Štíty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☼Biolit☻M_Λ™, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdaravím chci se zeptat byl nějaký restart nebo zase uprava štítů mam double+ normal boostry a na rychlé mě zmizelo cca 100 000 + štítové 300 000 štítu, naposledy jsem byl na hře ve 12.50 hodin a 14.50 přihlášení a chybý to tam. Díky(odhlasil jsem hru komplet naběhlo to tam z5 na 20vteřin a znovu zmizelo a potom už to zůstalo s chybou)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    ☼Biolit☻M_Λ™: Jen pro jistotu se zeptám, kameny ve štítech jsi si zkontroloval? Nechybí ti tam, nebo se ti tam nedostaly místo sepromu jiné?
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Chybý to tam? A co napsat podrobnosti, kde dané štíty máš, upgrady apd. Stejně tak jak píše TRIXT, nechybý ti seprom? Takhle se nedá nic řešit.
     
  4. Mam vše ale znovu jsem ted odlogl komplet poslal jsem tam seprom (i když tam byl a naběhlo to) budu na to koukat ber to za vyřešené Díky
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji za vyresene, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.