Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ja viem o 40 hračoch čo sem ani nepísli. Nerieš to lebo sa nám to tu zahltí. Je to veľa ludí.A nie len na jednom servery. Bol som CZ3 A Glob kde sa mi podarilo prihlasiť aj tam povedali že maju problem. Ja hrám len CZ1 tam sa nedostanem. A nehádaj me sa o ničom, radšej tlačte na BP čo máme robiť alebo kde tá závada je. dik.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Páne jo, tady se to jede.... :D

    BP určitě pohotovostního technika má, ale je potřeba si uvědomit že ten zajisté nemůže udělat vše. Jsem si jist že vy všichni by jste to zvládli, ale on je bohužel jen člověk.

    Za další je potřeba si uvědomit že se jedná o hru, ne o něco životně důležitého, vy moji malí závisláčci.

    Pokud někomu hra začala jít, stále nevidím důkaz že problém byl nebo je u BP. On opravdu mohl být i na trase, kde byl ten pohotovostní technik? Kde je pohotovostní technik, když je špatná nová verze FP a dělá problémy? Ono je potřeba si uvědomit že ta práce není na pár minut...


    Nemám důvod se zastávat BP. Pokud mi to nejde, udělám co můžu, pokud mi to nejde dál, neřeším jdu dělat něco jiného.

    Btw: mě hra celou dobu jde :p :D
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  3. ID: 54546750
    Server CZ1

    Na 100% není chyba v našich PC.V rodině máme 3 PC a hra nejde ani na jednom (stejné připojení,ale tam dle poskytovatele chyba není).Budeme muset prostě počkat až na BP.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    -White.wolf88- Pořád tu jen brečíte a vše házíte na BP.vysvětlete mi ale,proč spousty hráčům to chodí??
    Zrekapitulujme si to.Prostě si počkáte,až to půjde,až někdo odstraní tu chybu.Zajděte si na procházku,krásně tam sněží a přijdete na jiné myšlenky.není možné přeci jen sedět u pc.Pánové,také máte své protějšky,tak se jim ted můžete alespon věnovat,věřím,že to určitě přivítají.:)
     
    frantishek666 a Spartakus tohle ocenili.
  5. ZEUS je to hra, Keď chcem tak ju hrám keď nie idem niečo robiť, proste rady kedy mám čo robiť si nechaj. Ja ti tiež môžem poradiť ale v mojom veku sa to už nehodí aby sa radilo mladším. A ... ale veľa hráčom to nechodí:):) Nechaj ma tak nemám dobrý deň a hru hram len aby som sa odreagoval. Vlastne nehrám ale rád si pokecám aj z inými. To je jedno proste tri dni je dosť:):)
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Vidím,že s tebou není kloudná řeč,že si pořád stojíš za svém.Tak si hold počkej až to někdo opraví třeba na wc,mně je to jedno.
     
  7. Duckis

    Duckis User

    začina ma to celkom štvat ... už som 4 dni som nelietal .. kupil som si premko na dnešne crazy cuby a ako vidim zase stoho nič nebude ... ale viem že na 100% neni chyba unas je u BP ... po 1.. internetom to byt nemože ako tu nekto hovoril že može pretože ja a kamarat sme si robili speed test a ma aj download a upload menši ako ja .. a ktomu čistim PC každy den cez Advance system care .. skušal som preinšatlovat javu aj flash player a stale nič tak dufam že to dovečera pojde ... -_-

    a zfod len tak ktim zavislakom .. neni som zavislak ale dal som dotoho dost penazi a nechcem len tak one prist ... ked už som dotoho čosi dal chcem to mat aj spet ... a štve ma to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/14
  8. Zeus

    Zeus Guest

  9. Jen pro úplnost uvádím, že ani při mizerném připojení není hra nemožná.

    http://www.speedtest.net/my-result/3262313728

    Jenom jsem klienta asi 3x schodil a znova zapnul a cz3 (i cz1,cz2) naběhlo. A když se podíváte na výsledek toho testu, budete se divit, i jsem hrál :D. Je prostě mráz, buďme rádi, že aspoň teče voda.
     
  10. chcel by som sa spytat ze kedy uz pojde ten start??? mne to nejde uz od piatku ... ked dam start otvory mi nove okno a to nacitanie mi nacita ale start mi uz neda
     
  11. Korben

    Korben User

    1- Bohužiaľ to nikto z nás neovplyvní

    2- Keď si si tak 100% istý, tak mi tu daj nejaký dôkaz. Toto si nedovolím tvrdiť pokiaľ nemám vyjadrenie od BP.

    3- Zisti si čo to vlastne je internetová sieť o_O a potom možno pochopíš aký nezmysel si napísal.:rolleyes:

    »Pïł_ßüŁŁ« Musíš si počkať, zatiaľ nevieme kde je chyba.

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK To tvoje spamovanie a OT ti dopomôže len k banu na fórum. Post zmazaný.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/14
  12. Genesis

    Genesis User

    Jak dlouho máme ještě čekat už jsem nehrál 3 dní. A pokud vím je pracovní den a my jsme doposud nedostali žádnou zprávu. Netuším čím to muže byt ale určitě to není chyba v naších počítačích tím nechci říci že je chyba u BP ale u by se to mohlo vyřešit děkuji za pochopení :)
     
  13. Korben

    Korben User

    Genesis Máš problém s písaným textom ? Mám ti poslať zvukovú nahrávku ? Čítaj preboha:rolleyes:
     
  14. Genesis

    Genesis User

    Korben ja sem si řekl svůj názor přišel jsem z práce nalogoval sem se a nešla mi hra tak jsem tu něco napsal snad to není trestné :p
     
  15. Aaadio

    Aaadio User

    NOVINKY: dnes sem vyčistil cache(jako každý den) a stal se ZÁZRAK!! spustila se mi mapa!! kdo měl stejný problém že se mu to seklo před písmenem A ať to také zkusí :)
     
    Skitty tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    Genesis myslíš že je rozumné tu zbytočne písať? Konečne si uvedomte , že ak je problém v riešení, tak je úplne zbytočné dookola písať že hra niekomu nejde, pokiaľ nevieme nové skutočnosti.
     
  17. martin144

    martin144 User

    aadio ty si genius už mi to taky jede super
     
  18. Genesis

    Genesis User

    Korbene chaputě a taky se chci omluvit skusil jsem jiny prohlížeč a hra se mi spustila, tady si uvědomuji svou chybu že sem neskusil další prohlížeč takže ještě jednou se omlouvám
     
  19. Skitty

    Skitty User

    Ďakujem ti moc moc moc :) Už mi to ide :) Ešte raz ďakujem :)
     
  20. Duckis

    Duckis User

    ako mam vyčistit ten cache ? :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.