Stížnosti na mise

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ^miradeaf^, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Kdo vymýšlí ty mise?Ten to nemá v hlavě vpořádku.

    Udělejte něco s těmi časovými úkoly.např.úkol NEDOSTATEK ZDROJŮ 300ks za 10minut? Nejde to.Mam nejrychlejší lod a dělal jsem ten úkol snad dvacetkrát a nikdy jsem to nedokončil.Je to naprostá kravina.

    A ještě něco.Je to nějak přednastavené.Protože pokaždé je tam obrovská zásoba zdrojů a hned jak vezmu tento úkol tak zdroje zmizí.A tento problem je i s ostatními časovými úkoly např.Invaze Streunerů.Sestřelim jich 40 a těch posledních 10 nenajdu i když lítám po mapě jak blázen.Je to pěknej podvod.
    P.S.
    Vymyslete i mise pro slabší hráče .At máme co napráci.
    Prvních 30 misí mam hotové.A zbýlé mise co tu mam jsou nesplnitelné pro začátečníky.A lítat jen tak sem a tam mě je nuda.
    Alespon že tu jsou ty denní mise.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    S PET se to zmáknout dá. Bylo by dobré kdyby jsi uvedl o jaké úloze přesně mluvíš :).
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Citujem "Nejde to"---> Všetko ide len treba mať pevné nervy v tvojom prípade :)
    Citujem "dělal jsem ten úkol snad dvacetkrát"---> Pokiaľ tu úlohu chceš mať splnenú budeš robiť aj dvadsaťjeden krát.
    Citujem "A lítat jen tak sem a tam mě je nuda"--->Toto nieje instant server kde všetko dostaneš pod nos, musíš sa poriadne snažiť a hrať z plnej sily.
    Citujem "Je to nějak přednastavené"--->Nieje to urobene zámerne a naschvál, kto hľadá ten nájde :)

    6. 12. 2013
    21:16


     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    ^miradeaf^ predesle prispevky necitujeme prosim.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    ^miradeaf^ tak ten úkol odlož na později a vrhni se na jiný. Je jich k dispozici dost. Já hraji 4 roky a taky všechny úkoly nemám splněné.
     
  6. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Na PET nemám a dlouho mít asi ani nebudu.Děláš si srandu? 50 000 U?
    Jo a jde o mise Nedostatek zdrojů a Invaze Streunerů(1)
     
  7. Earthquake

    Earthquake User

    Najrýchlejšie je získať čo najlepšie vybavenie, pomocou finančného vkladu do hry DarkOrbit. Alebo začni dražiť itemy(výbavu), aby si bol o niečo lepší :).
    Áno Pet-a je drahá ale daj raz 50 000 uridia, a uvidíš že ti to pomôže, začiatky ako keby si ani dimidž nedával ale levelmi a vecmi uvidíš aká je dobrá.

    6. 12. 2013
    21:33
     
  8. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Hraju jen pár týdnů a už jsem splnil jsem všechny úkoly co šly.Asi tak kolem 35 misí.A na ty ostatní skrátka nemám,no...
     
  9. Earthquake

    Earthquake User

    Nevzdávaj sa. Stačí si postaviť Skylab aspoň na začiatočné levely popros hráča či nemá klan do ktorého by si mohol vstúpiť či ti náhodou nepomôže dať aspoň tých 3 000 000 kreditov. Postupne si začneš robiť skylab a posielať si na večer keď pôjdeš spať napríklad 500 proméria neviem aký máš sklad.

    6. 12. 2013
    21:37
     
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  10. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Jojo aukce je dobrá věc.Ale to vybavení co potřebuji a to Lasery lf-3,na ty nemám.skoušel jsem dávat 25 000 000 k a to ve čtyři ráno a stejnak jsem nevyhrál.
    --------------------------------------
    Skylab mam na levelu 9.a denně si nechám posílat několik tisíc promeria.Ale trvá to dlouho
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/13
  11. Kérberos

    Kérberos User

    Ale darkorbit není hra na týden ;)
     
  12. Earthquake

    Earthquake User

    "25 000 000 kreditov je dobrá suma o takejto hodine. No ale nehráme tu len my Slováci a Česi. Ak náhodou nerozumieš tak ti uvediem príklad napr. u nás je 22 hodín o chvíľku ale napríklad v New Yorku je za chvíľu 16:00." Nebude ten skylab za desať sekúnd s tým musíš počítať. Mne trvá 6 hodín aj dačo dokiaľ mi dôjde do lode 3200 sepromu alebo proméria. Musíš čakať, alebo urýchliť čo by ťa stálo zase čiastku 1250 uridia, čo asi nechceš. Ďalší spôsob je, že si nájdeš partiu kamarátov alebo hráčov to je jedno, a pôjdete ničiť odporúčané NPC pre vašu výbavičku ;). Nevzdávaj to, ale ja furt hovorím a píšem známym. "Ak chceš začať hrať darkorbit, je už teraz neskoro, pretože na to aby si bol poriadny hráč, musíš tejto hre obetovať "život"."
     
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  13. Souhlasim s hrači, ne KAŽDÝ dnes si muže dovolit posilat sms jen tak do něčeho.
    at jsou třeba ukoly pro lodě od nějakých lvlu ale mě je celkem nefer že za 10minut maj dat 1kristalon 1lordakium 1 lordakia flaxač s dmg 1000? ještě při tom když je tam hromady hraču lovi?
    :(
     
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  14. Earthquake

    Earthquake User

    Air[LuaFe], táto úloha je pre takýto dimidž(damage->dmg) nereálna, ale keď tu úlohu nedokáže urobiť, znamená že je pre ňu slabý. A preto si musí zlepšiť svoju výstroj. Ak sa rozhodneš niekedy pre finančný vklad do tejto hry, tak kupuj len cez MHH(Mega Happy Hour). Namiesto bežnej smsky 3700uridia dostaneš trojnásobok->11100 uridia. Inač nekupujem keď nieje MHH, MHH zvyčajne býva v sobotu alebo v nedeľu.

    6. 12. 2013
    22:04
     
  15. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    tohle jsem zvládnul.
    Napřed si je poškod co nejvíce pak si dopln zdraví a pak teprve vem úkol a doděláš je.funguje to.i když někteří se rychle lečí.
     
  16. hold ono ani 50 nestači :D
     
  17. Earthquake

    Earthquake User

    Musíš si zlepšiť výbavu iná možnosť nieje, ak už musíš konať úlohy ktoré vyžadujú plynulo ničiť kristallonov, tak je na čase s tým niečo robiť. Ak chceš pomoc tak mi napíš na akom servery hraješ cez PM ale asi na českom, kebyže na tom istom ako ja tak ti pomôžem ;)

    6. 12. 2013
    22:07
     
  18. Logan

    Logan User

    ^miradeaf^
    pozor na tie multiposty, platia tu pravidla ako na starom fore - zlucene

    Inac nejak odbocujete od temy tak pozor na to
     
  19. Earthquake

    Earthquake User

    Ja som vydražil raz stíhačku Iris za 25 000 000 kreditov. Bolo to šťastie ako keď nájdeš kufrík s hodnotou viac ako 100 000 €/Kč. Musíš len trafiť presný okamih kedy dáš tu cenu, pokiaľ viem akonáhle dáš nejakú sumu do aukcie a nevyhráš ju tak sa ti vráti, mne sa vrátilo takže sa musí vraciať každému. Inač to nevyriešiš než novou výbavou. Nedá sa hrať bez poriadnej výstroje. Je na čase aby si požiadal o uzamknutie témy, pretože už máš odpovede, ktoré si dúfam hľadal.

    6. 12. 2013
    22:11
     
  20. Logan

    Logan User

    zmazne ako OT

    Zmazane a obodovane

    Earthquake

    Tema bude uzatvorena koli Tvojmu spamu.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.