strata modulov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»»¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯«««, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry vecer chcel by som nahlasit alebo informovat že dneska som dal na 3 7 moduly stredovi a plast na 16lvl a zmizli v hangaru nesu a ani v stanici potom som dal dalsie 3 a tiez zmizli tak neviem čo to je to bude asi tym craftingom alebo neviem či a este sa chcem informovat daju sa dajak vratit lebo ma dost seru boli to 2 na 16 lvl. dakujem za skoru odpoved.
     
  2. Pane valdine ako si vás pamätám z cz1 tak ste boli čech tu ste zrazu slovák :) zaujímavé :) ano ano tiež som niekde písala po česky no viem oboje :p :)
     
    Tomas91 tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    »»»¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯««« Ak si skontrolovat celý hangár, aj výbavu, a nikde tam proste ich nemáš, ani keď ideš staviať novú tak napíš na popdoru a opíš svoj problém
     
  4. zdravim to samé se stalo i mě dneska taky ztráta 5ti modulů,dal jsem je do stanice na 1-3 ale nikde nejsou jako kdybych je prodal,takže na podporu jdu taky psát když tady o tom nevíte nic=)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem za vyriešené a prajem hráčom príjemnú hru

    LOCK
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    UPDATE 19/5/2016:
    Tento problém je hlásený už nejaký čas a pracuje sa na jeho vyriešení, kontaktovať podporu je nie potrebné. Ďakujeme
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.