stavba galaktických bran

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robocoop, 7/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robocoop

    robocoop User

    zdravím,zajímalo by mě jaký je rozdíl v rychlosti stavby bran při klikání po 1x 5x 10x 100x, někdo mi tvrdí že po stovce se staví rychleji,a to myslím jako že padne víc dílů, jaké máte zkušenosti ? děkuji
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ono sa nedá povedať, že padne dielikov viac ale je to rýchlejšie pre hráča, dá mu to cca rovnaký počet dielov a nemusí klikať 100 krát, klikne iba raz. Až keď máš cca 80% dielov (pri väčších bránach je to cca posledných 20 dielov) sa oplatí klikať po jednom z dôvodu, že ľahšie trafíš multi pretože skáče už pomerne často a môžeš tak získať miesto 1 dieliku rovno 5. Tak by som to videl ja.
     
  3. Korben

    Korben User

    robocoop Každé padanie dielov je náhodné. Jedná sa len o to že pri 100 násobku, máš rýchlejšie vyklikaný nejaký počet dielov. Pri dokončovaní stavby brány, by som určite klikal po menej tak ako píše kolega.

    Osobne radšej klikám menší násobok a snažím sa triafať multiplikátor, tak mám väčšiu šancu bránu postaviť lacnejšie.
     
  4. robocoop

    robocoop User

    děkuji,to stačí,já ted doklikal po peti a daval hned multiky jak nejakej prisel a doslo to rychle,tak můžete téma zavřít:)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.