Studená vlna - Zimní úkoly 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‾‾‾ЯΦCKΨ†CZΣ†‾‾‾, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

  2. Drift1

    Drift1 User

    Téma jsem četl..a už vyřešeno..flash který mi včera při čištění přítelkyně vymazala jsem doplnil a je to ok...po ukolech už se zobrazila.
     
  3. -xghost-

    -xghost- User

    No tak jsem se s ním patlal asi hodinu - ubral mu asi třetinu HP a pak lag. Docela mě to naštvalo, neb jsem měl spoustu muni ještě neproměněné v U v rozích.
    Nemáte někdo nějaký lepší fígl jak mu zabránit v pouštění malých Icy? Dělal jsem to tak, jak tu někdo psal, že jsem vždycky počkal, až si doplní štít a pak do něj párkrát střelil - ale to je strašná otrava po těch pár ranách (to by bylo na x hodin). Tak jsem byl hamižný a snažil se u něj zůstávat co nejdéle to šlo a pak odlétnout - to mě zas docela často začal zaměřovat, a bohužel ikdyž jsem odlétl včas, Icy stejně hodil. Kdybych to počítal na odměnu tak tam vůbec nejdu, ale nechci mít od teď zamklé těžší úkoly.
     
    •†•Breakloff•†• tohle ocenil(a).
  4. Khonsi

    Khonsi Guest

    Dovolim sa pripojit k teme a napisat ako som to robil ja:Strielal som donho s formaciou Falter,ked vypustil male Icy,tak som pustil na nich kamikadze a vystrielal ich a znova sa vratil strielat .Takto som zarobil aj na malych Icy a nevadilo mi,ze sa mu dobil stit.Samozrejme ze toto je vyhodne pokial mate premium a strielat aspon s x-3 municiou na promerku;) a za par minut je posledna vlna hotova:)
     
  5. Ja som mu ubral tristvrtinu zivota 2x za hodinu a do toho sa vpatlal reštart a teraz výpadok neviem či BP dačo menia alebo to je spôsobom reštartu a nevravte že to je prehliadačom pripojenie je dobré net ide ale nejde ani na jednom ani na druhom do.
     
  6. LV999.CZE

    LV999.CZE User

    Dobrý deň páni, mám velký problem.. ostal som seknuty v bráne STUDENÁ VLNA a neviem sa dostať odtial von. Budem rád ked mi pomôžete. Ďakujem
     
  7. Korben

    Korben User

    Milujem vetu :
    Hovorí ti tu niekto niečo také ? Tak že buď bol reštart a teda určite si po reštarte aj vyčistil prehliadač , alebo bola niekde chyba .

    LV999.CZE Ako si ostal seknutý ? Neostalo ti len niekde v rohu nejaké NPC ?
     
  8. Zdar lidi :) máte nějakej fígl jak ho zničit ? :) sebral jsem mu půlku a pak restrt serveru úžasný.. ale o to by tak nešlo chce to nějakej jinej fígl než to odlítávání protože ta brána je jinak total na nic :p nechal jsem tam asi 70k munice a stejně to nemám hotový takže děkuju za hezkou narozeninovou bránu
     
    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK tohle ocenil(a).
  9. LV999.CZE

    LV999.CZE User

    Na mape nič nie je okrem lode ani stihacky ani petku mi neukaze proste nič. stalo sa to ked som skocil spat do brany po zniceni.. Vsetko nacitalo a zrazu nič.. ani odpočitavanie mi nenaskočilo.
     
    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Skús si prečistiť cache prehliadača.
     
  11. LV999.CZE

    LV999.CZE User

    Uz to funguje. DAkujem.
     
  12. coolmen

    coolmen User

    Napadlo me ze ty malí icy kaminou do rohu a nechat je byt on je prece nemuze donekonecna poustet ne?Nemuzu mít treba 1000 icy v rohu...zkousel to nekdo?pripadne napiste...Díky.
     
  13. *nohafuc*

    *nohafuc* User

    Jak už psal Deborka - víc číst,míň psát. Poslední vlna (hard) - cca 8000 bílej,formace motýl a za 20 minut nebylo co řešit.A nepustil ani jednoho ice.:D
     
  14. coolmen

    coolmen User

    Tomu neverim musel nejaky pustit icy...no ctu ale zadny navod nefunguje.
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Už jsem to psal, taky jsem tam zamrz při tom restartu, ale pak asi po 5min to naskočilo a pokračoval jsem tam,jak se to přerušilo.
    Asi chtělo vytrvat, nic se s tím stejně nedalo dělat, než přerušit natvrdo .
     
  16. prijde mi to blbe to tu psat když to vsichni vite ale stejne se zeptam .. poradite mi prosim nekdo kde nebo jak se dostanu do te brany studená vlna ? díky.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    -_MAFIÁN_-: Přijmeš úkol v NYX (lehký nebo těžký) a pak se ti uprostřed mapy x-4 objeví ovládací prvek pro skok do brány (jak je ta trhlina).
     
  18. Já to chápu tak, že je 30 úkolů, lehké nebo těžké, které musíš splnit do konce roku a pak se ti zobrazí brána. To vlákno čtu už 40 minut. Ty úkoly jsem ještě nezačal, tak doufám, že to chápu správně.
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Cruenta†Ultionem: Ne, nemáš pravdu. Dnes jsou v NYX dva úkoly. Lehký je, že máš dokončit lehkou bránu, těžký, že máš dokončit těžkou bránu. Když vezmeš lehký a skočíš do brány uprostřed x-4, budeš dělat lehkou bránu, když těžký, skočíš do těžké. Tyto úkoly se dají vzít mimo pořadí. To znamená, že ty včerejší (lépe řečeno, starší) nemusíš mít hotové, jen je nesmíš mít přijaté.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.