Tajná mapa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 15/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň už dávnejšie som sa dozvedel o takzvanej tajnej mape teda ??? mape, no až teraz sa chcem spýtať ako sa na ňu dostanem a čo sa v nej robí. Kamarát mi povedal že sú tam nejaké boxe z ktorých sa dá získať x4 munícia. Za odpoveď ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tá mapa naozaj existuje. Ale dostala sa na ňu fakt, len veľmi malá hŕstka hráčov.
    Kedysi bol recept na ňu, ako sa tam dostať; ale to už momentálne bohužiaľ neplatí.

    - Pomocou skoku zo 4-5 od toho bodu, kde sa nachádzajú súradnice červej diery.
    Výzva: Prieskum červej diery. A odtiaľ použiť CPU pokročilého skoku. Dnes to už nefunguje.

    Čo momentálne funguje, je skok pomocou CPU galaktického skoku zo starých spodných máp
    na svoju x1 mapu. Ale percentuálna pravdepodobnosť je veľmi nízka. Totiž, nie za každým Ťa tam hodí.
    Nakoľko je to naozaj, len náhodný výber.

    P.S.: Tie boxy z ??? sa ani bárz neoplatí. Stíhneš akurát tak zobrať fakt len niekoľko kúskov a si dole.
    Sú tam uber protegity, ktorých je tam vážne veľmi veľa. A hádžu spomaľovacie rakety. Pokým viem,
    tak maskovanie tam nefunguje. Tam si dovolí dlhšie zbierať iba ten, ktorý má fakt poriadnu UFE výbavu.
    Tzn. full štíty v stíhačkách, full herkuly a všetké generátory rýchlosti G3N-7900 a najvyššie možné hp
    s boostrama. Inak si naozaj neviem predstaviť, ako tam, fakt dokáže, tak dlho vydržať.

    A nemusíš zakladať naraz 2 témy s tým istým názvom. ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/17
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  3. Jupiter33

    Jupiter33 User

    já se tam například nikdy nedostal, je velmi malá pravděpodobnost, nejde přesně definovat v %, protože je náhodná
    Dalo by se říct že je to jedna s tajemství darku. To co sem o této mapě slyšel že je PvP mapa se surovinami a extrémníma NPC, ale nevím jestli je to pravda
     
    Naposledy upraveno: 15/3/17
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Aha ďakujem ale prvý krát keď som zakladal napísalo mi že sa vyskytol nejaký problém tak som založil novú
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jupiter33

    Jupiter33 User

    nic se neděje, mě to občas udělá 2 příspěvky místo 1 příspěvku
     
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    :D Lebo aj na youtube som pozeral o tom nejaké videá o tej mape
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jo ty jsem viděl, ale u těch videi neni jistý jestli je to podvrch nebo zkutečnost
     
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Tiež som nad tým rozmýšľal ale nakoniec som to dal na fórum.
    Existuje veľa podvrhov ako bola už dávnejšie pridané o nejakých thor desighnoch na stíhačky alebo o štítoch čo dávajú 15 000 štítu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano já vím, jedno video (od TerrorTheLegend) ukazuje souboj s NPC v této mapě, dokonce v popisu videa píše že šance je 0,1%. Ano možná tam opravdu byl, ale nevěřím že šance je 0,1%. Podle mě je k velému počtu hráčů kteří se tam nedostanou tak šance minimálně plus mínus 0,0001% ale nejsem si jistý jestli se to dá vyčíslit v procentech, je to jenom odhad
     
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozri sem, tých tém ku mape ??? je hneď niekoľko.
    Skôr sú to skúsenosti hráčov, ktorí na nej skutočne boli.

    mapa
    prapodivny-uberky
    co-to-bolo
    bug

    A overený zdroj:
    mapy-darkorbitu

    Z nej citujem: "Jak se tam dostat?
    Na tuto mapu se dá dostat jen jediným způsobem a to chybou při skoku přes skokové CPU.
    Chybu nelze ovlivnit, její výskyt je nemožné vysledovat. Šanca je cca 1:1000."
     
    *Firefox1*, Ħũŗĕį a Jupiter33 tohle ocenili.
  11. ja som sa na tú mapu dostal raz.....aj to len preto, že som sa tam chcel dostať, len musí mať hráč trpezlivosť.....ak sa tam chceš dostať, tak musíš nakúpiť alebo vydražiť to cpu na skoky na x-1 mapu a vždy preletieť na x-2 mapu a skočiť pomocou toho cpu na x-1 mapu.....ja som to skúšal a podarilo sa.....je tam malá šanca, takže budeš potrebovať možno dosť tých cpu.....ja som ich minul asi 10.....takže 100 skokov cca, ale pravdaže som už predtým mal veľa skokov mal v hre pomocou toho cpu.....takže ak sa tam chceš strašne dostať, tak to skúsiť môžeš

    ja som si naštítoval spearku, kúpil empy......a vydržal som tam cca 15 minut......pointa je v tom, že keď ide po tebe veľa protegitov, tak musíš dať emp a supermask a vtedy si ísť pozberať nejaké boxíky s petom.....pravdaže odmena z boxov záleží od toho, či máš kúpené double boxy a protokoly v petovi na zbieranie

    možno sú aj iné taktiky na tú bránu, ako sa tam dostať a zbaviť sa tých protegitov.....popozeraj videá a uvidíš, možno zistíš ako na tú bránu
     
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    A kde je na 4-5 tá červia diera?
     
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

    Enriqe-XXX mmo port na paladium a kus napravo od neho. Tam približne je.
     
    Ħũŗĕį a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  15. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    A ešte stále tam je ??
     
  16. Borat

    Borat User

    Jasné, že tam stále je. Kto hľadá ten nájde :)
     
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  17. Kerny

    Kerny User

    Cez tú červiu dieru sa tam neoplatí skákať,ja som tam skočil s CPU skoku keď som skákal z x-2 na domovskú,bez spearky tam neprežiješ asi dlho,mask tam nefunguje takže musíš dať hneď ultra mask a potom ísť do rohu,tam ti príde len málo uber protegitov(skočil som tam na cca 300 skokov),bol som v skupine s 2 hráčmi,ktorím sa podarilo skočiť tam 2x za hodinu,takže tak
     
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  18. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Mám málo skokových poukážok, tak by to bola škoda takto skúšať.. :D

    A ako je u hráčov rozšírená informácia o tajnom portále na vrchu 4-5? Prednedávnom som ho objavil, ale neviem koľko tam už je.
     
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  19. Kerny

    Kerny User

    Nemyslím skokové poukážky,myslím to CPU skoku čo ťa hodí na x-1,dá sa kúpiť v obchode za kredity
     
    Ħũŗĕį tohle ocenil(a).
  20. smoki170

    smoki170 User

    ano ta mapa existuje ale dostat se na ní je opravdu těžké a mně osobně by zajímalo kdo tu mapu udělal jelikož nemyslim že by BP schválně jí udělal ale můžu se mýlitno každopádně choď tam až budeš fakt dobrej jinak se to nevyplatí diť ani teror ta nepřežil celý den ale jen 2 hoďky takže nvm
     
    Ħũŗĕį a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.