Tabulky pro výpočet BZ a cti

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Belgam, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Tabuľky v Excel dokumente na výpočet BS a cti

  d3fcba7403cb873827b898a09dac347250887cbd.png

  O čo vlastne ide? Čo to je?


  Ide o ďalšie tabuľky na zjednodušenie každodenného života v hre Darkorbit. Tabuľky slúžia na výpočet BS a cti za NPC, lode a taktiež galaktické brány. Pred vyhodnotením výpočtu musíte zadať veci ako sú používaná formácia, design na lodi (týka sa lodí Goliath a Vengeance), SB v profile pilota a boostre podľa toho, čo presne chcete počítať. Vo výpočtoch sú zachované základné parametre BS a cti z hry, taktiež vplyv jednotlivých formácii a designov na danú skupinu (NPC alebo lode, poprípade GG).

  Dokument má niekoľko sekcii (zošitov):
  1. Úvod - na úvodnej stránke si môžete zvoliť čo presne chcete počítať, tiež obsahuje základné informácie o dokumente a podmienky používania.
  2. BS a česť za NPC - počíta hodnoty z NPC pri čom sú na výber všetky NPC dostupné v hre. NPC sú rozdelené do určitých mnou zvolených kategórii. Vo výpočtoch boli zachované parametre z hry, t.j. odmena z niektorých NPC sa delí a to treba brať na vedomie.
  3. BS a česť za lode - počíta hodnoty zo všetkých v hre aktuálne dostupných lodí.
  4. BS a česť za GG - počíta hodnoty zo všetkých dostupných brán vrátane odmeny za NPC v bráne. Pozor, na odmeny z NPC však nemajú vplyv boostre ani nič zvyšujúce hodnotu, je to tak úmyselne, vysvetlenie nájdete v mini FAQ.
  5. Mini FAQ - otázky a odpovede.
  !!!

  Doporučujem prečítať mini FAQ, ktoré je súčasťou dokumentu, podstatne vám uľahčí jeho používanie. Odkaz na FAQ nájdete na úvodnej stránke dokumentu pod červenou ikonou vpravo-hore.

  !!!

  ____________________________________________  Dokument na stiahnutie - Ulož.to

  ____________________________________________
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 1/1/17
  -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.