Suroviny pro stavbu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (=Power-is-Power=), 6/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kolik pravdy je na tom, že z NPC, už nepadá tolik plasmidu, šrotu, atd. (už tam není tak velká pravděpodobnost nálezu)? Protože mě osobně přijde, že teď už ten plasmid nepadá skoro vůbec...
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    taktak, velmi to zredukovali, napr predtym prismatium padal uplne z kazdeho kristallona, teraz sotva z kazdej uber
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    Pravda kolegovia a dokonca mi často z ubera nepadne vůbec nič ani box ani surovina.A dalšia zvláštnost ked padne surovina,tak nie všetci členovia skupiny ju na mape aj vidia,vidí ju len ten kto zacal prví strielat,ved boxy sú volne kazdemu clenovi skupky tak teraz neviem ako je to.
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    pravda velká pravda, mě vypadlo s 50 lordakii 3 muscomu, z 50 saimonů a mordonů 8 šrotu a o plasmidu a prismatium ani nemluvě
     
  5. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Heh nejdřív lidi nadávaj,že ty surcky nechtěj le chtěj obyč box...a když to zredukujou zase nadávaj:)))
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    DJ-METRIX bohužel je pravda, že to zredukovaly, ted nepadá skoro nic;)
    navíc, já jsem třeba nenadával;)
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    Já jsem rád, že už to nepadá tolik, alespoň mohu sbírat carga z bvk :)
     
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jisap123 to je sice pravda ale carga padají pořád, zatímco suroviny ne
     
  9. Já som tak tiež rád, lebo keď som strílal sibelonity a z každého mi padalo to muscolium tak som to stále zbieral lebo mi to bolo škoda tam nechať. :D
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Diskuzi ohledně montáže směřujte prosím do příslušného tématu.
    Diskuze: Montážní funkce

    Děkuji.
    Duplicitní téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.