Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Bude to trochu OT, ale i tak dnešní den musím pochválit. Díky slevě na upgrady jsem si trochu poladil Lf4ky a navíc mi padl 9 Herkules. Už jenom jeden a budu full. :D A zítřejší úkoly vypadají moc dobře. :D Možná ani nepůjdu spát a vlítnu na ně rovnou. ;)
     
  2. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Dnes se udělal ulohy s číslem 27 a 28. A už mám dělat 31, 32...
    Kde se stratily ty 29 a 30?

    edit... tak ty sou ještě nedostupné, takže 29 a 30 budou asi zítra...
     
  3. lsmi

    lsmi User

    Kolik je odměna za Skolla v GG Cold wave hard a jaká je odměna za samotnou bránu?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    lsmi

    čítaj od strany 8 v tejto téme a dozvieš sa.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Tak,máme tu poslední den v roce,poslední den zimních akcí a konečně i nějaký sníh.
    Sednul jsem k pc že si zahraju D.O. a jsem docela zklamaný.Vánoční boxy nedaly,v poslední den by jsem je očekával.
    Ukoly jsou uplně dokonalý k ničemu,čekal jsem že se více odvážou a hráč se zabaví.Jediné co daly jsou ice meteori..pěkné ale pokud je chcete střílet mužete snít protože vlastní firma si myslí že jsou jen jejich..povětšinou jen ti co to pomalu nepotřebují...Tak aby jsm to shrnul-tento rok zimní akce mne oslovila jenom brána která byla 11.12...zbytku chyběl nápad...oproti minulému roku propadák..to co jsem si v klidu vydělal minulý rok tak tento rok jsem nedal dokopy ani třetinu...jen tak dál.
     
  6. Thymius

    Thymius User

    Drifte, copak o každý akci musí člověk nahrabat statisíce urka? Je pravda, že úkoly byly celkem nezajímavý a odměna neohromila, ale rozhodně bych to nějak nezatracoval :) Brány byly super a na meteorech se dalo taky celkem pěkně vydělat. Spíš než slabší výdělek mě mrzí ty ledové rakety, kterých dostal z bran každý přes tisíc, snad se co nejrychleji vyplácají ... :)
     
  7. Žádná brána,žádná pořádná akce a oba úkoly lehce do 15 minut hotové.Konec roku se rovná velké nudě.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Ona byla nekdy nejaka specilani akce na konec roku?
    To jen ve vasich myslich je ze kdyz je konec roku musi neco byt. Kazdy se louci se starym rokem, tak to bezte take delat.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Na koniec roka sa má oslavovať či už v kruhu priateľov alebo rodiny, pokecať, prejesť sa ... nie hrať DO. Okrem nebezpečnej pyrotechniky je všetko lepšie ako hranie DO v poslednom dni roka ;)

    PS: nezabudnite tu sedieť hneď zajtra od 8:00 keď sa hovorí, že ako na Nový tak po celý :rolleyes:
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Né každý má na konci roku co dělat. Třeba já poprvé po 6 letech zůstávám doma, protože kamarád u kterého se slavilo dneska pracuje. Ostatní přátelé žijí daleko, nebo oslavují ve dvou se svojí drahou polovičkou. Když žádnou přítelkyni nemám, tak jediné co mám na ,,práci´´ je sedět u netu. Chodit někam na náměstí a po hospodách to není nic pro mě. Budu doma s rodiči, což moc záživné nebude...Tou akcí na konec roku je určitě myšlená třeba ta loňská závěrečná úloha, která i lepším hráčům trvala déle, než 15 minut.
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  11. Já se namazal už včera a tak dneska odpočívám s kocovinou.
     
  12. Čaute! Ja sa len narýchlo opýtam, bude Cold Wawe brána dostupná aj zajtra? Pokiaľ viem, úlohy by mali byť dostupné do 1.1.2015 . Vďaka za odpoveď a veselého Silvestra! :)
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Mě spíš potěšilo, že ty úkoly byly lehké a "o ničem" - aspoň byly rychle hotové a mohl jsem to po chvíli vypnout a jít dělat masku :)
    Kubino: I ta pyrotechnika je lepší, než DO na Silvestra. To už k tomu patří :)
     
  14. sice s křížkem po funusu, ale zimní ukoly dnes již dostupné nejsou ™ΛИĐЯØΪD™.

    ------------------------------------------------------------
    Co se týče systému úkolů, tak kluci a holky od BP připravili příběh o Skollovi, ale asi jim to dalo tolik zabrat, že už nemohli namyslet pokračování od 12.12. do konce roku. A tak přebrali úkoly z loňska. Čekal jsem, že na 31.12. dají finální (poslední úkoly) z loňského roku, kdy se dalo získat 5000 uri při lehké variantě a 7500 uri při těžké variantě a ukoly daly trochu zabrat, min. časově. To není míněno, že bych si stěžoval..:)...jen mi to přijde tak, že si řekli, hráči mají příběh a o zbytek se nebudeme starat, ale faktem, je že mohli nechat jen ten příběh a nedat ani ty úkoly...:)....Celkově já jsem spokojený.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/15
    Spartakus tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    »†prchlik†« no nedali sice finalnu ulohu za vacsi obnos U ale na druhu stranu z 2 zimnych bran bolo okolo 40k U cize podla mna ak ide o odmeny bolo ich az az, nehovorim o ICR raketach za brany a v vianocnych boxoch + na meteoroch sa dali zarobit nehorazne odmeny :)
     
  16. jj |Oromë| však ano...já psal, jsem spokojený. nevím, resp. si nepamatuji, kolik ice bylo vloni, ale na úkoly to vyšlo v uri asi podobně. ale pokud vemu slabší lodě, řekněme do levelu 12-13, tak pro ně to nebylo asi takové terno jako vloni..:)

    -------------------
    Nechci být rýpal, ale mám ještě jeden dotaz...v popisu k akci byly slíbené nové zbraně.
    Kdepak jsou? Dostali jsme novou munici, ale zbraně ne....:)...tedy pokud municí nejsou míněny ty nové zbraně
     
    Naposledy upraveno: 1/1/15
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. Korben

    Korben User

    Atomová bomba , je zbraň hromadného ničenia a pritom to je bomba. ;)
     
  19. Korben nezklamal jsi mě, přesně takovou odpověď jsem od tebe čekal...:), tak ať nás humor a sranda provází po celý rok.
     
  20. Korben

    Korben User

    Dúfam že nesklamem počas celého roku. :D Teda ak ostanem v teame. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.