Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Na x-4 mapě.
     
  2. Možem dostať odpoveď na moju otázku? GG mam urobené do 2/3 neni časovo obmedzená?
     
  3. lsmi

    lsmi User

    Klik vln má "easy" brána - studená vlna ?
     
  4. Timanris

    Timanris User

    obě mají 3
     
  5. Já už s tím flaxovým sperem udělal 2x zetu :D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  6. Cruenta na GA5 som osobne, som ťa tam videl na demaner freighter xD s tým tvojím spearheadom :D
     
  7. ahoj, nevím jestli to tu už někdo psal, ale minimálně mě a ještě jednomu se započetl dílek kronosu po splnění těžší brány. Je to v pořádku nebo je to bug?
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    ano muzes ji udelat kdykoliv, ale otazka je zda pujdou prijmout zitrejsi ulohy. Na to odpoved bude po pulnoci.
     
  9. Chlape děkuju za návod. Já to poprvé dělal, když tu ještě návody nebyly a čím víc jsem do něj bušil, tím víc malých iců vypouštěl, ve finále se to už strašně sekalo a tak jsem se dal puknout, pár sekund nato byl restart. Ale tvůj návod je prostě super, pak už to bylo na pohodu, Motýlek dvojky, 10 salv poodletět, za 20 minut nebylo co řešit. To hle byl první návod, jak to udělat i pro hráče, co nejsou full.
    Normálně u téhle brány jsem se zapotil jako u žádné, všechny jsou po čase rutina.
     
  10. Golem presne tak jsem to delal i já akorád s X4
     
  11. raikou243

    raikou243 User

    Já to udělal takhle:
    Nejdřív jsem zabil oba Ice Meteroidy. Pak jsem se (x4, seprom, eli rakety, UBR raketomet) vrhl na Skolla. Měl jsem pořád zaplou formaci Motýl. Sice vypouštěl Ice, to ale nebyl problém - stačílo pouze k němu přiletět (než dolítli Icy, který mně dávali DMG kolem 150 tis., tak jsem stihl dát 4-5 salv). Za dvacet minut nebylo co řešit (navíc on pak odlétl do rohu a tam už ani nemrazí, ani nevypouští icy - nebo aspon mně se tak nestalo). A hlavně si musí člověk dávat pozor, jakmile se na něm objeví ten červený zaměřovač tak by měl zdrhat - to zmrazení je vražedný (poprvé jsem kvůli němu puknul). Zkrátka jsem ho bez jakékoliv větší taktiky udolal na sílu
     
  12. a jak dlouho do nej muzu strilet nez vypusti další ice ?
     
  13. No záleží na DMG, já nic neriskoval a dával jsem mu 10-15 salv x2, aegiska 20 laserů LF4 zbytek štíty (poprvé jsem šel v golíkovi a pro jistotu jsem vzal Aegu). Dělal jsem to motýlem a šlo to rychle, ani se mi moc nebránil, klidně to šlo i v golíkovi, poprvé mě honily ty icy a tak jsem volil aegisku. Když byl v rohu, tak jsem ho chtěl narychlo dorazit x4 a to mi poslal jednu vlnu prcků, ale krátce nato rupnul, tak už jsem je pak na pohodu vystřílel a bylo. Prostě to chce trpělivost a jde to i se slabší výbavou. Jen to člověk nesmí uspěchat a fakt mu dát čas na obnovu štítu, on pak přiletí sám pro další dávky.
    A chtěl bych se zeptat, dostali jste část brány Kronos, nebo je to zobrazovací chyba? Mě určitě nepřibyla, chybí mi jen 2 dílky za Epsilonku a to bych si všimnul kdyby 1 přibyl.
     
  14. Me by zajmalo jestli nekdy daj jeste ty super boxiky ty byli včera fakt super
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    GOLEM: Část brány kronos se mi psala už při splnění lehké verze. Bohužel si vůbec nepamatuju, kolik jsem jich měl, takže jsem neměl jak porovnat.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    *G*O*L*E*M*: Mě to též psalo a nic jsem neobdržel, někteří kolegové v klanu ale tvrdí, že jim to připsalo Lambdu a Epsilonku (za lehkou a za těžkou). Též by mě zajímalo jak to je.
     
  17. Mne sa pripísala len Epsilonka z lahkej, z ťažkej nič.
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Možná by měli moderátoři poslat dotaz výše, zda se za splnění bran nějaká brána do Kronosky měla připisovat. Tedy jestli je chyba to, že se připsala, nebo naopak zda není chyba to, že se nepřipsala.
     
  19. Karlosray

    Karlosray User

    rovnou jít po nem a rychle ho zničit a pak nakonec se vypořadat stemi Ice
     
  20. -xghost-

    -xghost- User

    Trixt, Golem: Jo tak potvrzuji připsání lamdy a epsilon do kronosky. Sice už nevím kolik jsem měl alf, bet, ale epsilon jsem dělal jednu a lamdu žádnou - to si pamatuji. A teď mám 2 a 1.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.