Strata účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ®ß·ę·и·đ·ę·я®, 4/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Včera ráno keď som sa chcel prihlásiť na účet tak mi napísalo že táto kombinácia mena a hesla neexistuje... skúšal som sa tam niekoľko krát prihlásiť a nič... potom som skúsil resetovať heslo a do dnes mi neprišiel e-mail,potom som písal na podporu a nič... Poraďte mi niekto čo s tým dalej
     
  2. Borat

    Borat User

    Veci ohľadom účtov treba riešiť len na podpore hry. Podpora ma na odpoveď 48 hodín a v nedeľu asi ťažko dostaneš hneď odpoveď. Prosím počkaj do pondelka a určite dostaneš odpoveď a nezabudni si kontrolovať v tvojej emailovej pošte aj sekciu Spam aby si náhodou ten email neprehliadol.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ak Ti odcudzili účet, nahlás to na políciu.
    Polícia v spolupráci s BP, Ti ten účet bloknú.

    To je jediná alternatíva, keby to inak a fakt nešlo.
    Ako úplne posledná možnosť. Dúfam, že to nie je Tvoj prípad.

    P.S.: Tak to skúsiš odznovu a od piky. No čo už.

    Pre lepšiu bezpečnosť, v hesle kombinuj písmená čísla a znaky.
    A pri najmenšom podozrení, vždy ho meň.

    Takisto vždy maj vlastný mail viazaný na DO účet.
    Ozubené koliesko na hlavnej stránke, vpravo hore.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/17
  4. Korben

    Korben User

    Na Políciu nič nehlás. Rieš svoj účet len na podpore, tak ako ti napísal moderátor. ;)
     
  5. Borat

    Borat User

    -baghira2- na políciu radšej nikoho neposielaj. Najprv si prečítaj poriadne danú tému a potom odpovedaj. Pokiaľ nevieš čo napísať radšej nič nepíš.

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.