STRATA PREMIOVEJ STIHACKY Z HANGARU

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelfire1000, 3/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslite ze clovek ktory pririchlo odklikava ponuky a spravi chybu by mal prist o stihacku ?

  1. Nie

    15.4%
  2. Ano

    84.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes som sa prihlasil do hry Dark Orbit a mas som tam kopec okien ponuk a akcii ktore som odlikaval posledne okno bolo nieco o umiestneni stihacky do hangaru bola to zakladna nejaka stihacka a kedze som tu dlhsie nebol, myslel som ze je mozem mat aj tu proste som nejako odklikol aj tu a AJHLA ! Moj 30000 uridium Vengeance bol prec ! Hned som samozrejme posielal tiket na suport kde mi Pan Peter, a Pan Roman poradili kedze som sa snazil vysvetlit ze islo o omyl aby som sa obratil na vas. Obe odpovede neurcite a UPLNE TOTOZNE tak vas prosim pani mozete mi vratiti moju stihacku spet ? Ako je mozne ze bez varovania ze o nu pridem mi zmizla ? Je mi luto ze bigpoint ingnoruje hracov avsak neustale spamuje akciami.... Ak sa najde moderator alebo niekto kto mi vie pomoce budem rad. Zatial budem posielat tikety zas a znovu pretoze prist o realne peniaze misclickom ktory mal sluzit na zatvatanie MEGAPONUK tak to je vrchol amaterizmu. Ja priznavam ze som spravil chybu ale ako moze 30000 uridiova stihacka proste sa vyparit a namiesto nej crep za par kreditov ? NEUVERITELNE
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    No tvoje 30000 stíhačka se dá po půlnoci vydražit i za 10.000 kreditů. Takže místo psaní na podporu si natáhni budík na 3 a 4 hodinu ráno a myslím si, že Vegu vydražíš za velmi slušnou cenu. :) Ta chyba se prostě dá lehce napravit.
     
  3. Korben

    Korben User

    angelfire1000 Jednoducho si si predal loď. Ak budeš spamovať podporu, tak jediné čo dosiahneš, bude že tvoj email bude umiestený na black list a viac na podporu nenapíšeš. Ďalej sa môže stať že ti bude zablokovaný aj prístup do hry. Tak že na spamovanie pozor.

    Teraz k tvojmu problému.
    Prihlásil som sa do hry , odklikal som všetky reklamy + bonus za prihlásenie ale nevidím žiadnu možnosť na predaj lode.
    Tak že otváram hangár.
    Pokúšam sa obsadiť loď v hangárovej hale, loďou ktorá je v zásobníku.

    Pozor ! Vyskočí mi upozornenie , že ak obsadím hangár druhou loďou, tak tá čo je v hangári bude predaná.
    Naozaj chceš loď umiestniť do tohto hangáru?
    Keďže loď predať nechcem, tak zmenu preruším a loď sa mi nepredala.

    Ďalej idem priamo do vybavenia hangáru a pokúsim sa loď predať tam.
    Kliknem teda na loď, kliknem na ponuku predať a čo to nevidím. Vyskočí mi upozornenie/otázka, či chcem naozaj svoju loď predať. No samozrejme že nechcem, tak čo urobím ?
    Predsa kliknem na zrušenie a loď je stále v hangárovej hale.:rolleyes:

    Tak že ak sledujem čo v hre robím a čítam čo sa tam píše , tak svoju loď nepredám.;)
    Kde teda nastala chyba ? Je na vine hra alebo hráč ?

    Mimochodom, ty si neprišiel o stíhačku , ale si si predal loď.;)
     
    Cruenta†Ultionem a Respawned tohle ocenili.
  4. Zafod

    Zafod User

    angelfire1000 DO hraji s menšími či většími pauzami od roku 2008. Nikdy se mi nestalo abych omylem prodal loď. Jelikož je tam i tzv. potvrzovací tlačítko, jednalo se u tebe o uživatelskou chybu. Takže ta tvá slova o amatérizmu.... raději bych mlčel.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Ako písal kolega, kontrolné okno ti vyskočiť musí takže si veľmi dobre videl čo práve robíš. Okno nevyskočí len v prípade, keby si mal v prehliadači vypnutý javascript, na to ťa však pri prihlásení upozorní a taktiež ti nefunguje polovica tlačítok v hre, napr. zmena servera, logout a podobne.

    A povieš nám aj v čom si ju spravil, keď si si jej vedomí?
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Zde uz neni co resit,protoze hrac si dal pauzu od hrani , kdyby mu tak slo premysleni nez to co napsal na podporu.

    LOCK
     
  7. Korben

    Korben User

    Ako by som mu to sem nenapísal , nuž , kto chce kam, pomôžme mu tam.:rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.