Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj

    Patřím k těm "šťastným",kteří žádný problém s připojením nemají (server mám v podpisu).
    Pravidelně provádím údržbu PC a hlídám si všechny ke hře potřebné věci,aby byly aktuální.
    Taky si často pro svoji informaci dělám testy připojení - ping a speed test...

    Teď k mému poznatku - naprosto netuším,jestli to může být příčinou potíží některých hráčů s nalogováním do hry,ale pokud jsem si před chvílí dělal speedtest na Nurembeg,hlásilo mi to chybu (něco v tom smyslu,že na tento bod to momentálně nejde) a na Frankfurt jde test udělat bez problémů...
    Pokud se nepletu,tak právě speedtest bychom měli dělat na Nuremberg.

    Edit: po několika minutách jde speedtest na Nurembeg zase normálně udělat,tak netuším,jestli bude tato informace někomu užitečná...
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Mě hra šlape jak má. Chtěl jsem udělat speedtest na Nuremberk a taky chybová hláška. Na Frankfurt je v pohodě.
     
  3. Aaadio

    Aaadio User

    hra funguje v pořádku, až do té doby než se portnu, zmizne mi lodka, nelze se pohybovat a nic dělat, jinak materializator, obchod atd. už fungují normálně
     
  4. EnZet

    EnZet User

    Uz by jste mohli pochopit ze kdyz je takovy ohlas v kratkou dobu a ze hodne lidem to nejde ze to neni problem jednotlivce. Ctu tu takove blbiny jako udrzuj si PC mas pomaly net, pomali pc, atd... Ok. Mam pc za 50k, net 1mb/s cistim pc kazde dva dny vetsinou. Pouzivam vice prohlizecu na hru, aktualizace mi vyskoci pri startu OS kdyz nejake jsou, takze vzdy mam nejnovejsi, tak co mi poradite co mam spatne?:)

    To je stejne jako kdyz byla kontrola *** useru a taky byl velky ohlas. Moderatori tu jen psali BP ma 100% system, atd a za par dni se uz omlouvali..
     
    Aaadio tohle ocenil(a).
  5. minulе mi infi poradila kdě a jaké cеrtifikáty povolit a zakázat prosím poproste ji znovu a hlavně i jak. stále s to ndočte a zhodí macromedia/support/documentation/cz/flashplayer uložění nž s dočte
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Uz nekolikrat jsme psali ze to je nahlasene, ze ty nectes posty za to my nemuzeme.
     
  7. EnZet

    EnZet User

    Ja vim ze jste to nahlasili, ale take to hodne odsuzujete :) Jen podotykam :)
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
  8. stačí macromedia/support/documentation/cz/flashplayer/help/settings_manager07.html pročistit jěj a nastavit alě já potřěbuji odpovědět na tuto otázku minulе mi infi poradila kdě a jaké cеrtifikáty povolit a zakázat prosím poproste ji znovu a hlavně i jak. stále s to ndočte a zhodí macromedia/support/documentation/cz/flashplayer uložění nž s dočte a když jě nastavěn tak načítá alě pak stjnak padne jiné hry od jiných cеrtifikátů fungují
     
  9. mirec77

    mirec77 User

    Mno ja teda neviem posudit ake problemy maju ostatni hraci ale myslim si ze aktualizacia flash by nemala mat s chodom web stranky hry takmer nic spolocne.. Ze ovplyvnuje Hangar a GG to je zjavne pretoze to su flash elementy na stranke ale vypadky ako su tu popisane by sposobovat nemal.
    A pokial viem tak v BP sa cez vikendy na oprave chyb nepracuje takze si zrejme budeme musiet pockat do zajtra :)
     
  10. Sid

    Sid Guest

    mirec77 a v čem je prosím tě psána herní mapa? Tam flash player nepotřebuješ?
    I v hangáru je spousta modulů, které potřebují flash player.
     
  11. EnZet

    EnZet User

    No v hangaru je vse flash ne? Nevim jak to je ted, ale pred lety jsem mel takovy blokator flashe (pro vetsi vykon) a vse v hangaru bylo zablokovane..
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Podotýkaš, s prepáčením, somariny.

    Prečítaš si 1 post z toho si vytiahneš len čo s hodí a reaguješ, to je ale reakcia k ničomu, nehnevaj sa.

    Tu a teraz mi napíš, kde kto písal, že máte pomalý net či PC. Žvatláš kraviny len aby si niečo napísal, ideš nás tu ohúriť cenou PC čo nevykazuje nič o jeho kvalite a rýchlosťou pripojenia, ktorého jednotkám ani nerozumieš. Fakt zbytočný post z tvojej strany a zbytočne používam hrubšie slová, za čo sa ospravedlňujem.

    Na to, že problém nie je u jednotlivca sme prišli už dávno a aj bez pripomienok ako si predviedol ty, keď si taký chytrí prídi na to kde je problém. Povieš, že u BP. Lenže možností je viac a to je BP, trasa či FP. Ja to typujem podľa toho čo pozorujem na routry po trase alebo u BP.
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Doporučuji udržovat klid zbraní. Vzhledem k faktu, že DO není jediná hra, která má v tomto období problémy s připojením je více než pravděpodobná příčina někde po trase.

    Servery jako takové běží, jen se k nim někteří nemohou připojit.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
     
  15. mirec77

    mirec77 User

    Sid, pochopil si to presne opacne :) Hru mas rozdelenu na Webpage a Mapu. Praveze som pisal, ze ak je problem sposobeny aktualizaciou FP tak nechapem preco stranka vypadava v castiach kde flash nie je vobec pouzity. O hangari a GG som povedal ze tam Flash je.. Snad sa uz chapeme :)
     
  16. EnZet

    EnZet User

    Kubino dneska nechci byt agresivni a stejne bych jenom dostal ban, tak v tomhle tematu koncim :)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Som rád, že si necháš vysvetliť, že prilievanie oleja do ohňa z tvojej strany je zbytočné a bezpredmetné.
     
  18. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    u tak tu také přispěji:-D Někomu to jede,někomu ne,takže zase je v tom někde maglajz (slušně řečno :-D ) Njn o víkendu v BP nepracujou na odstranování problémů,ale MHH zapnou na minutku řesně:-D na to tam čas mají...Ach jo...na MHH to jede a po MHH už ne:-D paráda:-D prej nalogovat poslat korunky a pak zase utrum a čekejte:-DDD P.S. Sry za rýpání,ale jelo to ráno v poho,pak to nějak potento (někdo někde) a když se dostanu večer k PC když dětičky spí,tak si mohu leda otevřít pivko a kopyta na solek,páč si stejně nemužu zahrát:-D Kde že mohu dávat BP LIKE dolu? :-DDD
     
  19. je tu infi? nebo někdo kdo by mi odpověděl?děkuji.čau matrix:p alě jě to (u BP) protožě jiný vydavatеlé fungují a fungovali nž jsm sе v tom vrtal ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.