štity

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem buubaak, 24/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. buubaak

    buubaak User

    [​IMG]100223961
    , cz3

    ahoj, po přihlašeni mizmizelo 500k štitu, mam 1,3 m a mělo byt 1,8M, mam boostery na 50%, rano jěště bylo 1,8, boostery mam pořad na 50.

    jo a taky mi kleslo dmg i když mam taky boostery 20% , asi jeden druh boosterů nefunguje
     
    Naposledy upraveno: 24/6/16
  2. A šeprom máš? Nereštartoval si SB?
     
  3. buubaak

    buubaak User

    mam, zkusim vše aktualizov a vyčisti a pak napiši po restartu
     
  4. buubaak

    buubaak User

    tak se to zase rozběhlo, rano nebyla sleva na brany asi když zase ji pustilI tak mi to vyhodilo boostery, nevim proč ale už zase to jede , tak asi to bylo u mě ted, to jsem zažil poprvé , PARDON :)
     
  5. To je v pohode. Hlavné je, že ti to už ide. Prajem príjemnú hru. :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No ten pokles štítu ukazuje na seprom, 40% rozdíl sedí. Měl jsi štíty v tu dobu vylepšené sepromem?
     
  7. buubaak

    buubaak User

    j měl, ale před pul rokem se mi stavalo že i když mam seprom ve štitech tak neukazovalo to :), ale jenom chvili, možna se to opakovalo, ted už to zase jede
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak hlavně že to už jede. Když tak to sleduj a kdyby se úkaz měl opakovat, napiš prosím znovu.
    Zatím považuji za vyřešené a uzavírám.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.