Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Mně se letošní zimní akce docela líbila. Nejlepší podle mě byla brána,to bylo opravdu pěkně promyšlený. No ale u úkolů je škoda, že byly většinou jen o sběru, což už pak začínalo být nezáživný.

    Všichni tady píšete jak byly malý odměny, je pravda, že ten, kdo splnil všechny úkoly by si možná zasloužil nějakou konečnou odměnu,ale jinak přece odměny byly dostatečný. Za splnění 2 zimních misí bylo každý den 1000 U + finální úkoly a když k tomu připočteme ještě odměnu z bran ,tak to není zrovna málo ;)

    P.S. Našla jsem obrázek hl. stránky ze zimních her z předešlých let,tak kdo neví... :)

    [​IMG]

    Psal se rok 2010, kdy orbit postihla sněhová kalamita. Nikdo z pilotů s touto situací nepočítal. Ale většina z nich byla příjmně překvapena, protože se se sněhem ve vesmíru ještě nesetkala,to ovšem nevěděli, co je vlastně čeká...
    Ano,tušíte správně, piloti byli nuceni odklízet sníh,aby se vůbec dostali k hangáru :D
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Vie niekto poradit,ci este bude sanca dorobit tu zimnu branu s bossom skull?Na druhom servery som to so slabsou lodou nechcel robit,ale medzitym trhlina zmizla a tak neviem,ci teda zrusit ulohu alebo este bude sanca na jej dorobenie? :) Ani suradnice si nepamatam,zeby som skusil skok,ale uz je to stratene asi.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Neostáva asi nič iné, len zrušiť, na mapu sa už nie je ako dostať, tiež mám úlohu prijatú a nedokončenú.
     
  4. pidlo

    pidlo User

    kde najdu tu brán ucold wawe? nemůžu jí vubec najít .
     
  5. x-4 ... by mala byť ale není tam :D asi to taju po reštarte ak zistia že chýba ...
     
  6. Přijmul jsem úkol a objevila se na 3 - 4 ;)
     
  7. Jak píše **GOLI*PETR**, přijmeš úlohu na lehkou bránu - objeví se lehká, přijmeš na těžkou - objeví se těžká. Do té doby tam není žádná.
     
  8. Aha, vďaka :)
     
  9. Ještě že se občas mrknu na forum :) du vzít ukoly a hurá do GG
     
  10. Ahoj,
    dá se nějak lépe poznat kolik má NPC % štítu? Podle té modré čárky se to dost špatně odhaduje.
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ve skupce to ten druhý vidí :)
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

  13. GΞRΛN

    GΞRΛN User

    Little_Tali tohle ocenil(a).
  14. lolloladin

    lolloladin User

    Co mám dělat, když jsem si zapoměl otevřít okno a omylem klikl na OK ??? Jak mohu adventní kalendář otevřít znovu ?
    Díky za radu lolloladin.
     
  15. svi1

    svi1 User

    Odhlaš se ze hry. Zavři prohlížeč. Otevři prohlížeč. Najeď na stránku, přes kterou se přihlašuješ. Vyplň přihlašovací údaje. Klikni na č.7. Klikni OK. Užívej si hru.
     
  16. neviem ako vy ale tie ulohy boli podla mna krátke a slabá odmena, mohli dať niečo dlhšie... a za lepšiu odmenu :)
     
  17. Vidím to jako absolutní fullka stejně, ale prostě to bylo jen ctrl+c, ctrl+v minulého roku až na pár výjimek (dá se jakžtakž pochopit), protože nám straší s tou montáží a nedej bože nějakou změnou upgradovacího systému...
     
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Za to bys měl jako absolutní fullka být jen rád ne? Vždyť to už musí být dost nuda, když už nemáš v čem se vylepšovat. Třeba právě montáž přinese něco nového.
     
  19. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Montáž vysloveně něco nového asi nepřinese, bude to jen další způsob jak si opatřit nějaké to vybavení či munici.
     
  20. -xghost- Právěže ne, až do nedávna jsme my "šikovní" (protože já jsem si účet vybudoval skvělou herní strategií, poctivě, s minimem peněz) mohli žít v tom, že díky nejrůznějším věcem budeme mít vždycky navrch před spoustou ostatních. Po Kuiper boxech, kde rozdali šíleně moc eeček a s vidinou tohoto (montáž) si tak říkám, že nejen, že mě (nás) hodně lidí (byť jen částečně) dožene s vynaložením minimálního úsilí - nebo přinejmenším mnohem menšího, než to stálo nás...
    Nemyslím to nijak špatně, ale kdybych já si měl v DO něco přát, tak aby zapracovali na chybách a bugování nejrůžnějšího druhu, dále samozřejmě na podvodnících a dalších, kteří tuhle hru kazí a na zprovoznění hry v samostatném, kvalitním herním klientu. S nějakou montáží, která mě osobně asi nic moc nepřinese mi hru nějak moc nezlepší. :/ (nic ve zlém, říkám prostě upřímně, jak to vidím)

    K-A-R-E-L - přesně tak, pro hráče s dostatkem většiny existujících věcí skoro nepodstatná změna..
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.