Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Originál je chrome 32 bitový, 64 bitovú verziu si môžeš nainštalovať (win 7 a 8) ale v podobe vývojárskej edície, t.j. nie na bežné používanie. Internet ti v ňom pôjde ale ak tam dáš aplikácie na 32 bitovej architektúre nemusí to spolupracovať. Ale to sa už opakujem.
     
  2. selvenia

    selvenia User

    ahoj, vše co tu většina hráču píše , se děje i mě, herní okno jede , ale hlavní stránka furt strácí při přepnutí spojení,musím se furt znova logovat ,je to už od včerejška, akorat , že dnes se to ještě zhoršilo,používam FF, vše jsem promáznul , vše aktualizoval, nic nepomáhá .... CZ1
    [​IMG] 3447963
    selvenia
    :)
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Skús sa prosím ťa prihlásiť na nejakú globálnu európu či to bude to isté.

    Práve sme s kolegom otestovali (mal problémy s načítaním) a na globál sa prihlásil pričom hráva na CZ. Skúšali sme to aj so staršou verziou FP ale tam sme neprišli na to, či to pomohlo, lebo CZ tak či tak nešla.
     
  4. selvenia

    selvenia User

    tak i na globale to samý,dokonce jsem zkusil i FF dat do puvodniho nastavení,tak se smazali veškerý doplňky,načetla se tam starší verze javy a všeho ostatního a i při starem nastavení pořád to samý, pak znova vše zaktualizovat a vysledek stejnej,někde lítá docela slušná chyba :)
     
  5. kOUKÁM ŽE TADY SE PĚKNĚ RADÍ !!!! Kluci a ženy chyba musí být na BP ,co se týče tady toho že váš počítač mám flash a takové to že 32 bitu nebo 64 že se to bije,nic není právda!! takže nic nestahujte ,Moderátoři jen otázka kde jste to vzali?


    Dalšívěc, dnes jsem se pokoušel přihlasit na 4 ruzných kompech ruzné bity,ruzny prohlížeč jiný internet a nic pořád stejný problém,muj kolega se pokoušel přihlasit na stejných kompech na svuj učet a šlo mu to,tak nám to nedalo a zavolal jsem mladé at se pokusi v práci přihlasit na DO a co se nestalo na centrálních kompech pro Škoda auto ji DO nejde ani na jednou což se ji nikdy nestalo( a pochybuju že škodavka má nějaký problem ohledně kompu když tam používá tak kompy z roku 2030:-DD který nikdo snad nikdy neviděl:-D
    Takže chyba ja jasně na BP a ne na vašem počítačí co tady každý cpe že!! A co vím není nás 10 ale nejmin stovky komu to nejde!!

    Tak kde je chyba!!! ???? HMMMMM

    A na herním učtu místo hry,mi běháj cody přes celou obrazovku! Tod vše
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Expert od kosti, tak teda prenechávam všetky rady tebe, ďakujem za uľahčenie práce :)

    Btw. kde je chyba nevie nikto a sa snažím zistiť to, avšak kvôli takým ako si ty ma snaha prechádza. S tvojou geniálnou teóriou mi prosím vysvetli, ako to, že mne a ďalším stovkám hráčom to ide.

    Ja to vidím tak, že ťa ohúri každé svietiace pero a uveríš aj mačke vo vreci.

    Inak nikto tu necpe, že je problém len v PC. Máme viac verzii a postupne to vylučujeme, t.j. PC, trasa, FP a BP. Ale tomu ty nepochopíš.

    Len pre info - odoslané na BP, preverujú, či je problém niekde v ich systéme či routroch.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/14
  7. Teba neurážím! tak neurážej mě .. jen tady vyvětluju ..že nemuže být problém na kompech !! Je uplná blbost aby hra nejednou nešla i kdyby byla aktualizace...vysvětlim ti to takhle ..Moje mlada hrála vpraci na noční DO ...a nejednou jí to vypadlo napsalo jí to error a na načítaní hry se jí objevila stránka s hekr cody ale neřešila to ..já jsem večer hrál DO normálně a ráno se přihlasím načítalo to tak že se mi to logovalo 3 minuty a naskočila mi stánka s cody a nepustilo to a dal a nic víc,tak jsem zavolal kamarada a tomu to jde normál ně a pak jsem zavolal mlade a ta měla ten stejný problém co já,jen se jí to stalo když hrála zajimávé že!! A říkám tebe neurážím,u tebe je tu vidět i pár přisěvku že to řešíš tak se nečerti,a co tady píšu já je muj posudek a muj názor a vím na 100procent že to kompem není! bud je problém na BP ,minimálně to muže být trasa,ale to by nešlo nikomu a nebo je problem že se pokouší dostávat někdo do systému jako je nejmenovaný RUS..tod vše a jestli to bude počítačem tak ti klidně koupím barák!
    Jo a děkuji za snahu ,já si tě náhodou cením že se snažíš! jenže ty tady píšeš že to je odeslané na bp a řeší se zo a druhej tady píše že se to vyřeší v pondělí až bude pracovní den tak ti nevím:-D
     
    Naposledy upraveno: 25/1/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Ja ťa naurážam, ja sa s tebou bavím len primarene tomu, ako ty s nami. Prepáč, ale prísť sem a začať tu niečo vykrikovať a hodnotiť niekoho rady pričom si čítal možno 3 posty v téme ... mi príde moc.

    Niekto písal, že problém je v kompoch? Ono tá údržba a verzie je prvé čo radíme, vždy, tak si na to zvykni, pretože veľa krát to problém aj vyrieši. Ak má hráč všetko v poriadku v PC potom si povieme "aha, problém bude po trase alebo u BP" a zisťujeme ďalej. Ja som tomu venoval celé poobedie a ako si videl, Admin to poslal aj na BP, t.j. evidujú hlásený problém a zistia, či je problém u nich. Ak nebude, zostáva už len trasa či routre niekde po ceste.

    Dúfam, že sa už ukludníš a prestaneš tu vykrikovať kde je chyba.
     
  9. Děkuji ti za odpoved ale jak říkám bude problém u mě v kompu koupím ti barák!! Bude problem ve FF koupím ti auto a klidně mi pak napiš email zmazaný a díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/14
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Email som zmazal, kontaktné údaje na fórum nepatria.

    Nebudem sa opakovať, systém riešenie a kde sme hladali chyby som popísal vyššie, o FF reč nepadla, ale ok už to nechajme tak.
     
    Ψ-ĐΛЂĢΣЯØűŞ21-Ψ tohle ocenil(a).
  11. Zafod

    Zafod User

    Já si stále stojím za svou teorií, pokud někomu hra jde a někomu ne, nemyslím že problém bude u BP.

    Ψ-ĐΛЂĢΣЯØűŞ21-Ψ ty si z moderátorského postu vybereš jen jedno souvětí a bez ohledu na jeho smysl ho použiješ, že? Nad tvím postem psal Kubino:
    A ty mu na to odpovíš, že pokud bude problém v tvém PC, koupíš mu barák :rolleyes:. S prominutím, to je jak u blbejch na dvorečku...


    Bílou stránku vidím občas také, stejně tak mi někdy stránka zamrzne. Nicméně v her. klientu, problém žádný nemám a hra mi jde.
     
  12. Brej večír Už odpátku od večera mám podobný problém jako ostatní tady. Načta se stránka hry ale ne herní okno. Mám doma 3 PC na dvou používám prohlížeč Opera
    Verze 12.16 Sestavení 1860 Platforma Win32 Operační systém Windows XP
    a na jednom mám Win7 64bit a prohlížeč Opera 12.16 Nevím v čem je problém na jednom PC s XP jsem aktualizoval Flash Plajer a nepomohlo to. Zkoušel se i jiné prohlížeče ale nic nepomohlo Hraji na CZ1 Sažil sem se svuj problem rozepsat co nejobšírněji snad vám to pomůže k vyřešení problému.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/14
    Ψ-ĐΛЂĢΣЯØűŞ21-Ψ tohle ocenil(a).
  13. Já poprvé reagoval na jineho moderatora viz -----Niektorym nejde hra a uz za to moze BP.Co tak skusit si dat svoj PC do poriadku.:rolleyes:Mazanie cachov/udajov prehliadaca,pravidelna udrzba PC,to pre srandu nebude.Odporucam skusit odinstalovat a znovu nainstalovat prehliadac.Tiez mi na PC ukaze pri spusteni cierne okno,tak dam minimalizovat a otvorim stranku a uz to ide.Na NTB mam zas iny problem,ze mi obcas pocas hry hodilo cierne okno,tak som dal povolit pepper u chrome ako sa odporucalo v oznamoch na fore a uz nemam problem.Bol som dokonca v brane a nic zavazne som nepostrehol.Samozrejme udrzbu PC treba robit castejsie a nie len raz za pol roka;)----a neregoval jsem na KUbina

    A za další neřeším tu žadnou bílou stránku,takového mi to nikdy nic nedělalo,ted tady řeším to že se mi to nechce nalogovat na 4 ruzných kompech at přímo at router a kamarádovi jo a polovině logu mi to z černá a oběví se přes celou obrazovku cody tod vše a už to řešit nechci počkám až se BP vyjádří a Vám děkuji za odpovedi

    A jen taková dodatková ,proč si myslíš že nemaj problem na BP když u nás v klanu to najednou nejde 32 hráčum,to se to najednou rozbilo všem? Hele kluci já už bych to neřešil a nechal to až to pujde a pak se uvidí co stím bylo:-D dobrou noc
     
  14. Aaadio

    Aaadio User

    je možný že kvůli nějakým programům v některých počítačích hra od včera nejde, bud kvuli aktualizaci DO nebo nějakého toho programu, ale přesto by BP mělo zjistit příčinu a informovat nás co dělat
     
  15. Crystal

    Crystal User

    ja neviem keby to bolo novym FP tak by to asi ani mne neslo nie? a nam tu po servere behaju cely den stovky hracov veselo a aj ja veselo zarabam a nic nevidim :)

    a mam aktualizovany FP od vcera ci kedy....hram na chrome..vsetko ide normal..nemam ani jeden z vasich problemov...a ocividne ho nemaju ani MODI a ostatny hraci co poznam

    neviem ako vam mam inak poradit nez ze prekontrolujte si PC a zistite v com to je...lebo pockajte na reakciu BP a pripadnu opravu

    je to len hra tak stoho tak neblaznite jezisi...
     
  16. Crystal to jo ale já se snážím vysvětlit že já se na svem a dalších 3 kompech nalogovat nemužu a kamarád na mém a ostátních kompech log dá tak proč bych kontroloval PC?
     
  17. No asi se tu nic nevyřeší. Já udělal veškerou údržbu, zkusil 3 prohlížeče. Herní okno mi jede, ale při změnách v neherním okně se objevuje bílá nebo černá obrazovka, GG materializátor se mi objeví ale trvá to hooodně dlouho a musím to tak 3 x refrešnout. Hrát můžu, ale určitě vše v pořádku není. Pamatuju si obdobnou situaci u jiné hry BP (BSG) taky se tam něco podobného stalo a taky první reakce byla, že to jede (postižená byla jen část hráčů) a klasické doporučení - kontrola, mazání, reinstalace. A pak se ukázalo, že závada nebyla u hráčů. Asi nemá cenu se tu hádat, jak tu moderátoři napsali, je to nahlášeno a snad se to podaří brzo vyřešit. Ti co jim to funguje jsou vždy vpohodě, já si ale pamatuju, jak mi tekly nervy, když jsem 5 x přeinstalovával prohlížeče a dělal doporučené úpravy a výsledek byl nula, taky jsem s tou hrou tehdy seknul a vrátil se na DO.
     
  18. PO 26 hodinách jsem se nalogoval a PC jsem nic neprováděl:-D tak uvidíme ráno
     
  19. Me to nejde jiz od včrejšiho rana ,ale je divny ze se tu porat mluvi o aplikacich,prohlizecich atd. Ja zkusil česko3 a funguje v pohode:mad: tak si myslim ze v pocitacich to asi nebude
     
  20. Proč nejde spustit klienta na česko1,ale česko3 se spusti uplně bez problemu? To by znamenalo že na každý server ma jinej ovladač:).A to je to težkej nesmysl
     
    Ψ-ĐΛЂĢΣЯØűŞ21-Ψ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.