Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Aaadio

    Aaadio User

    jestli myslíš stránky s načítanim mapy, tak ta mi nefunguje vubec, se mužu uF5kovat
     
  2. EnZet

    EnZet User

    Nevim no, me to F5 pomaha jak pri nacitani hry, tak v hangaru, atd.. ale tak snad to v pondeli uz bude ok.
     
  3. Duckis

    Duckis User

    je pondelok rano ... čo som si všimol hangar beži na 100% tak som si myslel že pojde aj mapa :) ale mapa stale nič ... nuž budeme muset počkat dovečera :))
     
  4. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    hmm tak to jako je pe restartu konečně se už neobjevuje ta bílá stránka ale na mapu se tak nedostnu
     
  5. ID: 101064024
    Server Česko 3
    Také mi to nejde...Mám vše udělané...Přeinstalované vše a pořád to nejde...Děkuji za odpověd.
     
  6. ID: 54546750
    Server CZ1
    Od nedělního rána mám stejný problém.Načítání herního okna se sekne za písmenkem Á.:(
     
    Aaadio tohle ocenil(a).
  7. Sid

    Sid Guest

    Musíte vydržet, problém byl hlášen, doposud jsme od BP neobdrželi žádné vyjádření k tomuto problému.
     
  8. že by to už někdo řešil :)
     
  9. Ja nechcem nejak vrtať ale prepáčte nedá mi to. Táto hra má viac ako 85 milonov uživatelov aspoň to píšu na hlavnej stránke a oni nemajú pohotovstného technika na výkend?! To je ale riadne ujeté. Keby tento problem nebol aj ny iných serveroch tak nepoviem ani ťuk. Pre adminov a moderatorov tu, to nebolo nič proti vám ja viem že musíte čakať na BP. Ale čo sa v tejto hre deje od konca starého klienta to nemá obdobu:):)
     
  10. Sid

    Sid Guest

    -White.wolf88- mno já nechci nějak předbíhat, ale co když problém u BP není? Víš je to více než pravděpodobné, že chyba bude někde po trase, to je ujetý co?
    A ještě ujetější je, co s tím jako budeš dělat? Víš tvůj poskytovatel internetu má přece servisního technika dostupného 24/7/365 viď. A ještě ujetější je, že na straně tvého poskytovatele chyba být také nemusí.

    To je sranda co? To nemá obdobu viď?
     
  11. Tak toto je klasika. Vždy niekto iný za všetko môže. Ja ani neviem o informácii žeby sa BP k niečomu oficialne priznalo. Len pre info ja som servisáka volal v sobotu večer(!) To len pre istotu a info od neho že u nich sa nič nemenilo a všetko funguje normálne. Inak ani jemu to nejde hrá to bohužial:) SID nechajme to tak len som zvedavý či BP poskytne adekvátne info. Ale uznaj sám keď ani vy nemáte ešte info tak asi je niekde zrada. Ja nehovorím že naozaj za to môže BP ale oni by naozaj mali vedieť kde je problém.
     
  12. JJ zatím se holt nedá nic dělat, jen počkat. Za mě musím říct, že se to zhoršuje. V pátek jsem hrál s drobnými problémy (občasný refreš to vyřešil), v sobotu se začaly objevoval bíle a černé okna ale ještě se to dalo, včera už to za moc nestálo, sekalo se mi to refreše dost často. No a dnes ráno už s neustálými refreškama, lagy tak 10 s, něco nakliknout skoro nemožné, ani člověk neví, kde vlastně je. Tak jsem si řekl, že promáznu paměti a "pomohlo to" už se mi herní stránka ani nenačte. Tak jen doufám, že s tím budou něco dělat. Docela mě mrzí, že když mám volno, tak to nejede. Ani žádný uklidňující oznam nepřichází. :(
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Jak jsme již psali,nahlásili jsme to na BP a čekáme na jejich vyjádření.každopádně mně to fachá bez problémů,tak nevím.Mám velice kvalitní připojení a aktualizuji 1x týdně tak,jak vám radíme.Možná že problémy mají hráči s horšími parametry internetu nebo svého pc.
     
  14. Ne, ne, ne. Aktualizuju, čistím, problémy jsem neměl. Řada lidí tu psala že má velmi kvalitní PC, nebo že na stejně kvalitním PC ve stejné místnosti to funguje bez problémů. Řada lidí si tu vše kompletně přeinstalovala. A proč to mě v pátek na stejném PC fungovalo téměř bez problémů a postupně se to zhoršovalo, to jako za ty 4 dny mi tak zestárl počítač a zarezlo spojení? Ach jo, fakt raději počkejme, až se k tomu vyjádří BP asi mají největší šanci zjistit o co jde. Zažil jsem to na jiné hře od BP (BSG), kde taky moderátoři přesvědčovali lidi, že si za to můžou sami a víš co Die, byla to chyba BP.
     
  15. GOLEM tak teraz som skúšal kde sa mi dá prihlasiť a ouha:) CZ 3 bez problemov.Takže môj net a pc je ok:) Inak hrám len CZ1:) tam si ani neťuknem už tretí deň.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Ale no, už je to tu zase? Počkáme si na vyjadrenie BP a potom budeme hádzať vinu na niekoho, že kde je problém.

    To, že BP nemá víkendového technika (-White.wolf88- víkend sa píše s "i" chlape :) ) tiež nie je predmetom diskusie, bohužiaľ to tak je, vy ste podpísali VOP a s tým beriete na vedomie, že hra nemusí bežať 365 dní v roku. Asi je jednoduchšie dať hráčom odškodné ako platiť nadčasy či nových ľudí čo by sedeli v spoločnosti aj cez víkend, čo je aj logické celkom.


    Tak to trošku klameš, stačí si prečítať oznamy na starom fóre kde sa BP k problému vyjadrilo, ospravedlnilo a dalo odškodné. Takže tu nebudeme zase písať nezmysli :)

    *G*O*L*E*M* tuna ťa moderátori presvedčujú, že je to tvoja chyba? Len riešime problém systematicky a podľa zaužívaných "pravidiel", t.j. väčšina chýb čo denne ľudia hlásia je spôsobená počítačom, ak vylúčime túto možnosť riešime aký veľký problém je (či všetkým hráčom nejde hra alebo iba niektorým) a podľa toho riešime problém na trase alebo kontaktujeme BP. Toto je postup pri každom probléme, to, že BP nepošle odpoveď už náš problém nie je. Keby si prečítaš diskusiu sú tu ľudia, kt. sa niečo vyriešiť snažili.
     
  17. Korben

    Korben User

    -White.wolf88- Máš informácie o tom že je chyba u BP ? Počítam že nie a pokiaľ tu nebude oficiálne vyjadrenie od BP tak si láskavo odpusti svoje obviňovanie a zisti si akú dlhú trasu musia prejsť dáta a cez koľko providerov, kým dáta prejdu až k BP a opačne.
    Tak že ak je chyba mimo BP , tak to nikto s BP neopraví a budete musieť čakať na opravu toho, u koho chyba nastala.
    Ani jeden si tu neuvedomuje že ak niekde v sieti vypadne nejaký server , tak je nespočetné množstvo dát presmerované na inú cestu a tým je spomalená rýchlosť a odozva siete. Čo môže spôsobiť práve problémy ktoré tu nastali.

    Ty si myslíš že je to tak jednoduché ? Ak si to predstavuješ ako cestu na diaľnici, tak na to rýchlo zabudni. BP je tiež len užívateľ siete tak ako ty. Oni majú len vlastné servery , na ktoré sa hráči pripájajú a ak aj by bola chyba na niektorom so serverov, tak tiež dá nejakú dobu zistiť chybu a opraviť alebo vymeniť chybný server.

    Tak že poprosím nepísať tu zbytočne príspevky že to ešte nejde. O chybe sa vie a treba čakať na opravu. Viac sa robiť nedá.
     
  18. Ale já jsem psal, že počkáme na vyjádření. Já se nechci hádat a chápu že to moderátoři nemají jednoduché uklidnit naštvané hráče. Jen jsem Diovi psal, že to jeho vysvětlení - nebo možné vysvětlení má logické díry. To je vše. Mě samozřejmě štve, že mi utíkají dny, kdy mám slevu. Jinak na FF jsem si ani neškrtnul, zkusil jsem Operu a tam s problémy a s lagama to jaksi funguje (CZ1).
     
  19. Korben

    Korben User

    «ĐДŖK*ŞŊÎPĘZ»™ Post zmazaný a obodovaný, ja nemôžem za to že tvoje chápanie problému je obmedzené a nemienim tu nikoho presviedčať o opaku a ako som už tu písal tak bezpredmetné posty budú zmazané a obodované.
     
  20. Sid

    Sid Guest

    «ĐДŖK*ŞŊÎPĘZ»™
    a proč zde nepíše spousta hráčů, kteří jsou ve hře? A podle počtu hráčů na chatu že jich je jak máku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.