Šťastný Eid al-Fitr!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 5/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kamarát je dobrý psychológ a verím tomu, že ti pomôže. Da do toho všetko.
    Táto udalosť čo bola už nieje dávno. Každý národ ma svoj sviatok a BP nám vtedy chcelo urobiť "radosť" tak to hodilo na každý server.
    To že ty sa tu pohorsujes nič na tom nezmení. Choď za Angelou a povedz jej prečo určila kvóty. Ona za to môže a ju udaj nie BP.
    A ten tvoj zločin nemáš čim obhájiť. Nemáš dôkazy žeby tu niekto uctieval zlo, nemáš proste nič iba obyčajnú tému ktorá môže byť zmazana tak že ako keby nikdy neexistovala.

    A ešte jedna vec. Kde v zákone sa píše o tom zločine?
    Ps. BP je nemecká firma takže SK/CZ zákony na ňu neplatia
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2-

    ty su úplne mimo a média ti úplne zatemnili zdravý rozum. Povedz mi kde mi v naších príspevkoch podporujeme to o čom píšeš? Sa zobuď prosím ťa, jedine čo píšeme aby ste neriešili tuna hlúposti, ktoré sem nepatria ohľadom náboženstiem pretože každý si môže veriť v to čo chce.
    po pravde nikoho tá tvoja pravda nezaujíma, kľudne si ju maj ale nikomu ju nevnucuj prosím ťa, nikoho tu ani nezaujíma, každý má právo veriť v to čo chce ale nestrpíme tuna takéto osočovanie a urážanie niekoho náboženstva. Toto je hra, a nie novinový portál prosím ťa.

    píšeš od veci a nech sa páči nahlás to aj na políciu pretože si užiješ ďalší trest na fóre pokiaľ ti nedojde že nám je úplne jedno pre aké náboženstvo a pod. je akcia vytvorená nam ide o to aby sa tu nerozoberali veci, ktoré tuna rozoberáš ty pretože sem nepatria.

    Tuna máš príspevky, ktoré sme tu napísali kde sme "symaptizovali" s IS a podobne? Ty si paranoidný prosím ťa? Takéto klamstva tuna vypisovať? Pre mňa za mňa hádž si každého do jedného vreca, ale nás tuna takto osočovať nebudeš ani sa nám nepriamo vyhrážať. takže každopádne bež na políciu že tu sympatizujeme s nievim kým.

    A poviem ti na rovinu, že napíš ešte jeden takýto príspevok aký si napísal a budeš mať pokoj od fóra na dlhšie, pretože šírenie nenávisti, klamstiev a podobne na fóre nestrpíme. Radšej túto tému zatvor a ani neodpisuj

    Ďakujem za pochopenie


    Na záver ti prikladám pravidlo, ktoré samozrejme platí aj pre naboženské názory. Verím, že teraz už chápeš čo sa ti snažíme ukázať a viac na túto tému nebudeš reagovať a svoje ideaologické názory si necháš pre seba, svoj teamspeak a prateľov, ktorý to budú počúvať, no žiaľ my na fóre to nestrpíme

     
    °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenil(a).
  3. Tá akcia bolo len prirovnanie k nejakému sviatku aby to nebolo také suché...
    Nieže by som nejak preferoval islamistom to si o mne nemyslite... :D
    Moderátori a Admini fóra tu len píšu to čo majú a nikto tu nepreferuje islam ani ich činy a neviem fakt prečo tu s toho robíš takú vedu. Je to len hra a bola to len jedná akcia.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    †яOssΞ†® pre Tvoju informáciu, každú stredu navštevujem klinickú psychologičku Mgr. Luciu Medveckú.
    Ale rozhodne sa jej nedarí vyhnať paranoju z mojej hlavy. Vďaka za radu, prepáč ale zbytočná snaha.

    Jessie zrejme som sa v Tebe zmýlil. Súhlasím v týchto háklivých veciach, máš rozhodne pravdu. Trpím
    paranojou a mám vo zvyku ako obvykle, to poriadne prehnať. Vďaka za poriadnu dávku strpenia so mnou.
    Udivuje ma, že miesto banu na fórum ten Tvoj nesmierne ľudský prístup. Hocijaký iný moderátor by ho okamžite
    vrýpol. Ospravedlňujem sa Ti. - Mám však otázku, ako by si osobne reagoval, keby Ti islamisti vyvraždili komplet
    celú rodinu? Aj vtedy by si voči ním viedol rovnako humánny prístup ako v tejto téme voči mne?
    Pochop to, zasluhujú minimálne väzenie, pokým nie smrť. Hoci sa Ti to v tejto chvíli asi veľmi ťažko číta a chápe.
    Oni nerobia rozdiel medzi zvieratami a človekom, zabíjajú ich rovnako. A bohužiaľ ich ortodoxné zákony a pravidlá,
    fakt patria do úplne inej doby; keď ľudský život nemal nijakú hodnotu. Do stredoveku. Ani len nevieš, koľkých ľudí
    pomordovali a koľkých v podstate majú na svedomí.

    Prepáč Jessie, viem že to tu nepatrí. Len som smutný, keď sa ich zastávaš podobne tak ako |Oromë| a =Marvin=
    A taktiež chápem, že nemám právo spomínať ich tu v zlom. Len mi to pripomína ako napomáhanie Islamistickému
    Štátu. Nič v zlom. Ale v poslednú dobu pribúda v kresťanskej Európe čoraz viac vrážd, ktoré majú občania
    moslimského pôvodu vlastne na svedomí. Násilie plodí len ďalšie násilie. Prosím mne ide len o to, aby sa v hre
    od BP - v DO; nekonali takéto extrémne nekalosti a neuctievali sviatky mohamedánskych krvavých hrdlorezov.
    - A práve v tom, vidím ten multikultúrny paskvil. Akoby tým BP uctieval sviatky viac-násobných vrahov, pretože
    pod tým to vnímam; ako odmeňovanie zabíjania v mene inej viery "islamu", pod taktovkou BP. Necháp to špatne,
    ale je toto, to samé ako zabíjanie v mene Boha križiackymi výpravami. A vždy to bude ako aj teraz, v súčasnosti;
    rovnako odsúdenia hodné. Hádam som to rovnako ľudsky opísal. - A ešte raz prepáč, ak som Ťa zle odhadol.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj -baghira2-

    ja ťa chápem tvoje rozhorčenie a musíš uznať, že niečo takéto tu nepatrí. Ja môžem mať iný názor, môžem ho mať rovnaký ako ty, aj orome aj marvin ale od nás ako moderátorov as nepatrí aby sme tu niečo takéto písali, naším cieľom je takýmto témam sa vyhnuť nemajú čo robíť pri Strieľačke ako je Darkorbit, nie to ešte aby moderátor písal nenávistne príspevky a pod. musíme si udržať profesionalnu tvár.

    Každý máme svoj názor ja mam svoj, orome a marvin tiež a ty tiež, my to jednoducho tuna nechceme riešiť. A budeme radi ak ani ty to už nebudeš riešiť, akcia je za nami a je to všetko vpohode. Ideme ďalej.

    A ja sa ti ospravdlnujem za nevhodný ton ktorý som zvolil ale niekedy to je potrebné kedže takéto témy tuna fakt nepatria verím že to uznáš taktiež
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Kolega ti k tomu povedal dost, podobne temy tu nechceme riesit. To co si pisal dalej rozoberat nebudem, kedze si asi najprv pisal a potom rozmyslal...

    Ja len poznamenam toto, odsudzujem tvrde ludi co pachaju tieto neludske ciny ale nie preto odkial pochadzaju. To, ze skupiny fanatikov to pachaju v mene isteho nabozenstva neznamena, ze teraz budem slepo kritizovat vsetko co je z arabskeho sveta.

    Toto by si malo uvedomit vela ludi, odsudzovanie a bojovanie proti zlocincom je spravne, no mat predsudky voci celej kulture je prvy krok k rasizmu.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/16
  7. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2-: Jde spíše o to, že je zde nemáš vzpomínat ani v dobrém, tedy vůbec. Tady jde o hru a o relaxaci. Špatné zprávy se dozvídáme ze všech stran, netřeba si tím kazit i chvíle, kdy si chceš odpočinout. Snad chápeš jak to myslím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Pěkně napsáno. Ne každý cikán krade, ne každý muslim má pod turbanem bombu a ne každý žid je bezcitný bankéř typu Rothschildů, apod.

    Baghira nám tu pořád cpe, jak nám někdo vnucuje islamisty. Ale je to přesně naopak. Média nám "nenápadně" vnucují nenávist vůči nim. Ne, že by se ty věci neděly, ale nejsou tak významné, jak je nám předkládáno. Je jim věnována větší pozornost než si zaslouží. Třeba jako když byla ptačí chřipka, prasečí chřipka, atd... (ten výrobce, co si proloboval ty desinfekční brouzdaliště na hraniční přechody si teď mne ruce). Tudíž na "obyčejné balíky" to dělá dojem, že muslimové furt někde něco bouchají, vraždí apod. Ale kolikrát více lidí během té doby zemřelo rukou "bílých"? 10x, 100x, 100 000x více? A ani žblebt o tom v televizi. Tak vznikne nenávist vůči cílové skupině. "Podobná" situace byla v Německu před WW II. Akorát tehdy to bylo proti židům. Mediální manipulace - z hlediska definice už dnes asi jde o propagandu, resp. jsme tak na hranici. Lidi nebuďte tak tupí, kecejte s lidmi, čtěte (internet i papír) a dělejte si vlastní názor. A hlavně nežerte tak tu TV:
    To je přesně ono.

    Podrobné rozebrání situace včetně motivací různých stran apod. by bylo na dlouho a stejně by sem nepatřilo - už teď to mám delší než jsem chtěl.

    Co se týče svátku ve hře, tak veškeré rozhořčení je naprosto mimo mísu. Že dali akci na "cizí" svátek? No a? Evropa přeci není jen křesťanská a i kdyby. Vadí vám snad Vánoce? - pohanský svátek. A co třeba Halloween? Ten je ve hře docela oblíbený, ač jde o americký svátek. Příkladů by se asi našlo víc. Zde tento svátek jen využili šiřitelé nenávisti. Smutné je, že mezi takové patří stále více lidí (mohou za to média - viz.). Jak už zde bylo psáno, komu se to nelíbí: nemusíte hrát.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/16
  9. lamiX

    lamiX User

    Musíš zrovna tohle oživovat?
     
  10. Borat

    Borat User

    Fuu tak to už je dosť stará téma. Takže aby hlavne tu nevznikali ďalšie hádky tak to uzatváram.

    Lock.
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.