Návrhy Super Štědrý den.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte zájem o tuto akci?

  1. Ano! Dobrý nápad.

    29 hlasy(ů)
    70.7%
  2. Ne! Asi ti přeskočilo.

    12 hlasy(ů)
    29.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Jak všichni víme BP v průběhu Adventu a Vánoc pořádá pro hráče více, či méně zajímavé a zábavné akce. Napadl mě ještě jeden možná až moc velký dárek.

    O co by šlo? V průběhu Vánočních svátků by v bránách Zeta, Epsilon, Kappa a Kronos byla úspěšnost 100% na vybavení. Tzn. Zeta- Havok, Epsilon- Lf4, Kappa- Hercules a (podržte se) Kronos- Saturn.

    Mnoho z Vás právě napadlo, že jsem se zbláznil. Budete argumentovat, že hráč si udělá 10x Kappu a bude Full Hercules.

    Nikoli. Takto by to nefungovalo. Každý hráč by na každou z uvedených bran měl 2x 100% úspěšnost. Potom by úspěšnost klesla na standartní procenta.

    Takže max. 2x Havok, 2x Hercules, 2x Lf4 a jedenkrát Saturn (proč ho mít 2x). (Text jsem zvýraznil, pro méně pozorné, snad moderátoři odpustí) Také vím, že v Kappě jsou i jiné odměny než Hercules, ale stejně jí 90% hráčů dělá pro něj. :)

    Pořád jsem blázen? Možná... :D
    Přece jen Vánoce jsou 1x do roka a lidé by o nich měli mít radost a štěstí. Vemte si, že jsou hráči co Kappu udělají víc jak 40x a pořád nejsou Full. Z této akce by měli prospěch jak začátečníci i ,,profesionální hráči´´. (Konec konců BP také.)

    Aby nedošlo k rozvrácení rodin v průběhu Štědrého dne (Ty u toho musíš sedět i dneska? To snad není možný! Vypni ten krám a pojď se věnovat rodině!...) Tak by se akce konala i 25. a 26. prosince. S tím, že pořád by 100% šance byla jen na 2 brány každého typu). Tzn. že pokud hráč vystřílí všech 5 bran 24. prosince, tak následující dny bude mít už jen standartní úspěšnost.

    + pro hráče: hráči radostí bez sebe, že konečně dostanou vytoužené vybavení.
    + pro klany: Silnější, odolnější členové klanu.
    + pro BP: Pořádně tučné konto v průběhu Vánoc.


    -pro hráče: Napadá mě, jen že by hráči co se ke hře nedostali brečeli.
    -pro klany: Nic mě nenapadá.
    -pro BP: jen troška programování.

    Dopad na hru: Přesně nevím, asi žádný, protože všichni mají stejné šance. Rozhodně by hráči byli spokojenější.

    BP by na akci neprodělalo, protože né všichni by hrány postavili za Palládium a nastřílené Uridium. Přece jen postavit Kronos není zadarmo. Věřím, že by si Uridium koupili i hráči co se zapřisáhli, že do hry nedají už ani Kč (Euro). (Třeba právě kvůli neúspěšnosti v bránách)
    Někdo možná zaregistroval, že jsem nezmínil bránu Hádes. To proto, že je přece jen docela levná. ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  2. Korben

    Korben User

    Spartakus Priznám sa že som si prečítal len začiatok návrhu, no musím ti napísať, že aj keď si to dal v predstihu, tak do Vianoc to nikto robiť nebude a do budúceho roku, to zapadne prachom.
    Prečo by to nikto nerobil ? No vyžaduje to nejaké zmeny v programovaní . Teraz je pre BP prioritou dolaďovanie hry.

    Ak chcete nejaké oživenie na Vianoce , ktoré by sme mohli aj splniť, tak treba vymyslieť návrh , alebo súťaž ktorá by bola osviežením pre hráčov našej komunity počas Vianoc.
     
  3. jan42

    jan42 User

    mam otazku neslo by aby byly nejake akce pro paladko ? myslel sem ze by slo ja je mega happy hour a happy hour jen hodinu ze by taky byla akce jednou za tyden ze by slo paladko vymeni treba 10 paladka na 1 extra energii :) ale bylo by to jen tu hodinu jako pri mega happy hour ... a nebo ted o vanocich by to mohlo byt ... aspon by hraci byly v tom zbirani paladka trosku povzbuzeni např. ja ja nazbiram plnej nakl prostor a vymenim du znova zbirat ale uz me to nebavi a vubec to nepribiva :D
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    jan42 Na to si založ vlastní návrh. :)
    Korben To je škoda. Tak ten návrh zkusím za rok dát znova. I když vzhledem k současným výsledkům ankety si nejsem jistý, jestli by to mělo cenu...
     
  5. Je to dobrý návrh, určite by ma to potešilo ale Korben ma pravdu ...
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Tohle predlozit BP jako navrh, tak ani nestacim zavrit email a uz bude odpoved, ze jsme se zblaznili a nikdy nic takoveho nebude.
    Jak jsem se nedavno informoval tak konkretne LF4 nikdy ani neplanuji dat do obchodu a uz vubec ne usnadnit jeji ziskani. Pokud neco chces ve hre ziskat nelze to hned a urcite ne takovym navrhem.

    Jen navrh pro spoustu hracu ja to chci,ale vysledek je dopredu jasny. Ne.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Aha. :( Tak když je to takhle, tak poprosím o uzavření tématu. Nešlo mi o to něco ulehčovat. Šlo mi to to zlepšit hráčům herní morálku. Protože pokud si někdo koupí uridium, vykliká předraženou bránu a dostane 4x v řadě Nic, tak ho to od hraní i dalších investic odradí. Já jsem takovou situaci zažil a nechtějte vědět, jaký jsem používal slovník a nejen na svojí adresu... :(
     
    Naposledy upraveno: 25/10/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně se mi návrh líbí, a na rozdíl od Korbena si myslím, že úprava programu není tak náročná. Ve rutině generující náhodně výsledek se holt doplní jen část kódu, která si sáhne do DB, aby se ověřilo, zda daný hráč má ještě nárok na 100% výsledek a pokud ne proběhne standardní algoritmus. ;)

    P.S. Tento nápad by se mohl použít i jindy, např. na narozeniny DO, na výročí registrace účtu daného hráče apod.

    P.S.2: Mohlo by se to zredukovat jen na jeden 100% výsledek ze všech bran. Ať si hráč vybere. Belgame všimni si, že pracovníci BP hodně mění přístup. To co dříve nebylo možné, teď možné je.
     
  9. Korben

    Korben User

    TRIXT S tou jednoduchosťou ti musím dosť oponovať. Čo sa tebe zdá ako jednoduché vloženie kódu, tak to vo výsledku môže spôsobiť dosť veľké problémy.
    Každý kód má za následok reakcie niečoho čo ovplyvňuje ďalšie procesy , ktoré ovplyvňujú opäť ďalšie procesy a tak narušením jedného procesu musíš správne upraviť tie ďalšie , aby v konečnom dôsledku nevznikol chaos.
    To je len veľmi jednoduchý náčrt zásahu do programu. No a keďže mám v poriadku krátkodobú a aj dlhodobú pamäť, tak som si istý , že pri podobnom zásahu , by prišlo prinajmenšom k tomu, že kopec hráčov by sa pekne nabalilo, lebo by určite niekde vznikol nejaký zádrhel , vtom horšom prípade by hra cez vianoce pekne lagovala a ja by som cez sviatky musel ukľudňovať rozvášnený dav , prípadne niektorých hráčov by som musel poslať na pár dňovú dovolenku. :D
     
  10. Nevim no, muj nazore je takovy, ze jestli ted BP rika, ze neplanuje dat LF4 do obchodu, tak se ani nedivim. Ona za chvili bude lf5 a o LF4 nebude zajem. Protoze BP nenecha hru stat..i kdyby fungovala na 100%... To samy letouny... staci se podivat co vse se pridalo / zmenilo ve hre za posledni rok. Nevylepsuje se tim hra, pridavaji se novinky... Novinky = zajem hracu = ZISK. Muj nazor.

    Navrh pekny, Spartakusi. Ave.
     
  11. Crystal

    Crystal User

    hlasujem NIE, presne ako povedal Belgam....

    ako a nechcete rovno zadarmo z 1 kappy 10 hercules, prepac ale dost prehnany navrh a velmi neskoro, vianoce su uz za dvermi a taketo velke upravy by urcite nedavali tak neskoro

    a ja co mam uz vsetky lF4 a herculy a aj saturn co budem mat stoho navrhu? nic...ide o to ze toto je vsetko len zlahcovanie si hry, nic ine
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Crystal to se máš. :D Mohl bys mít dobrý pocit, že máš důstojnější konkurenci. :D
    Jinak vzhledem o tomu, že hlavní admin napsal, že návrh nemůže projít, tak znovu poprosím o uzavření tématu. :)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/14
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Crystal: Trochu přehnaná reakce, ještě že jsi nenapsal 100 hercules z 1 kappy. :) Kdyby BP dalo jednu LF4 na své narozeniny, tak by se tomu zase tak moc lidí nedivilo, naopak. Kdyby dalo šanci vydělat jednu LF4 v rámci brány, tak ty se nad tím pohoršuješ, že už všechno máš. Dopad na vyváženost hry by nebyl velký, jen by to psychicky pomohlo slabším hráčům a ti by u hry možná vydrželi déle.
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
  14. Crystal

    Crystal User

    nemyslim si ze prehnana, BP nikdy neda 100% sancu na ziadny predmet, za tych 5 rokov nikdy nedalo niaky uzasny darcek cize necakaj ze ho daju nabuduce, skor naopak :)

    ja som zacinal na tom ucte pred 18mesiacmi od uplnej nuly, nikdy som nebotoval a som hrdy ze sa mi nedavno podarila nahrat full vybava
    a pred 18 mesiacmi boli mapy plne botov cize cire utrpenie....

    btw. novacikom sa nehra dobre a zato si moze samotne BP, nemalo za 5 rokov z1000nasobit silu vybavy...proste je to tak

    tato hra je na roky, a kto nema odhodlanie nema sancu u toho vydrzat, a tiez keby BP nenechalo v hre boterov tak by sa hralo ovela lepsie
    novacikovia by neboli zostrelovani tak casto...no ale stalo sa bohuzial...ale nahrat vybavu vcelku nieje tazke, skor je tazsie prekusnut tie neustale zostrely ked sa pohnu z mapy
     
  15. Nevím pro mě až moc lechké získání věcí.. třeba ted jak byla ta loterie Hitac tak jsem si koupil 30 losu a dostal jsem od BP dodatecne v soutezi 10X lf4 na 16lvl a jsem maximalne spokojen :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Na žiadosť autora uzavreté.

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.