Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ja osobne neviem ako mam dat poslednu vlnu :/ si pripadám ako začiatočník :(
    Mam aegis elitu,full všetko aj lf4 sa najdu,akurát niesom full havoc a podla postupov čo tu padli,neviem dokopy mu nič pri takýchto taktikách nerobím....
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    Já jsem v době dělání brány měl 1x Havoc a 1x LF-4 :) A taky jsem to dal. Pokud máš takovouhle výbavu, neměl by to být problém. Mrkni na příspěvky ve stranách 10 a víc, najdeš tu rady jak tu bránu splnit
     
  3. jednoduhé nesmí tě zaměřit,musíš podolítavat a ten skoll za tebou přijde sám,pak je výhoda mít x4 a motýla a jedeš si hezky do 5 minut je dole,jak tě změří vyšle další ice
     
  4. zajímavé že jsem lvl 17 a těžkou bránu nemám ani jsem neměl.
     
  5. mam apis,4havoc :D a som nadupaný boostermi a sepromom ale neviem ako ho sumdat,
    PS: Mam diamand,netopiera,srdce no motýla nie
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    asi nemáš udělaný potřebný úkoly předešlé
     
  7. napřed také musíš udělat lehkou narozeninovku,až pak se obejví na tom samém místě ta těžká :D
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já to do něj pral RSB a nechal jsem ho vypouštět Icy a kolikrát jsem i zamrz, je to chvilka, musíš být neustále v pohybu a ti Icy to nestíhaj
    pak ho máš do 15 min. Pak musíš vystřílet ty Icy mě to trvalo 25min s dobíjením
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    střílet ho RSB to je hodně drahá záležitost. Mě stačila X4 (z bran jí mám víc jak 700 tisíc)+ Hellstorm 1 a PLT 3030 (ty mám z beden). Každopádně bych řekl, že má tak 3x víc životů než Uber Kristalon. :D
     
  10. Koľko životov mám v tej ťažkej bráne?
     
  11. Timanris

    Timanris User

    tak já to vidim tak na dvě hodiny s tim když se budu snažit aby nevyleteli icyky a to to jedu motýlem x4 a sepromem :D
    nechápu jak tu někdo muže psát 5 min -.-

    20 životů

    a ty malý potvory pak dostřílet nemusíte stačí se nechat zničit a skočit tam znovu a máte rovnou odměnu
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Jak to tady tak čtu ,začínají mě ty brány děsit :D No každopádně se tam půjdu co nejdřív podívat..Jinak Skoll má 3 500 000 životů a stejně tak i štítů ;)
     
  13. Thymius

    Thymius User

    Jenom pro ty, co přemýšlí o taktikách a toto budou pročítat: Má 3,5 M životů, 3,5M štítů, pokud nechcete aby spawnoval Icy, stačí ho pálit vždy tak, aby neklesl pod 90% štítů (nesmíte se dostat pod 3.150.000 štítů). Je jedno, jestli stojí, nebo letí, řeší se jen a pouze štíty. Samozřejmě doporučení formace motýl, se kterou je celý Skull poměrně jednoduchá záležitost :)

    PS : doporučuji prvně vystřílet oba meteroidy ;)
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pres skupinu se dalo HP odsledovat, Skoll v lehke brane mel 700.000 HP i stitu, v tezke 3.500.000 HP a stitu. Tezka verze ma tedy opravdu vice nez UberKristalon :)
    Btw. Obe brany jsem mel hotove za cca. 3 a pul hodiny, pouzitim elitni munice pod promeriem, skoll v tezsi verzi je opravdu orisek, nicmene s pouzitim dobre taktiky jde znicit vyrazne rychleji a snadneji i bez uplne elitni vybavy. :)
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Protože má vysoké HP, musíš postup několikrát opakovat, aby jsi na té malé zelené čárce (ukazatel hp) zaznamenal nějakou viditelnou změnu.

    Není čeho se bát, pokud budeš opatrnýá. Ty icáky vypustí až po tom co tě zaměří a následně zmrazí, takže máš čas utéct do bezpečné vzdálenosti. Ici pak pošleš přes dvě až tři kami do rohu. Jednou, dvakrát je vypustí a pak už pochopíš.
    Dobře se to dá ,,nazkoušet,, na lehké obtížnosti brány.

    Edit:
    Sentiero sorry, sorry, sorry. Odpusť postaršímu sklerotikovi. :D

    Btw: rozhřešení: Odměna za Bránu "Studená vlna" a části brány Kronos
     
    Naposledy upraveno: 12/12/14
    Sentiero tohle ocenil(a).
  16. lehkou už jsem udělal v tom je problém
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Zafod budu se snažit být opatrná ;) No kamikazi nemám,resp. mám ale nemám premko, takže ji nepoužívám. Ale děkuju za radu..nějak se s tím poperu a uvidíme jak to nakonec dopadne :)
     
  18. Zafod

    Zafod User

    Sentiero udělej si druhou cfg rychlou a naštítovanou, pokud pocítíš problém tak utečeš. Kami je zjednodušení, snadno je i postřílíš.
     
  19. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Zafod ale ja sa pítam či ích pôjde nekonečno alebo je určené v každej vlne kolko ich pôjde?
     
  20. Mam otázku Skoll išiel práve do rohu,už nebude púštat ICY?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.