stráta titulu aniž bych pukl nebo byl neaktivní

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem small-fighter, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám takovou jen technickou otázku jak je možné že sem ztratil titul když sním celý den hraju nikdo mě s ním nepukl a když tak jsem ho získal spátky a při odhlašení jen abych še šel občerstvit jsem se nalogoval zpatky s tím že už jsem titul neměl...... :eek::eek::mad:
     
  2. Něco podobného se tu řešilo před více jak rokem (7/2015).
     
  3. Musím tě zklamat lítam bez těch titulů a nikdy si žadnej nenasazuju preferuju pouze tituly co jdou ztratit. Měl sem titul nejhledanější dal sem 5SEC odlog šel si pro jídlo zase se nalogoval a titul nikde.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    small-fighter A lietal si aktivne po mapach? Lebo cas potrebny pre udrzanie titulu sa nerata ked si v branach, v zone neutocenia a pod.
     
  5. Dostal sem ho dnes asi odpoledne lital sem s ním celej den pak sem dostal hlad a šel sem se najíst odlogoval sem na portu a titul sem stále měl vratil sem se hned a jak sem nalogoval titul sem už neměl(a možnost že sem si ho změnil v uspěších rovnou mužu odškrtnout protože ja ty tituly nepoužívám tudíš nevim jak bych si ho mohl vyměnit). a možnost že mě někdo zničil taky protože v deniku nic o zničení nemám...
     
  6. No toto se občas stává že titul jen tak propadne nebo když je na NPC tak ho sestřelíš ale titul zase propadne.Občas se to děje jediné co je možné s tím udělat je se modlit aby se ti to nestálo :)
     
  7. Hraju tuhle hru 9let a nikdy se mi to nestalo a že sem měl titul už nespočetkrát...
     
  8. Všechno je jednou poprvé a jak vidíš, tak se to už někdy stalo více hráčům, ne jen tobě.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Daj mi ID

    - od kedy si mal titul a kedy ti zmyzol.
     
  10. [​IMG] 163474938 a server Česko 2. bylo to ve čtvrtek odpoledne přesnej čas nevim. ale vim že sem ho jednou ztratil na 1-6 ale hned sem ho ziskal zpět. a pak mě nikdo nepukl
     
  11. Almáreon

    Almáreon User

    Přidám se.Stalo se mě to teď taky.Na 2-8 bez souboje bez puknutí a titul byl pryč.Normálně aktivní a titul prostě zmizel.Česko 1 [​IMG]33763820 u mě to byl čt nebo pátek ted nejsem schopnej to přesně říct.
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Almáreon
    si pukol 2016-12-30 13:32:02 takže vtedy ti musel zmyznúť tj. v Piatok pred silvestrom. Vo štvrtok si nepukol ani raz.

    small-fighter teba už nedohľadáme, takže ak sa ti to stane znovu napíš nám ešte raz do novej témy.
     
  13. Almáreon

    Almáreon User

    Jessie to už jsem byl bez titulu.Prostě jen tak zmizel.Kontroloval jsem i čas a chtěl nahrát 10 dní a někomu ho pustit.Díval jsem se 9 dní 11 hodin a ten den jsem byl na 2-8 a když jsem se znovu díval na čas tak tam bylo 9d12h a něco a viděl jsem ,že ho má už někdo jinej.Tak jsem na to koukal jak puk :) Na chatu jsem ohledně toho i komunikoval s modem a jen se dotazoval jestli např.admin může titul odebrat.Dějí se různé věci.Např.česko 1 momentálně hráč Pajda[***] na titulu nejhedanější je víc jak 48 hodin s časem 0d 0h 1m a to nemluvím o účtech astronaut začátečník odehraných 0 hodin na orbitu a má titul :) řekl bych,že to je porušování VOP,ale to mě netrápí.Prostě jsou zde hráči,kteří jsou nemocní a mají potřebu tituly předělávat po dobu plnění úkolů na jiné účty,aby o ně nepřišli :) :) a dobře jim tak :) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Almáreon nevidím na tom nič porušenie pravidiel, odporúčam do budúcna počkať s vyjadreniami porušenie VOP a pod. aj ty môžeš mať titul ak ho nájdeš na nejakom NPC to nie je problém, nevieš ako ho dostal. ak sa problém ukáže znovu kontaktujte nás tuna hneď a skúsim to nahlásiť, teraz to už spätne nedohľádame

    Vďaka za porozumenie
    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.