Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prodat šutry na 3 serverech mi netrvá 10 minut, ale hodinu.
    http://www.speedtest.net/my-result/3259544809

    A vzal jsem to z gruntu, odinstaloval jsem operační systém lubuntu, nainstaloval nový, nainstaloval flash a java a za 4 hodiny jsem se přihlásil na cz1. A pak že to nejde:D. Možná by to mohlo jít malinko rychleji:D
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
  2. hank55

    hank55 User

    jj,už druhý den
     
  3. Mě nešel 2 dny CZ3 a cz1 šlo od večera mi jde cz3 tak pohoda cz1 ale nenaběhlo:-DD
     
  4. Chci se jenom ještě zeptat, jestli někdo neví, proč když se loguju na CZ1 , tak se tam v pořádku naloguju ale po 3 sekundách mi zčerná obrazovka?? :D Už fakt nemám náladu nic mazat ani instalovat...
     
  5. Nic nedělej já to taky nechal být a už mi to po 2 dnech jde,takže problem není u tebe! A nic jsem s PC nedělal nešlá cZ3 a ted zase nejde CZ1 někomu:-DD
     
  6. No mě CZ2 jde, ale je pravda, že když sem pustila ccleaner a reinstalovala flash, tak sem se do hry nalogovala ale prd mi to pomohlo :DD zbytečně mi běží premko -,-
     
  7. To nejsi sama:-DD na EN servru maj stejný problém a u nás v klanu už to začalo fungovat více lidem a nic s PC nikdo nedělal,takže ti porádím čekej a nic nestahuj problem má asi DO,ty si mužeš čistit komp třeba 5Okrát a nepomuže ti to:-DD

    a doufám že se Moderátoři nebudou čertit že to tak píšu ale PC s tím nemá nic společného a FP 12 verze vyšla s chybou ,je možné že to je tím,ale to by mi to ted nešlo,oni i jiné hry trošku s novým FP blbnou:-D dnes se to na chatu řešilo,že to nešlo vice lidem a nic s kompem nikdo nedělal a už jím to jde normálně:-D A bacha na novej FP na stahuj ,je tam vir

    Ale uvidíš až se dnes vyjádří Někdo z DO co s tím je! Já nemám kompetenci dělat unahlený závěr:-§ a píši ti jen to co se řeší a včem mám zkušenosti,zatím se měj a snad ti to brzo pujde.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
    *puntiček* tohle ocenil(a).
  8. Fájn... :DD Budu lítat s phoenixem na CZ2 zatím... snad se to do zítřka i mě spraví :D
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Verzia Opery je už iná,hráš na portable Opere, skús tú normálnu.

    Verzia:18.0.1284.68- Opera je aktuálna
    Čo na vete "je to odoslané na BP, preverujú, či je problém niekde v ich systéme či routroch." k nepochopeniu?


    Crystal - oprava, nájdu sa aj kolegovia, kt. to nejde avšak oni s snažia prísť na príčinu a nešalejú z toho ako hráči. Je to len hra, to fakt hráči nemajú čo iné na práci okrem hrania DO? :D

    Dr.-Klasik- - žeby nie každý server bol aj cez ten istý router? Routrov je viac ako serverov.


    Btw. tú závislosť by som začal riešiť, takto po ránu a stále píšete to isté dokola :)


    Dám to sem ešte raz, lebo vy asi nevidíte čo nechcete:

    Problém je nahlásený v BP a pozrú sa na to, aby sme si boli istý, či neni problém priamo u nich. Údržbu PC robíte všetci nadalej aby sme z našej strany mali podmienky čo najlepšie. V BP je však cez víkend minimum ľudí, t.j. budeme musieť asi počkať do pracovného dňa. Vy tiež nechodíte do školy cez víkend, tak sa naučíme byť trošku chápaví a nebudeme sa chovať ako v materskej škole :)
     
  10. Kubino dobře ty:-D ale viš proč šílej ty lidi tady že máj třeba koupený booster a premko zdvojovač a ty jím to zaplatíš?To je jako když si koupíš hamburger a výjdeš z mékáče a vyhodíš ho :-DTak se nediv. O to jim tady jde! A jinak cením si tě ,napsal si to asi tak jak to je! Nezbýva jen čekat lidi...mě se to po 2 dnech rozjelo normálně! A v mateřský školce co si zaplatíš to tam máš:-DD tady ne-D
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Prečítaj si VOP, hra nemusí bežať celý čas v roku, t.j. boostre a podobné balíčky sem neťahaj :)

    Ja vás chápem, len nechápem, prečo nechápete písanému textu. Tým, že mi tu budete nedávať a písať dokola, ako je to chyba BP sa to nerozbehne :D A občas vám prestávka neuškodí aj nepriek balíčkom, ako vidím, určitým jedincom to trošku už lezie na mozog, myslím hra.

    A zase BP vie chybu priznať a občas dá aj nejaké odškodné, ak spôsobili mnohým hráčom problémy ich chybou.
     
  12. Tak už nevím.Aktualizoval jsem si flash player,jawu.Zkusil jsem Mozilu,Chrome,Opera a prostě nic.Když pustím herní okno tak se mi nasčte start do 3/4 a pak se zastaví.Poradte mi prosím mam verzi 64 bit. Předem všem děkuji :)
     
  13. Nový dodatek někomu to nejde spustit v 1 hangaru a 2 hangáru mu to běží,tak jsem to zkusil a 1 hangár mám nefunkčí:-D a druhej mi jde
     
  14. Tak jsem zkusil a zase nic[​IMG]
     
  15. Tak hold si zahraj na jinem serveru a tady čekej no ,než se vyjádřej jak psal kubino:-D nic s tím neuděláš sám!
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Každému kto sem napíše doporučujem prečítať pár príspevkov dozadu, minumálne túto stránku.
     
  17. Počkam ale premko co jsem si koupil nepočká...
    Ale co nechápu kamarád má úplně stejnej komp jako já stejnej prohlížeč,net,OS,jawu i flash a včera mu to šlo cca 3hodky. Jestli to někdo chápe prosím vysvětlete mi to děkuji :)
     
  18. Genesis

    Genesis User

  19. michal47

    michal47 User

    ja mam taky problem s nacitanim hry skousel jsem to ve trech prohlizecach a vzdy se to nacetlo jen do pulky uz je to tak druhe den
     
  20. MagazineR

    MagazineR User

    Četl jsem, pochopil jsem.
    Prdi napadl sníh, nainstalujte boby na vrcholu kopce. To je lepší než čekat na zelené pole START:eek:
    Takové věci se dějí a budou se dít dál:p

    Edík_Bedík: chodím do práce i o víkendu, když je průšvih:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.