Oznámení † Svoboda Zdraví Štěstí Rodina Láska †

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 26/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    ahoj všichni co sledujete forum možná to je zpusob jak něco říct ostatním mám par nových napadu tak je tady napíšu bude to hodně dlouhe začínám to psát v jednu večer snad budete mít to štěstí a přečtete jsi to bude to obsahovat aj kritiku vuči moderatorum tak uvidime jak ji dokažou vzít nakonec je to jejich podmínka pro to dělat moderatora nebo jestli zase udělají to jediné co umí že mi dají ban a vymažou to aby jsi to ostatní nepřečetly jestli ano tak si chudak ty co to uděláš :)

    prví nápad stanice
    [​IMG]
    je to jeden z takových problému mluvim za sebe ne za všechny na světě když na každé mapě je takový oběkt který mě furt napadá a když ho zničím vystřilím od toho spoustu munice možna u toho i parkrát zahynu a multiklan to opraví za kredity za pakatel pro ně a zase to tam postaví nešlo by dát opravu za uridium ? bylo by to lepší když by stanice byla tak by měla pro ně večí cenu a branily by jsi ji a stavěli meně takže by o ně byly lepší bitvy než aby to furt strašilo na každé mapě a omezovalo slabší hrače jako ja :)

    další nápad hitechy [​IMG]
    už se ve hře oběvily nové hitechy jako opravovací robot 2 atd nešlo by přidat tyhle novinky do výroby za vyší náklady jako ten stupen 1 je 2 logdisky a tak robot 2 by mohl být za 7 logdisku a více sepromu atd a vyraběcí doba třeba 24h určitě by se to využilo v době kdy hitechy z doby 2004 jsou stejné ale přidalo se hodně upragy spousty laseru a všeho možneho co zvyšuje jak utok tak obranu jako třeba formace kruh a nebo prometheus laser
    další navrh vyrovnavací patch [​IMG]

    už to že u něj napíše moderator hry stale nejlepšia lod DPS nechapu co to ma znamenat nepřidaly na začatku 3 nové lodě pro elitní hráče ktere stojí všechny stejně a zrazu je jedna ta nejlepší ? :) ostatním sniži schopnosti a u tehle by se neřeklo životy a coldown z 180s na 270s ohledně toho vašeho patch myslím jsi že to porušuje něco horšího než vop například tady [​IMG] představte jsi že jdete do obchodu si koupit nove auto a ma spotřebu 4.7 l na 100km a když zaplatíte a koupite ho tak spotřeba je 7.2l na 100km myslím tu co je napsaná v papírech ne podle otačkoměru tak jak byly napsane formace a disajny při koupi i když je to hra vyrovnavací patch je to něco co bylo koupeno za ve věčině připadu realnou měnu nešlo to získat jinak než koupit to že formaci vydají a pote změní jako disajny a ostatní věci je jejich problem ja když jsem si to kupovala tak protože tam bylo 120% ne protože tam bylo 85% měli udělat jine formace ktere by to třeba vyrovnaly a ne něco změnit jako třeba spectrum solance a ostatní lodě

    další věc mám kritiku vuči naboženství a to že někdo má víru na jednu stranu je vop kde se tohle zakazuje a na další si přidate na forum takovýhle titul [​IMG]

    naboženství se zakazuje ale rouhaní je povoleno aby se někdo označoval za poloboha


    navic když se vratím zpatky přidat prometheus po tom co mam vyupragovane 47x lf 4 lvl 16 je to věc kterou dokažu nějak příjmout jako obět hře že ji chcou nějak vylepšovat i když jedna lf 4 do hromady to bylo celkem hodně [​IMG]

    další věc co mi opravdu vadí je tady tento moderator
    [​IMG]

    nepodavam žadne tvrzení ale jeho aktivita na tomhle forum není tak dlouho aby někdo měl pravomoce davat bany permanentně jenom proto že se něco dotkne jeho ega a ješitnosti a navíc podobný nick který je shodný z moderatorkou minerva


    možná to je jenom nahoda ale uvidíme jak dokažeš přijmmout kritiku
    nebo jestli udělaš to nejubožejší co umíš rychle to odstranit aby to nikdo neviděl a zablokovat
    vždy když se bavím z korbenem který ma přes 12 000 zprav na tomhle forum jde se bavit o triliangu hře naboženství ale jak je přitomen tady tenhle tak to skončí cenzurou a banem

    to same neznamý moderator mi odstranil obrazek na forum a taky korben hodněkrat signaturu tohle mě dost pohoršuje nedivejte se na mě z pohledu jako že jste něco víc nejste nic dělate moderatory u hry na které někdo dobře vydělavá a vy s toho nemáte nic možna tak dobrý pocit takže vas žadam nic mi dal neodstranujte a zkuste se hru zlepšit a napravit aspon něco někdo musí mít zodpovědnost a využivat ji spravně ja vam přeji štěstí a pevné nervy a nemyslete jsi že se vam nic nemuže stat boží mlýny melou pomalu ale jistě a jistý hrač který mi psal na chatu řikal že do hry vložil přes 450 000 kc někdo v tom ma celkem hodně a určitě by někoho napadlo se branit vuči nějakým chybám aby je využil ve svuj prospěch to že mi zakazujete víru a naboženství to stejně nic nezmění ja zustanu dál věřit že časem budu moct napsat něco pěkného a ne jenom kritiku :) vím že možná nic z toho co tady píšu nedokažate změnit a nebo ani nechcete ale tohle je jediné místo kde se někdo ze hry muže vyjadřit k tomu co se děje čauko
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/19
  2. další věc mám kritiku vuči naboženství a to že někdo má víru na jednu stranu je vop kde se tohle zakazuje a na další si přidate na forum takovýhle titul [​IMG]

    naboženství se zakazuje ale rouhaní je povoleno aby se někdo označoval za
    poloboha

    Takže, to co tam vidíš je herní titul fóra, stejně jako vévoda fóra, magnát fóra a další. Protože jsem věřící, nebude mě tady nikdo pomlouvat, a narážku na mě ze svého příspěvku okamžitě odstraň. Až tak učiníš, svůj příspěvek smažu.
     
  3. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    tak mě nekdo odstraní singaturu a obrazek na profilu protože je tam něco naboženskeho co neni nikomu vnucovane ani to nikoho nijak nepohoršuje a hodnosti na forum mají takovýhle název a nikomu to nevadí

    a ještě to není naražka ani pomluva na tebe ty za to nemužeš že máš takový titul ten byl vytvořen na forum :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/19
  4. Arya

    Arya User

    RavenDugga, vyznání měj jaké chceš, ale zde na forum nám nic takového nenos. Jsi na foru ke hře DarkOrbit a zdejší forum není místem pro tato témata. Co se týče titulů na foru, onen titul "polobůh fora" nemá nic společného s náboženstvím. Je to pouze metaforické označení pro jedny z nejaktivnějších přispívatelů fora. Tímto označením je myšleno vyzdvihnutí a výjimečnost uživatele. Pokud se o někom řekne, že je "král komiků", také tím není myšleno, že je král. Zde je to podobné.

    A mě vadí, že po opakovaném upozornění nedodržuješ pravidla fora. To, že má kolega stejná písmenka v nicku jako kolegyně, není nic proti ničemu. Na první pohled je patrné, že se jedná o různé nicky, které se ani nedají splést. Kolega je zde dlouhou dobu a můžu tě ujistit, že zde udělal kus práce, stejně jako ostatní moderátoři. Nikdo nedostane ban pro nic za nic. Pokud máš zájem o řešení banu, využij sekci Chat.

    Návrh nesplňuje pravidla již od samotného názvu tématu. Přečti si Čtěte než přidáte nový návrh a Jak správně přispívat na forum.
    Z důvodu nesplněných pravidel pro podávání návrhů téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.