Stopa ako boter

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheWeirdOne, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    nedávno došlok omylu ohľadom môjho účtu kde som bol zabanovaný a následne odbanovaný kvôli malej chybe. Ban som mal ako *** user "naklikavanie" hoc som to nikdy nemal a kontroly prechádzam vpohode.

    Preto moja otázka znie keď som bol zabanovaný za "naklikávanie" a následne odbanovaný mám na účte stopu ako *** user? a tým pádom nič nedostanem z HITACU? Pozerám že tu ľudia dostali z 2-3 kapslí cenné odmeny a ja z 12 nic...

    Viem je to o náhode, ale predsa mi toto nedá a musim sa spýtať či to má niečo s týmt ospoločné.

    Z podpory ma poslali na fórum... Nevyznám sa na novom tak dúfam, že som to zaradil správne..

    Ako to prosím s týmto je ?
     
  2. Pokud jsi byl označen a poté odbanovám už by jsi neměl mít grade. k té loterii myslím že už ti štastní své věci obdrželi a my holt máme smůlu :).
     
    Johanisek tohle ocenil(a).
  3. Zeus

    Zeus Guest

    TheWeirdOne Pokud si byl neoprávněně označen mezi botery a patřil si teda mezi skupinu hráčů,kde nastala chyby,tak je tvůj účet čistý.
    Ještě něco k řešení?
     
  4. Si ma zle pochopil zeusi, ja nebyl v tí skupine ale nedávno mne jeden kluk obvinil na chatu za naklikávani a pak sem si s nekým psal a ironicky sem napsal že jo jasne mám naklikávani, admin to špatne pochopil a dostal sem ban, pak sem dostal unban a vše vpohode i po kontrole a podobne.. ja jen že či nejsem tak označenej ako *** user když sem mnel ban ale už ho nemám.

    Diky
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Ne nejsi oznaceny.
     
  6. Ďakujem, tak potom to je vyriešené . očividne som nepatril medzi skupinu šťastných no
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Zodpovezeno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.