Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mirec77

    mirec77 User

    Tu mate vlakno podle vzoru. Niesom si vedomy ze by bol problem u mna.
    1) Stranka nejde, casto sa zasekava a na mapu sa dostat je nemozne.
    2)
    [​IMG]
    3)
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).
    4)
    You have version 12,0,0,41 installed
    5)
    Chrome, Verzia 32.0.1700.76 m, 64bit

    Doplnujici informacie :
    Windows 7, 64bit, 8gb ram, i7 - 4x 3,3 - Hra pred cca. 45 minutami fungovala.
     
  2. Korben

    Korben User

    Chrome, Verzia 32.0.1700.76 m, 64bit ?

    Chrome má 64 bitovú verziu ? Vy sa čudujete že vám niečo nejde, keď ani neviete čo v PC máte. Používate problematický prehliadač a čudujete sa ? Práve som bol aj na chrome a aj na mozille a hra bez problémov ide.

    Vymaž chrome s PC, daj si napr. operu ,preinštaluj Flash Player a aj Javu.

    Ako dôkaz tu je screen GG aj s časom.

    Snímka.JPG
     
  3. mirec77

    mirec77 User

    Naposledy upraveno: 25/1/14
  4. EnZet

    EnZet User

    Hele ja mam podobny problem kolem 21:30 se mi nenacetla ani uvodni stranka DO vubec, jen bila obrazovka, ted se mi to taky obcas nenacte.. a to jsem s nacitanim nemel problem nikdy.. jen tak pro doplneni :) Pockam jestli to pujde pozdeji, zatim to nehodlam resit..
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Já nemám problémy žádné,doufám,že po restartu vám to půjde,dejte nám vědět
     
  6. Ahoj, já sice nemám problém s načtením hry, ale když jdu třeba z hangaru do Hi-tech laborky tak mám prázdnou obrazovku - je jen bílá a nic se neděje. Po obnovení stránky je to OK, ale stane se to 3 x během 5ti minut. Asi to tedy moc v pořádku není. Jinak tyhle problémy nebyly. Používám FF a OPERU. Jo a posledních pár dní se mi dost seká herní okno. Na minimapě nikdo červený v dosahu radaru Spearhedu není, pak najednou skok a střílí do mě. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem si myslel, že jsem si ho nevšimnul, ale když je to po páté tak se mi to zdá divné. Umím si pohlídat aby se nikdo nepřiblížil na dostřel. Jinak paměti čistím každý den, někdy i vícekrát. A když se něco podobného ještě v horším vydání děje i jiným hráčům, tak to asi nebude problém u nás.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  7. Hlásim rovnaké problémy s hrou! biela obrazovka dokonca v GG mi neustále vyskakuje error akonáhle mi príde multiplikátor...
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    *G*O*L*E*M* problémy môžu byť ako u vás tak aj u BP, po trase alebo priamo v FP (nedávno bola aktualizácia). To, že nie je problém u vás neznamená, že musí byť na serveri. Ja si BP nezastávam, ani omylom, ja len konštatujem, takže budem sa snažiť dohľadať v čom by mohol byť problém i keď to bude ťažké, ja vami popisované problémy nemám.
     
  9. Ahoj, no já se nehádám. Jen říkám, že podobné problémy má více lidí a i když v mém případě to není tak hrozné a hrát můžu, tak je to dost otravné to co chvíli muset refrešovat. A nevím jestli to s tím má něco do činění ale u lodi Spearhed mám takové zvláštní anomálie. Když jsem na PVP a proskočím branou třeba na 1.4 a pak se vrátím, tak mi nefunguje správně zvýšení rozsahu radaru. Když to aktivuju, tak sice vidím lodě co jsou dále ale kruh který zobrazuje dosah se mi neobjeví. Pomůže refreš obrazovky, pak je to OK. A taky když dám ultramask, tak se mi nevynulují štíty. Nevím jestli byla nějaká úprava této schopnosti, v minulosti se štíty vynulovaly, teď ne.
    Na každý pád mi hra nefunguje stejně jako před týdnem a to jsem kromě zníněné aktualizace FP nic neměnil.
     
  10. Korben

    Korben User

    Je zbytočné tu hlásiť že máte problém, pokiaľ nezadáte potrebné informácie.
     
  11. mirec77

    mirec77 User

    Po logine je takmer nemožné sa dostať do internalStart, ked sa tam aj dostanem (na niekolkonasobny refresh)a pokúsim sa dostať do napriklad hangara tak tam sa mi vyhodi error a pri refreshi znova biely screen.. Hra ide ako na hupacke raz nie a raz na 50%...
    Vsetko sa to deje po vcerajsom update.
    Tu mate screen aj s casom a vyskusane 2 servery v 2 prehliadacoch..
    [​IMG]
     
    Ħőŕń tohle ocenil(a).
  12. Sid

    Sid Guest

    Napište své ID a server na kterém hrajete, předáme to na prověření BP.
     
  13. Korben

    Korben User

    Post zmazaný a udelené body.

    Od teraz tu nechcem vidieť jediný príspevok bez požadovaných informácii. Takéto príspevky sú úplne zbytočné a bezcenné , budu mazané a obodované
     
  14. mirec77

    mirec77 User

    ID: 37583569
    Server: Česko

    Myslim si ale ze je to zbytocne nahlasovat ako herny problem kedze zjavne ide o problem technicky..
     
  15. Sid

    Sid Guest

  16. mirec77

    mirec77 User

    Maxthon v.4.2.1.1000, ako som pisal vcera tak som skusal IE, Maxthon, Opera, Comodo dragon a teraz uz aj Mozzila Firefox.

    Antivirusovy program mam Windows Security Essentials ale spoluhrac z klanu ma ESET a ma rovnaky problem.
     
  17. Sid

    Sid Guest

    Comodo dragon je nejpomalejší a nejhorší prohlížeč. Mozilla často z neznámého důvodu blokuje javu, opera je fajn pouze ve staré verzi 12.16, IE je jen na stažení jiného prohlížeče, mno a maxthon mám pouze na farmeramu.
     
  18. mirec77

    mirec77 User

    Takze jak to tak vidim tak najlepsie je hrat DO na kalkulacke lebo prehliadac nevyhovuje ziadny :rolleyes:
    A maxthon mam nejnovejsi:
    [​IMG]
     
  19. Sid

    Sid Guest

    Jak máš nastaven flash player?

    [​IMG]
     
  20. mirec77

    mirec77 User

    Rovnako. Ale myslim si ze FP ma vplyv iba na Hangar, GG a hernu mapu takze neviem, neviem.. Myslim si ze to nesuvisi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.