Zpetná vazba Studená Vlna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thrall_New_Hope, 7/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nenašel jsem žádné téma v žádné sekci (možná jsem jen málo hledal) ohledně akce "Studená vlna" jako celku. Pouze jedno téma co se týkalo úkolů. Takže jsem se rozhodl v diskuzi založit vlastní téma, protože by mě zajímalo co si o tomto tématu myslíte i vy ostatní.

    Co si o této akci myslím já:


    Letošní vánoční eventy dopadli dle mého očekávání. Vím sice, že BP nemusí poskytnout vůbec žádný event a tak by jsme měli být rádi za to co je, přes to mi ale příjde divné, že konkurenční herní společnosti (pravděpodobně nesmím jmenovat) byli v některých ohledech o dost štědřejší.

    Jakože nápad na event je velice pěkný a abych pravdu řekl, odměny u úkolů jsou (jak už bylo jinde zmíněno) spíše simbolické, ale buďme upřímní, co bychom také za taková zadání chtěli? Však ty úkoly má většina lidí splněných do půl hodinky. To co mě více mrzí je ale fakt, že dokud nebyli úkoly akce na ICE, tak byli ICE vesele celé dny. Ale jakmile přišli úkoly na ICE, tak jsou ICE jen v určitých časových intervalech.

    O to horší je fakt, že některé úkoly je potřeba plnit na specifické mapě (Takže například na serveru Skandinavie, kde je naprostá většina hráčů u VRU, byla mapa 3-3 narvaná k prasknutí a úkol na sestřelování malejch Icíků byl fakt peklo. Kor když se ICE uráčil spawnout jen jednou za nějakých 20 minut). A to samé mě a zpoustu dalších hráčů čeká i během dalších úkolů na mapě 3-4.

    Další věc která mě opravdu nemile překvapila je fakt, že akce na ICE (na kterých jsou eventové úlohy závislé) se třeba ani dneska neuskutečnila a jak předpokládám, tak ani neuskuteční. Je sice hezké, že BP umožnil hráčum vzít si úkol dodatečně později. Ale buďme upřímní, kdo má více volného času v pracovním týdnu než o víkendu? Já znám takového člověka jen jednoho.

    Na druhou stranu nechápu, proč tu někteří hráči brečí o dárečkách, když odměny z nich se zas tak moc od Bonusových boxů neliší. Upřímně 120 Paliva do Peta jednou za hodinu mě nezpasí, Urko padá aj z Bonusáků a kreditové munice si můžu nakoupit neomezeně.
    SAR2, PLD rakety a zpomalivací miny mi příjdou v celku užitečné, ale příjde mi ztráta času kvůli nim lítat a sbírat balíčky, když kdybych místo toho střílel Cubikony(Případně MK/VK či Lordakia) tak si na tu munici snad našetřím o dost rychleji. A poslední velice "užitečná" věc co mě napadá že z balíčků padá je Xenomit a to snad ani nestojí za řeč.
    Na druhou stranu, jen taková řečnická otázka: Když už se BP dokázal tak krásně zbavit boterů, proč nemůžou bejt dárečky zase celé dny, jako tomu bývávalo dřív? :)


    Ve finále když pominu ty dnešní úkoly ke kterým nesmyslně chybí akce, tak je to zatím docela zdařilý event ... až na jednu věc a tou je "Adventní kalendář"

    Zatím jsme měli tu čest si vybrat 7 odměn a ty bych rozdělil do dvou skupin:

    Odměna která je super a užitečná:
    1. 300 Uridia (To bylo za první den tuším, takže malá a odměřená odměna za loggin - Super! :) )
    2. 20x zpomalovací mina - užitečné pro začátečníka aj ostřílené lovce
    3. 50 raket PLT-3030 - Docela slušná odměna za login, ale aj tak bych jich uvítal aspoň 100 .. Rakety rychle zmizí

    Odměna která vlastně ani nestojí za řeč:
    1. 2x Kupony na opravu - To jako fakt? :) ..
    2. 300x UCB-100 - Super, čtyřková munice, ale mohlo jí být aspoň 500 .. 300 bych to viděl tak na RSB
    3. 2x Extra Energie (Či co to bylo) - To nebudu ani komentovat .. komentoval bych to, kdyby to bylo za první den
    4. 4x LogDisk - Tohle nepomůže ani nováčkovi. Kdyby jich bylo aspoň 10, ale 4?

    EDIT: Úplně jsem zapoměl zmínit slevy.
    Takže abych BP nekřivdil tak slevy jsou novinkou, která se tu dříve (pokud se nepletu) neobjevila a jsou dobrou novinkou. Nicméně nevím co k tomu říct, snad jen že by bylo fajn kdyby se nějaké ty slevy (třeba jen na Energii) objevovali do budoucna častěji, třeba jednou do měsíce.


    Závěrem: jsem rád, že se BP poučil a nedává (alespoň zatím) takové OP úkoly jako byli dříve (ničit a sbírat hromady NPC a surovin za neúměrnou odměnu), ale stále se najde pár věcí, které by se dali zlepšit.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/14
    Kristo tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.