strata protokolov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Čøмpøмø†ί√є, 20/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prehodil som si vybavenie zo surgeona do vegy lightning včetne skladových protokolov ktoré zmizli. Všetko fungovalo ako malo aj boxy pripočítavali naviac za protokoly ale keď som dal zmazať konfiguráciu z vegy lightning tak zrazu som ich mal 9 ale predtým 12(všetky lvl 3) A taktiež som skúšal prejsť všetky hangáry a aj vymazať configurácie a nič, v inventári tiež vidím iba 9
    poprípade id:
    [​IMG] 36817266
     
  2. Borat

    Borat User

  3. Spravil som edit , robil som všetko čo mi poradil, bez výsledku.
     
  4. Borat

    Borat User

    Klikni na hocijakú loď, daj "Spravuj" a otvor si celý imvetar a daj vo výbere "Týkajúce sa PET" a pozri sa či tam máš tých 12 protokolov.

    Ďalej s tvojho editu som pochopil, že si premazal len surgeona, ale radím premazať obe konfy v každej jednej lodi čo máš aj keď sú prázdne.
     
  5. Premazal som každú jednú loď a obe confy , vo velkom inventári "o pet" alebo "týkajúce sa pet" vidím iba 9 protokolov
     
  6. Borat

    Borat User

    Skús použiť CCleaner či to nepomôže.
    No a pokiaľ nie tak ja sa spýtam kolegov čím to je a dám ti vedieť.
     
  7. Stále ich tam vidím iba 9 vymazal som cookies a proste všetky tieto veci cez ccleaner, scanol som pc malwarebytes a nič.
     
  8. Borat

    Borat User

  9. Okej dík za nejaké to info teda asi môžeš lock
     
  10. Borat

    Borat User

    Dobre tak dúfam, že sa to čo najskôr dá do poriadku.

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.