Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Měl jsem v Kronos úplně ,,čistý štít,,. Po splnění jsem obdržel 2 připsání. Za lehkou Gamu, za těžkou Zetu.

    TRIXT nemyslím, že se jedná o chybu. Jen nikdo nebude vědět podle čeho systém jaké brány rozdává.
     
  2. Ahoj, tak já jsem vystřílel obě, lehkou i těžkou a žádný dílek do Kronosky mi nepřibyl. Mohl by někdo zjistit jak to je, jestli někomu ano, někomu ne a proč?
    CZ1 - **S*E*M*T*E*X**
    [​IMG] 62309074
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Zafod: Lepší něž myslet je vědět. ;) Možná by vyšší instance odpověděla na případný dotaz. Kdyby to nebyla chyba, tak by to nepsalo, že jsi obdržel dílek a nic jsi nedostal. Ale třeba záleží na tom, kdo jakou municí střílel. Třeba když střílíš x4, bránu dostaneš (kolega v klanu) a když střílíš x2, tak ji nedostaneš (můj případ). Ale také to může být chyba na straně BP a nikdo dílek do kronosky neměl dostat. My o tom můžeme spekulovat, jediný kdo bude vědět je někdo na straně realizačního týmu. Proto jsem navrhoval, zda by šlo položit dotaz výše a tím předejít dalším spekulacím. :)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Zrejme to je chyba, protoze za tyto brany zadny dilek do Kronos neni.
     
  5. No bylo by dobré zjistit jak to je, myslet si můžeme co chceme. Já udělal obě obtížnosti a dílek jsem nedostal. Pokud se měly dávat, tak logicky asi všem kdo ji dokončili, pokud ne tak nikomu. Názorů už je tu víc a jak je vidět, tak se staly obě varianty.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    No ono to chce pockat az dosteneme odpoved a ne tu jen o tom spamovat. Nahlaseno to jiz je, ale jak jsme psal zrejme to byla chyba a muze se stat ze dilky budou odecteny.
     
  7. Podla mňa to je niečo ako Kappa (na x% dostaneš odmenu) - teda na x% dostaneš dielik a na y% dostaneš nič.
     
  8. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Taky si myslím že je to náhodné , pokud to máš napsané v deníku tak bys to měl mít. Za lehkou jsem dostal dílek Kronos a Doplněk CPÚ Mask v hodnotě 5000U jsem našel v Bilanci
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Já mám dotaz..čeká mne skoll v těžké bráně..slyšel jsem a dočetl se i tady že si někteří naposílají plno icy do rohu a vydělávají na tom..není to trestné?
     
  10. Myslím se že není je každýho věč jak to vystřílí ;)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Drift1 jen bych dával pozor, kolik jich v tom rohu máš. Aby tě nesmahli na jednu ránu. :D
     
  12. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Je to humánní, trestné by bylo je střílet :D
     
  13. Když by tu bránu "Hard" chtěl udělat i nějaký nováček, který ovšem musí mít samořejmě 16 lvl :D, tak stačí mít venoma a dost času. Skollovi stačí hodit 9x singularitu ( 160 min. - 2 hod. 40 min.) a máte to ;) Nebo si čas můžete zkrátit občasným střílením do Skolla tak, že si ho budete tahat (=> nebude vás střílet) a jakmile zastaví, tak ihned přestat, poodletět, a počkat si, až se zase rozpohybuje. Icy na mě nevyletěli ani jednou.

    Když si k tomu pustíte nějaký film, tak vám to uteče rychle. Jen vždycky kliknete na minimapu a jednou za 20 minut hodíte singularitu => nestojí vás to žádnou munici :D
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Zafod: Myslím, že i toto by se dalo řešit tím, že kamikadzi aktivuješ zaletěním do radiačky místo přiblížení se k Icy. Ale nezkoušel jsem to.
     
  15. A pak hodíš kami a všechny Icy propadnou systému ne? To by bylo radosti :D
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Všechny ne, jen část. :D
     
  17. Foяmi

    Foяmi User

    Mě se z každé brány připsal jeden dílek do Bety.
     
  18. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Takže kým nezničím ice meteorid tak budu chodievať stále a stále malé icy ? a pri tom bossovy tiež?
     
  19. Zafod

    Zafod User

    Lítají jen ze Skolla, pokud se budeš držet návodu napsaného zde, můžeš jejich vypouštění zamezit. Jde o to ho nestřílet neustále, ale ve střelbě dělat po krátké době přestávky. Počkat až doplní štít a zase se ,,rozhýbe,,. Sice to bude nějakou dobu trvat, ale udoláš ho i 1x municí. Není to vůbec těžké, jen náročné na čas, páč má opravdu hodně HP. Předtím si vyčisti mapu od první vlny a máš ji jen pro sebe.
     
    PLPolish-legion-FX- tohle ocenil(a).
  20. Spartakus

    Spartakus User

    Mě se připsal dílek do Lambdy a mám dojem, že i Epsilon, ale o si nejsem jistý. Každopádně by bylo fajn, kdyby dílky zůstaly. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.