střílení napřátelské PET po užití EMP pulzu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 29/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Co to je za chybu,už to trvá docela dlouho a stále nebylo opravené,hodím emp a nepřátelský PET mě střílí dál,jako by se nechumelilo a když jsem v masku,tak mě pochopitelně dotyčný hráč dobře naklikne,stačí kliknout tam,kam střílí jeho PETka. Bylo to už hlášeno,nebo co s tím,pokud nejdu do hráče a hráč mě nemá po EMPu v kliku,tak jak to,že mě střílí jeho PET,přece si nemůže svévépně kliknout nepřátele,když mě ztratil z nákliknu hráč,nemá mě co střílet jeho PET,prosím co s tím uděláme?
     
  2. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Neviem o tom že by niečo podobné bolo hlásené ako problém. Si prvý od koho to čítam a čo sa s tým bude robiť ? No zatiaľ nič , najprv sa to musí otestovať.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Já to můžu potvrdit... Děje se to běžně. :(
    Utíkal jsem na PVP, sundali mě. Napsal jsem na chat, že kdybych měl EMP tak uteču a jako odpověď mi přišlo: Neutekl na Petku EMP nefunguje. Jinak se mi stalo mockrát, že mě nepřátelská Petka šutila v masku po EMP.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Já jsem stále ještě zvědavý na to vaše,,házení,,emp..já to do ruky prostě nemužu sebrat...jinak co se týká peta tak ta malá potvora je opravdu aktivní i po tom impulzu..fuuj naňho...
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.