení, kdy je nepravděpodobné, že by společnost Bigpoint trvala na pokračování smluvního vztahu, není upomínka nutná
    • uživatel svůj účet neužívá po dobu čtyř týdnů navzdory upomínce
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    be3x BP má dle VOP právo smazat účet už po 4 týdnech neaktivity. Pokud víš ID nebo BIG účtu o který se jedná můžeš napsat na podporu a zeptat hry zda nepůjde obnovit. Pokud nevíš ani jedno, tak s tím už bohužel nikdo nic nenadělá.
     
  5. be3x

    be3x User

    Tak dík za odpovědi,chtěl sem zavzpomínat na staré dobré časy,ale bohužel ID ani BIG neznám,přece jen je to už asi 4 roky,z tohohle bych teda blil,nacpat do toho prachy a oni si to klidně smažou. Aspoň vím které firmě se pro příště obloukem vyhýbat,jinde se mi to zatím ještě nestalo...
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    be3x: Ty výrazy si prosím odpusť. Až budeš podepisovat příště nějakou smlouvu, pořádně si ji přečti nebo v životě příjdeš o mnoho víc než pár korun.
     
  7. be3x

    be3x User

    Co jsem řekl za výraz? Na jednu stranu peníze berou rádi,ale to že mažou učty,prostě je to svinstvo. Jinde jsem se s tím nesetkal.
    A nejde jen tak o pár tisíc,ale hodiny hry u toho strávené aby člověk něco vylítal. Jako z takřka full Goliate jít odznova létat s nějakou helmou lvl 1 ? asi by se to nikomu nelíbilo.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    A nepřemýšlel jsi, že chyba je u tebe? Nepřečteš si VOP, nepamatuješ si ID ... Zkus nad tím zapřemýšlet.

    P.S.: Skoro full Goliath (máš-li na mysli starého fulla) můžeš mít za týden až čtrnáct dní, když se budeš snažit. ;)
     
  9. be3x

    be3x User

    Nemám na to čas hrát pořád,takže těžko budu vydělávat na nového...Jo sem uplnej *****,jasně,nepamatuju si nějaký číslo co nevim vubec jestli někdy existovalo... Proč teda ID neposílají lidem na mail při registraci když to je tak duležitý? Všude jinde při problemu stačí muj mail a nick,jen tady.....

    Jo Goliath se 7 Irisama a nejlepší výbavou co tehdy šla,tak to opravdu za pár týdnu udělat nejde...
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel podpora nemuze najit ucet podle emailu.
     
  11. protoze pokud se lognes do hry v levem hornim rohu mas id tak nac posilat mailem? a vo VOP je jasne dana vypovedni lhuta. kdybys mel po celou dobu na ucte premium nesmazou ti ho.
     
  12. be3x

    be3x User

    ve starém DO žádné premium neexistovalo !!! Jen se za prachy kupovalo Uridium !

    Zajímavé je,že druhý učet stejně starý,stejně dlouho nepoužívaný ten nesmazali??? asi proto že tam nebyl Goliath ale jen Vengeanc ...to je hnus
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    be3x: A pamatuješ si přihlašovací nick? Pokud ano, můžeš využít proklik "Zapoměl jsi heslo?" na úvodní stránce. Pokud ti dojde email je problém jinde.

    P.S. Goliath se 7 irisy a s LF3 dnes mnoho neznamená. Hra se za tu dobu hodně posunula.
     
  14. be3x

    be3x User

    Jo,mam i starý emaily co mi chodily,tam mám nick i heslo,to sem si i pamatoval,ale když sem přihlásil učet co je Goliath,tak prostě hangár a od lvl nula.
    Zkusil sem druhý učet,stejným zpusobem a tam mě to normálně ukázalo to co jsem měl,Vengeance a všechno jak bylo
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    be3x: Takže, pokud to chápu správně, co jsi teď napsal, na účet jsi se dostal, jen máš vše vynulované?
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Jo kdyby tu aspon napsal ten nick.
     
  17. mohl se klidně nalogovat na jinej server,než na kterým hrál
     
  18. be3x

    be3x User

    Jo na učet sem se přihlásil jen všechno odzačátku... Nick je jako mam tady
     
  19. a jsi si jistý,že jsi na serveru,na kterým jsi hrál předtím?
     
  20. Belgam

    Belgam Guest

    Dej sem id uctu s tou vegou. Kdyz tvrdis ze vse je tam v poradku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.