Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, dnes jsem dokončil 6. misi- 6 den ale...

    -^= 3014 =^-
    Dokonči 30 zimních misí
    5 / 30
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Já mám 9 / 30 relog a cleaner jsi vyzkoušel?
     
  3. Čaute! ja sa chcem ppýtať či budú dnešné úlohy v okne úloh aj zajtra. Ďakujem! :)
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Ahoj Androide!
    Tvé úlohy na tebe budou čekat do konce vánoc, takže máš času dost!
     
  5. Uff díky no konečne rozumný napad :) Dík!
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Ne do konce vanoc, ale az do 1.1.2015
     
  7. Prosim může mi teda někdo říct jak to je? ža mám 6 misí a ukazuje že mám splněno jen 5 a i v ukolech mam splněno 6
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

  9. zítra napíšu jestli se to nespraví
     
  10. Kenny

    Kenny User

    Belgame, díky že si to upřesnil, já myslel stejný termín, nýbrž jsem to špatně řekl.. (já mám vánoce až do 2. ledna :D)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  12. Belgam

    Belgam Guest

    A co takhle cist?
     
  13. no já vím no ale myslel jsem že už je to v pohodě že nikdo nic nepíše o tom že to nejde...
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Ja jsem take myslel,ono to neni hned a jeste to nekonci.
     
  15. v pohodě.. mě to nevadí nezáleží kdy to udělají ale jestli to udělají :)
     
  16. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    no koukam ze nad temi ukoly letos moc nikdo nepremyslel 5ty den v rade ten stejny ukol loni to bylo teda propracovanejsi

    a aby toho nebylo malo ty dnesni ukoly ani nejdou splnit protoze dneska ani ice v akcich nejsou
     
  17. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    Za humny je Skoll - dneska meteoridi nejsou, takže mám počkat na zítra abych mohl splnit dnešní úkol ?
     
  18. Zafod

    Zafod User

    Mno počkat můžeš třeba týden. Stačí pročíst pár postů, než se zeptáš.
     
  19. Asi to nikoho nezajímá, ale dávat na neděli, kdy má většina lidí čas, úkol který nejde splnit ten den a bude se muset honit v týdnu, kdy je toho času míň, mi přijde dost nešťastné. A celkem překvapivě zatím nejsou balíčky, docela s nimi škudlí, byly jen první den. A vidím, že nejsem sám, kdo se nad tím podivuje.
     
    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.