Šťítový booster ? !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mini_Hunter_CZ, 24/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čau, mám menší problém, vydražil jsem štítový booster a ,,nenačetl'' se mi vyšší šťít , jde o to , že mi to ubralo kredity(to by zas tak moc nevadilo :D ) a napsalo , že jsem booster vydražil , ano to je pravda i v okně hry mám ,,okénko'' kde mám napsané +25% šťít ... , ale šťít se mi nenačetl 417 k mám normálně šťít a s boosterem mám přes 500 k ( 400 + 25 %(=100) = 500 ) nějak se nic neděje ... stránku jsem relogl asi 10x a odhlásil a přihlásil tak asi taky 10x , taky mám ban na 1 den ... takže kde se stala chyba ? to , že mi to nepřičetlo šťít zapříčinil ten ban nebo nějaky chyba v systému ?
    ID: 53744690
    server : Globální Amerika 4
    Díky za odpovědi ( snad jsem tohle vlákno založil ve správné sekci :D , jestli ne omlouvám se )
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mini_Hunter_CZ Jen se zeptám, nemíváš normálně ve štítech kameny a teď sis je tam třeba zapomněl dát? Jinak ban na to nemá žádný vliv. :)
     
  3. Ah díky ráno jsem to naplnil sepromem ty štíty ... možná to už vypršelo ... :D , díky za upozornění ... zkontroluji a odpovím

    ------------------------------------------------- * upraveno :D
    Ano díky , jsem **b*l :D , neměl jsem kameny díky moc za upozornění ... muzete zamknout
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mini_Hunter_CZ není zač, holt občas se stane. :) Mne dneska v bráně taky došly kameny v pohonu a já koukám co že mne ty NPC najednou tak dohání. :D
    Problém vyřešen, přeji příjemnou hru. :)
    LOCK!
     
    Gurmán a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.