Staufi

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®», 26/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Z modré planety názvem Země se vyloupl malý astronaut jmenem Staufi. Prvně začal v NASA a v misi Apollo 156 Vyletěl na pruzkum Venuše. Zjistil že existuje nadpozemský život, tak ho kolegové zasvětili do příběhu orbity, Přešel do frakce jmenem Muži ozajstnej revolucie, trvalo to rok než se pořádně po galaxii rozkoukal, a změnil národnost a přešel do frakce Miori combat kde je dodnes, a vždy na večer se klan schází a je párty, ráno si dá kávičku a jde sbírat bonusove boxy na kontinent zvaný 4-3
    Pochází z vesmíru jmenem CZ 1

    Příběh orbity zná od roku 2009 díky jeho bratru který zde vystupoval pod nickem Destroyer(BSA) nebo SorathSedlčan
    Aktivně se orbitum už rok a pul.. jeho vybava neni uchazejicí. snad sem mám aspon trošku vtipně představil muj život na DarkOrbit :-D díky za pozornost :):D pokud něco chybí upozorněte mě a já to upravím:) Napadlo mě to napsat až ted no :D po roku a pul, no lepší než nikdy :D Ucet sem si zalozil uz v roce 09 ale aktivne to trajduji cca rok a pul
     
    BonQík tohle ocenil(a).