Strach o PERMABAN

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄™JΛCK•ĐØNΛLĐ™►, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Aby ste vedeli že som féér hráč stem sa priznať k pár okolnosťíam :/ .. ide o BONUS za pozvaních priatelov, kamarátí my hovorili že rob si to sám nezistia ta a nedavu ti ban! Ale ja bol som sprosti že som to robil ak mi chcete dajte mi ban ale strašne vas prosím nie na permanent :/ mam tento server rád a nestem ban dal som do toho vela penází a chystam sa ešťe dať , spravil som len ten prvi bonus a plus 2 priatelov. Prosím ADMIN nedaj mi ban na permanent nikdy som nebotoval a ani nič take zbieram si na pvp boxíky a mam tuto hru rád ,ale bojím sa že prídem o učet. Ešťe mi povecte do by sa priznal a aj za to priznanie si nezaslúžím perma BAN ja vas prosím zlutujte sa :( .. chcem aby toto dostal do rúk ADMIN , bud mi zoberte tu odmenu čo som dostal ale ban nie prosíím :( Dakujem váš verní hrač ◄™JΛCK•ĐØNΛLĐ™►(★»™†JДCK•ĐØNДLІ™«★) :( prosím už nebudem druhych očuvať bol som sprosty ale podla mna za ten prvi bonus si nezaslužím PERMABAN , ale čakam spravodlívy trest ale ne PERMABAN :(
     
    raritka tohle ocenil(a).
  2. Kenny

    Kenny User

    Ahoj, myslím že za bonus přátel nedostaneš ani "perma ban", ani "ban".
    Ztrácíš ale nárok na desingy, a hodnotné ceny. Ale je fajn, že si se přiznal.
     
  3. jj :) ale ako si mislel " hodnotné ceny" ? :)
     
  4. baty77

    baty77 User

    Např LF4 nebo Havoky
     
  5. Kenny

    Kenny User

    LF-4, Havoky, premium, rsb atd..
     
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No ja bych mnel docala strach -tohle je neco co se oznacuje multiucet kdy dochazi k vyuzivani umnele vytvorenych uctu za ucelem obohacenise na uctu hlavnim.Tipnu ze neco o tomhle bude i ve VOP.A trest tam bude asi take nejakej nepeknej.

    A tak to tipnu na clanek 4.2. Multiaccounting nebo spis 4.3. Farming
     
    ◄►Sper●ure◄► tohle ocenil(a).
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já snad postavím eifelovku v praze.:D:D...no myslím si že na nějaký ban to nebude tak strašný....je pěkné že tě svědomí dohnalo až sem aspoň si se poučil že ne všichni kamarádi jsou normální a že k ,,něčemu pěknému,, se nedostaneš jen tak z lehka...je těžké polemizovat tady kolik hráču na serverech tak učinilo taky každopádně se to tu dá i s troškou času vyčíst...stále tu čtu dookola že ten nedostal celou odměnu,tomu nepřišel design apod....co se týká multiučtu za učelem obohacení vlastního..tam je bráno v potaz spíše to co dříve dělali a možná ještě dělaj někteří hráči..patří tam střílení lodí kvuli rustu rank.bodu...posílání/shromaždování kreditu z klanu na jeden učet,držení titulu i více..atd...takže by jsem to tak nehrotil...jen si prosím taky prostuduj svuj jazyk...to uplně bije do očí...
     
  8. ale tak vieš neurobil som všetkích 25 pozvaních a ani nebudem! a za tych 7 učtov by permaban nemusel byť :(
     
  9. bol by som rad keby sa tu ozval nejaky amdin nech som neni v strese -_- :(
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Já bych ti ten ban udělil a nahnal tě místo hraní do školy, nebo na doučování :D.
     
  11. pajix

    pajix User

    Dle mého, to nebylo jen za tohle....víš to sám.....a věnuj se spíš škole, než podvádění, ale nedivím se ti,tato hra podvádění umožňuje....proto svým dětem a dětem známých nedoporučuju tuto hru...ani už známým,co na to mají věk a rozum a peníze,aby této hře věnovali svůj čas...škoda tak dobrého odlehčení od reálu...táto hra ma spousty potenciálu, ale BP to zahodilo,jelikož nedotáhlo par věci tam kde mělo....
     
    Archa tohle ocenil(a).
  12. Logan

    Logan User

    ◄™JΛCK•ĐØNΛLĐ™► tak za ten pravopis by Ti mal byt ban udeleny do doby kem nenapise bez chyby aspon 5 viet :rolleyes:

    Inac co sa Tvojho problemu tyka tak ban nedostanes, ale je tu moznost, ze prides o niektore bonusy ktore si obdrzal
    Inac temu povazujem za dostatocne zodpovedanu a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.