Oznámení střílení mimo dosah

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 13/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, mám dotaz.. jak je možné, že na pvp mapě když utíkám nepříteli a sem od něj celkem už daleko, protože mám vegetu a on golíka a mám od něj viditelný náskok tak ikdyž do mě celou dobu nestřílí protože je mimo dosah tak v tu samou vteřinu když už mě brána teleportuje tak i přez to že dál letím a nezastavuji se tak do mě začne přes velký kus mapy střílet a nakonec mě sundá i když ho ani nevidím na monitoru? lagy nemám mám vysokorychlostní internet a 60 fps nonstop... co to je?!
     
    Naposledy upraveno: 14/3/15
  2. V poslední době se mi také 2x stalo, že mě sestřelili spearhead lodí goli, přičemž rozdíl rychlosti je značný. Dle mého, jsou dvě možnosti. To co vidíme na monitoru se nemusí nutně shodovat s tím, co se děje na serveru, vezmi si stovky kilometrů internetového vedení po trati... No a ta druhá možnost by byla použití nepovoleného programu, to už víc komentovat nebudu.
    A k tvému druhému dotazu:
    Ohlašování technických problémů ve hře
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?
    Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře
     
    Naposledy upraveno: 13/3/15
  3. Cruenta†Ultionem - to, co popisuješ, se mi už stalo vícekrát. Zpočátku jsem měl samozřejmě podezření na nečistou hru, jenže pak se mi to samé stalo v bráně. A NPC opravdu z používání nedovolených programů nepodezírám :D. Takže odpovědí spíš bude obyčejný lag - to, co vidíš na monitoru neodpovídá realitě a tvoje loď ve skutečnosti stojí někde u toho červeného hráče (alespoň si to takhle představuju).

    ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ - to, že máš vysokorychlostní internet a FPS 60 neznamená, že po cestě nedochází ke ztrátě paketů. Tomu by koneckonců odpovídalo i to nekonečné načítání mapy.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. PetriCZech™, pobavil jsi mě. On by to nebyl problém, kdyby to nebyl stejný hráč na 4-2 na serveru GA5, s ruským tagem :D. Žluté vegetě tam vždycky zdrhnu a pak mě sundá ten (asi rusák) s Golíkem. Oni jsou ze stejného klanu, je to taková naše ranní rozcvička :D a hra na honěnou... Asi to bude něco nového, protože klikání na minimapu mi funguje. Ale mýlit se můžu, uvidím, a systém ho jednou chytí, jestli je to nějaká lumpárna :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/15
  5. Já už se s takovými problematickými pukanci netrápím. Buď je to lag a to se prostě stává (tady musím konstatovat, že v novém klientu mi hra šlape jako nikdy, to zase klobouk dolů), anebo je to nějaký podvodníček, na kterého taky jednou dojde.

    Cruenta†Ultionem - Voni už sou Rusáci až Emerice? o_O:rolleyes::D
     
  6. Skate

    Skate User

    Ono to tak asi ma byt.Pri skoku cez pvp mapy ked nemam velky naskok a nahana ma hrač tak pri skoku ma chytia rakety s raketometu ,a zabrani v skoku.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Skate Nato aby ta nechytili treba letiet az za port a pri prelete stlacit J.

    ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ Pravdepodobne to bol len lag, vtedy na tvojej obrazovke lod leti dalej, no v skutocnosti ostane stat a hrac ta dobehne. Lag a nizke FPS su 2 rozdielne veci, aj ja mam FPS 60 a obcas sa mi stane uplne to iste(aj pri strielani NPC) a lod je v skutocnosti inde nez vidim.
    O programoch sa tu bavit nebudeme, na kazdeho raz dojde a potom mu neostane nic.
     
    Cruenta†Ultionem a Altlantis tohle ocenili.
  8. Ano ohledně fps sem už psal že to nemá 100% vliv, ale idkyž mám vysokoryclhostn internet a s ničím jiným problémy nemám tak musí být chyba na straně BP... Stává se mi to neustále když "utíkám" na pvp mapách... za poseldních pár měsíců se mi ještě nikdy nepodařilo normálně proskočit portem... ale zase jsem naháněl jednoho golíka na 4-4 as on letěl k portu měl celkem velký náskok ale kdyžsem přileťel k portu furt tam stál tak sem do něj začal střílet, a nevím jestli viděl to samé co já když utíkám, takže jestli náhodou neletěl dál ale server ho prostě "neppustil" a nechal ho stát na portu ikdyž třeba viděl něco jiného.. jinak načítání mapy je vyřešeno, měl jsem vydný prohlížeč :)
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Tu sa ale mýliš, chyba nemusí byť ani tak u BP ako po trase, to, že máš vysokorýchlostný internet je síce fajn ale to končí u tvojho poskytovateľa pripojeného do siete.
     
  10. keď letiš cez pvp tak keď ťa nahana typek a nema ťa v dosahu strielania tak si naklikni port ale šipku na porte trochu potiahni dopredu aby ťa nechitili rakety z raketometu vlastne pri porte stlač J.Vlastne lag v tom nehladaj pretože ty klikaš na mapu a pri porte stalačiš J tak vlastne sa zastaviš.Skus si pri uteku kliknut na port a trochu ho potiahni dalej ale aby sipka prechadzala cez port a ked stlačiš J s predlženou šipkou tak sa nezastaviš.
     
  11. ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ kolego, jak píše Kubino (on je programátor a přál bych si, abych uměl 10% toho co on :D) u téhle hry máš 3-4 subjekty.
    1. Ty, tvůj počítač a tvoje připojení
    2. Internetová síť
    3. BP a jejich servery

    I když u tebe i u BP může být všechno v pořádku, na trase internetu může dojít ke ztrátám, jsou tam i uzly a v případě, že se třeba rusům nelíbí, že na ně Německo uvalí sankce, tak útočí na nějaké servery v Německu DoS, DDoS.... No a národní vláda musí udělat nějaká opatření. Tak to někde přiškrtí, kontroluje data. Takže ve finále, i když máš 5x rychlejší připojení než já, tou sítí k nám proteče stejné množství dat, něco se i ztratí.
    Sleduji jen zprávy na internetu a o této problematice se hodně píše. Nejsem odborník, jako Kubino, jen se ti snažím vysvětlit, že je pravděpodobné, že chyba nemusí být ani u tebe, ani u BP.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Likernik vulgarni post smazany a ban na forum, tak se vyjadruj doma, ne na foru!
     

  13. Ahoj dnes sa mi stalo ze na GE7 na PVP 4-3 som bral bednu na pravej strane hore pod zonov radiacie a zo stredneho portu som si vsimol hraca MMO Ł’αννσςατσĐέℓĐίανσℓσ ako ma na dialku zameral a letel cez polku mapy kumne a cakal som na reakciu.Bol som v maske stity cez 3/4 mega spaceheartku som mal,cize aj rychlost bola a nedokazal som mu ujst a po navrate s klanom sme ho 4-ja nevedeli puknut.Absolutne mu to nerobilo nic.Cize lagy a na podobne veci za 4 roky neverim.Hram vzdy cestne a asi nato doplacam :D ale hrajem to pre zabavu a priatelstvo.
     
  14. Jack.K

    Jack.K User

    Už se to tu několikrát řešilo. Naposledy ve vláknu "Pomalá full elite vega". Je směšné se odkazovat na lagy, protože tento problém se v mém případě objevuje pouze na PVP mapách a dovoluji si tvrdit, že nejen u mě.Proto jsem nucen v takovýchto případech letět nejkratší cestou do radiační zóny, kde dám EMP a mask. To je jediná možná obrana.

    Nevím jak si někteří vysvětlují pojem lag, ale v mém případě to znamená, že se zastaví pohyb všeho na mapě, kromě mé lodi. Jenže co tu většina lidí popisuje a stává se i mě, tak žádné zastavení pohybu na mapě nevidím, tj. tečky na minimapě i okolní NPC se pohybují, já letím dál za port, který se aktivuje, ale pak se najednou objeví střely od lodi, která je na míle daleko od portu. Takže mi prosím vysvětlete, jak se chová lag v případě DO. Není přípustné, aby se část NPC nebo hráčů pohybovala, tj. jsou stále online a část byla zaseklá kvůli odpojení. To by pak znamenalo, že server neposílá najednou informace o pozici všech okolních lodí a to by byl hrubý nedostatek.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Jack.K pripusťme, že niečo používajú. Ako to tu vyriešime na fóre? Na také veci je systém, takže veri si a vysvetľuj si veci po svojom ale tuna máme zviazané ruky, neviem čo čakáš :)

    Btw. aj mne sa stalo, že sa do mňa pustili 3 priemerné lode (full iris, niektorý aj havoc, všetko golíky) a ja zo svojou tiež priemernou loďou som 3 z nich pukol. Ono niekedy je rozhodujúca aj munícia, taktika a rôzne skill či tech vecičky. Mohol som sa im zdať neporaziteľný a riešili ma niekde na chate pritom pravda je, že som mal k dispozícii lepšie zdroje ako oni.
     
  16. Jack.K

    Jack.K User

    Kubino, já tu neřeším nějaké prográmky, protože ty by v tomto případě neměli žádný význam. Nevím, jak by měl nějaký prográmek ovlivnit dostřel nebo rychlost lodí apod. Proto hádám, že se jedná o nějakou blíže nespecifikovanou herní chybu. Podobně jako třeba ne na 100 % funkční EMP, kdy mě mají hráči i po EMP v masku a v radiační zóně stále nakliklého. I zde mě nenapadá jediný způsob, jak si udržet nakliknutí nebo i nakliknout hráče, který není vidět ani na mapě.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Chyba v hre? Tak to by sa prejavovala asi globálne nie, a nie u 5 hráčov čo prídu nahlásiť nejaké pomalé lode. Ak spravíš jednoduchý test kde letia dve lode tvrdíte, že to je OK, že sa to prejaví pri niektorých hráčoch / na niektorých mapách. To si vážne myslíš, že chyba pozerá na to aký je to hráč a buď sa prejaví alebo nie? Verím, že nie :)

    EMP nie je 100%-ne to sem nepleť.

    Chybu v hre môžme kludne nahlásiť ale na to potrebujem fakty, ktoré nikto nedáva a tak nemám čo nahlasovať. Tak sa rozhodnite.

    Btw. rozhodujúca je komunikácia medzi klientom a serverom. Ak klient niečo nezvládne, tak sa anomália prejaví u teba. To čo ty vidíš nie je vždy to, čo je na serveri, to si treba uvedomiť.
     
  18. josef402

    josef402 User

    sim o radu,je mozny z gola davat na 1ranu při ful4 16upgrady +boostry 100 000 i 120 000 ,bez podvodu , a raketa 80 000 dik
     
  19. Naposledy upraveno: 26/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.