Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat, kolik je na dnešek zimních úkolů, protože jsem udělal jeden a druhý mi to už neukázalo - a ani mi to nenapsalo, že to je pro dnešek všechno a že se mám hlásit opět zítra .. Předem díky za odpověď :)

    Rocky
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾: Prozatím je každý den jen jeden úkol. Nikdo nemá dva. V oficiálním oznámení se o dvou úkolech nic nepíše, ale FAQ k akci je trochu zavádějící.
     
  3. Tak to potom nechápu, pro sem včera měl dva ..
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾: Ty jsi měl včera dva úkoly? No, nikdo s kým jsem dosud komunikoval ani včera neměl dva úkoly. Mohu se zeptat o co v nich šlo? Osobně jsem měl jen ten, kde jsi musel navštívit mapy X-4, X-3 a X-2.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. Čaute ja sa chcem opytať tiež ohľadom úloh že včera som splnil 1 úlohu a do archivmentu mi ju nepripočítalo... a tú dnešnú mi započítalo tak neviem teda... čo sa tá včerajšia nerátala alebo ako to je
     
  7. Korben

    Korben User

  8. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    K těm úkolům "težká a lehká" verze. Nebude třeba o víkendu akce, že bude jeden lehký a druhý težký? Myslím to tu už jednou bylo, o kterou akce se přesně jednalo nevím... ale bylo to tu už.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Já musím potvrdit dvě zimní úlohy.

    Jedna byla o návštěvě 3 map během 3 minut (sekla se na konci a zmizela po ,,přelogování,, - nekontroloval jsem odměnu). Druhá byla o návštěvě mapy s danými souřadnicemi.

    I teď vidím dvě nové úlohy:
    1) Informace zevnitř
    -znič Icy 0/1

    Čest: 150
    BZ: 25000
    U: 300
    Kr: 30000

    2) Informace zevnitř
    -způsob škody lodím Ice Meteorid

    Čest: 250
    BZ: 45000
    U: 300
    Kr: 40000

    Jdu juknout jak to jde tentokrát splnit. Název u obou úkolů je stejný.

    Edit1:
    Edit2:
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
  10. ide to. je lahka a tazka. preto su dve s rovnakym nazvom.
     
  11. Korben

    Korben User

    Zafiku, 2 potvrdiť môžeš. Jedna je za prvý deň a druha za druhý, teraz sú dve , ale to je už 3tí deň ;)
     
  12. Zafod

    Zafod User

    To máš pravdu, na to jsem nepomyslel (herdek zase jsem za tupouna :D). Ale v tom případě já viděl celkem 4 úkoly. Ale jak říkám ten jeden se sekl a tu drobnou odměnu jsem ani nekontroloval. Nicméně denní úloha to nebyla, jelikož se jednalo jen o návštěvu 3 map (2-2,2-3,2-4) bez sestřelu NPC. O nic nejde, třeba drobná chybka, nic víc .)
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Drobná chybka a možná nepůjde zase splnit celý achievement a nezískat další titul ? Pak nám napíšou, že jsme to měli hlásit dříve.
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Prvni 2 dny byla pouze jedna uloha na splneni. Dnes uz jsou 2, lehka a tezka.
     
  15. potvrzuji Belgamova slova. 1.den návšteva map, 2. den souřadnice na x-4 mapě (je tam taková průrva..:) a dnes tj. 3. den jsou dva úkoly...ale musím upozornit, že ty dva úkoly nevidí taky všichni...co vím, tak menší lodě nevidí 2. úkol - 2) Informace zevnitř
    -způsob škody lodím Ice Meteorid.
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud je to mensi jak 6 level,tak ulohy nevidi.
     
  17. mám potvrzeno, že ani level 10 ho nevidí
     
  18. ani lvl 15... aspon já teda....
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano a body.

    Prvni den byla pouze jedna specialni uloha a ze si
    ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾
    udela denni ulohu,tak ta se nepocita do specilau.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.