Tak asi přicházíme o český a slovenský admin a moderátorský tým

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 22/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj všem. Jsem zděšen. Z toho co jsem zaslechl zřejmě díky přístupu BP přichází česká a slovenská hráčská komunita o většinu lidí, kteří se o ně starali po dlouhé roky a je jedno, zda jsou to moderátoři fóra či četu, admini nebo pracovníci podpory. Nikdy to tito lidé neměli jednoduché, když hráči požadovali řešit problémy a BP jim nedával dostatek prostoru ani nástrojů, aby tak mohli činit. Ale to, co asi BP prosazuje za změny teď, zřejmě nebude nic dobrého pro českou a slovenskou komunitu, když to vyvolalo tak zásadní reakci u většiny lidí admin týmu. Pořád doufám, že se BP pokusí o nápravu svého postoje a přesvědčí ty, kteří o nás pečují, aby zůstali. Nerad bych, aby jsme o ně přišli.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj TRIXT

    Už dlhšiu dobu sa CZ/SK tím snaží zlepšiť našu komunitu či už tuna na fóre alebo na chate. Jedná téma, ktorá sa interne preberala najviac boli tresty na chate a ich zmiernenie. Všetky strany sa zhodli na tom, že chceme našu komunitu zlepšiť a celkový prístup. Bohužiaľ dopadlo to nečakane kvôli zmenám, ktoré sa hlavný BP tím snaží zaviesť a celkovo celá situácia sa rieší a je vo fáze diskusie.

    Podľa mňa prebehli zbytočne skoré príspevky na rozlúčku a zatiaľ nič nie je uzavreté

    Najlepšie bude ak sa vyhneme diskusií ohľadom tejto témy pokiaľ sa nevidá oficiálne stanovisko k tomu čo sa stalo.
     
    Raziel a Antré tohle ocenili.
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Myslím si, že je dobré o tom mluvit a vyjádřit vám podporu. Vím, že někdy to s námi neměli lehké a na oplátku my s nimi, ale také alespoň trochu vím, co se v poslední době pokoušeli pro nás udělat a myslím si, že se jednalo o pozitivní kroky. Osobně si myslím, že by to kluci měli přehodnotit a pokud se BP srovná, tak neodcházet. Byla by to ztráta pro nás všechny.
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  4. Jessie a neni trochu divne ze chcete zlepsit Vasi komunitu na ukor porusovani pravidel?
    Nekdo nekdy nastavil nejaka pravidla a nove vedeni na BP se snazi ted tyto pravidla zmirnovat. Tim ten kdo porusi pravidla na chatu dostane mirnejsi trest,aby za chvili mohl dale psat treba urazky atd. To nema logiku.
    Chyba je dle meho nekde jinde a v tom ze se nekdo snazi komunitu zvysit , aby se zavdecil, na ukor kvality sluzeb.

    Kde kdo kdy videl ze nepoctivy hraci se budou kryt. Jen aby byla komunita vetsi a lepsi. Ono nestaci ze se uz krejou prodane ucty, ruzna dalsi prouseni pravidel (sdileni atd.) a o hracich co jsou na programech se uz ani mluvit neda, protoze zabanovanim nepoctivcu by klesla komunita daleko vic a to prece vedeni BP nechce.

    Problem neni v cz/sk tymu, ale v zavadeni novinek do tymu a hlavne nesodruznost celeho tymu. Kdy cely tym nedrzi pri sobe a jsou jedinci,kteri radi skacou dal.
     
    =Marvin= a Joe tohle ocenili.
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ÐîbÎïķ®JuÞiłêŗ[JΛFΛ]

    Ako som už napísal všetko je vo fáze riešenia, viac informácií k tomu nemám kedže sa jedná o diskusiu medzi BP a GA. Pokiaľ viem obé strany sú ochotné diskutovať na úprave pravidiel aby došlo k vzájomnej spokojnosti.

    Musíme si počkať na oficiálne vyjadrenie bohužiaľ
     
  6. To je hezke ze jednaji, ale maximalne se vse utlumi na nejaky cas a pak to zacne opet na novo.

    Pokud vim tak ICM do dnesniho dne hracum nedokazal ani odpovedet jak je to s vyhrami v soutezich, kdy vyhraji ti co se vubec nezucastni. Take to je velka zahada a je jasne ze BP neco kreje.

    Tym je ok, ale chyba je na vedeni BP. To nikdo nevymluvi a hlavne se jedna o komunitu, kdy se umele zamestnanec BP zde snazi zavdecit hracum na ukor porusovani pravidel. Vse je jen na ICM, ktery si urcuje co bude trestano a co ne. Jemu osobne jde o to ,aby mel dobre slovo na BP. Na ukor dalsich veci.

    Jinak ja zadne oficialni vyjadreni nepotrebuji.
     
  7. lamiX

    lamiX User

    BP začíná dělat pořádek? Už bylo na čase
     
  8. Korben

    Korben User

    lamiX, Od teba som iné ani nečakal, no BP s tým nemá nič spoločné a ani nás nikto nevyhadzuje a nenúti k odchodu. Je to slobodné rozhodnutie každého z nás.
    Keď BP začne robiť poriadok, tak to by museli začať pri botkách.;)
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    A zůstane tu z týmu vůbec někdo? :( Byla by škoda vás všech, udělali jste tady kus práce a možná ještě víc, o které my hráči ani nevíme. Myslím, že byste si to měli ještě rozmyslet. A pokud by to bylo jen trochu možný a našlo se východisko, tak tu s námi zůstat. Myslím, že je tady spousta hráčů (kromě věčných rejpalů), kteří stojí při vás a byla by velká škoda, kdybychom vás tu neměli.
     
  10. Korben

    Korben User

    Sentiero, Osobne som mal rozpísané rozlúčenie a bol som rozhodnutý okamžite ukončiť svoje pôsobenie v teame. Po dohovore s ICM, som sa rozhodol, že nenechám hráčov bez pomoci a podpory, kým sa vytvorí funkčný team, ktorému predáme svoje znalosti a zotrvám tu zatiaľ maximálne do konca srpna/augusta. Každý moderátor sa rozhodne sám o zotrvaní v teame a rešpektujem každé rozhodnutie.

    Fórum budem priebežne sledovať a pokiaľ to bude možné, tak poradím pomôžem a odpoviem aj svojou aroganciou tomu kto si to zaslúži.
    Tak že úplné rozlúčenie ešte odkladám a rozlúčim sa oficiálne, keď príde chvíľa na rozlúčku.
    Horší ako som bol ja, určite nepríde. :D

    Toto je len a len moje rozhodnutie.
     
  11. Tak Korben to že si niekedy arogantný to je pravda, ale niektorí ľudia si to zaslúžia.

    A keď odidete do dôchodku tak prídu nový a zas si zvykať bude ťažké. Predsa vy ako team ste tu už riadne dlho a ako hovoria ostatný obľúbili sme si vás aj keď sa tu nájdu individuálne prípady.
     
  12. Korben

    Korben User

    †яOssΞ†®, Do teamu som išiel s vedomím, že budem neobľúbený, ja som viac menej rozhodnutý, no nechcem aby ste na mňa spomínali, ako na admina ktorý zdrhol, všetko nechal tak a ktorého by nezaujímala komunita hráčov. Ak predám svoju pozíciu, tak to bude dúfam človek, ktorý bude stáť za to. To aký prístup zvolí, je už na samotnom človeku.
    Ja mám svojský prístup, nemám problém pochváliť aj najväčších rypákov, napr ako Lamix, :D ak by napísal niečo rozumné.Keď že sa tu už ozval, ale samozrejme podľa niekoho budem arogantný a nenechám si skákať po hlave. Nerobím rozdiel medzi platiacim a neplatiacim hráčom, ani nemôžem, platby chvála bohu nevidím. :)
     
  13. To by si videl aký sú rodičia bohatý :D

    Ale tak určite nemôžem povedať že utekate. Marvin nám to tak vysvetlil ale zachoval v sebe to čo sľúbil pred vstupom do teamu a nepovedal presne o čo ide keďže je to interná záležitosť. Každý normálny človek by asi urobil to čo urobila väčšina Cz/Sk teamu.

    A ak budeš dávať niekomu svoju pozíciu tak verím že vyberies toho správneho človeka.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  14. Gahan

    Gahan Guest

    I já jako CA jsem natom stejně jako Korben pomohu vytvořit tým který zde bude a doufáme že novému týmu pomůžeme a předáme jen to dobré . Ale důchd čeká zde na DO na každého znás :) i na mě a dnes jsem byl kupovat teplé bačkůrky a vlněnou přikrývku .
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  15. lamiX

    lamiX User

    Jestli někomu budete předávat vedení, tak ho prosím předejte Jessie. Ten z vás všech ukázal nejlepší chování a měl by být vzor pro každého moderátora.
     
  16. Na na plienky si zabudol :D Prostata je hnusna vec :D

    LamiX to by si nebol ty keby si niečo sproste netrepol. Každý moderátor sa chova tak ako sa k nemu chová hráč.
    Ano Jessie je dobrý ale ja som toho názoru že je tu krátko a takú zodpovednosť neviem či by hneď zobral na seba.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/16
  17. Ale zde je zdarny priklad toho jak tym nedrzi pospolu, par jich skonci a dalsi ze budou stavet novy tym. Ty doby kdy tym cz/sk drzel spolu jsou davno pryc.

    Jeste me zarazi kdyz tolik moderatoru skonci diky zamestnanci BP. Tak zda by za uvahu nestalo udelat neco s clovekem co sedi na BP. Vsichni tu vedi ze si kazdy svou praci z tymu udelal, proc najednou takove nasledky.
    Neni tedy na zamyslenou otazka:
    Sedi na BP clovek, ktery doopravdy se snazi vubec pomahat hracum a tymum nebo je to jen clovek,ktery se snazi udrzet umele komunitu ( o tom jsem psal jiz v jinem postu tohoto tematu ), aby mohl ziskal nejake vyhody od BP na ukor toho ze stari clenove tymu skonci?
     
  18. Korben

    Korben User

    ÐîbÎïķ®JuÞiłêŗ[JΛFΛ], Team drží práve po kope. Každý sa rozhodoval na základe svojho vlastného uváženia. Moje stanovisko a rozhodnutie je jasné. Rozhodnutie moderátorov je na každom zvlášť a každý sa rozhodol, alebo rozhodne na základe diskusie v teame. Nikomu nezazlievam zotrvanie na pozícii moderátora. Ba práve naopak, bol by som rád, ak by ostali všetci moderátori a dôvod je len ten, že im verím. Predo mnou tu bol človek, ktorý ten team postavil a urobil to dobre. Moje rozhodnutie nieje pre nejaké zmeny, moje rozhodnutie je pre úplne niečo iné. To rozoberať zbytočne nebudem. ;)
    Netreba to zbytočne pitvať. Niečo sa udialo a tu som len napísal hráčom to k čomu sme po diskusii v teame dospeli. Nemusí každý súhlasiť, no o to nikoho nežiadam.
    Niekto je za, niekto proti. Nikomu názor neberiem. :)
     
    TRIXT a †яOssΞ†® tohle ocenili.
  19. lamiX

    lamiX User

    Jednání ICM bylo naprosto oprávněné, obzvlášť po tom, co moderátoři předvedli v jeho topicu. Přece by neriskoval ztrátu práce kvůli nějakým moderátorům, jejichž chování je oproti týmu na EN fóru naprosto otřesné. Nechtějí se přizpůsobit tak ať vypadnou, náhrada přijde brzy.
    Také vtipné jak si všichni myslíte, že je to ztráta pro "komunitu" :D Na chatu jsem nikdy neslyšel dobré slovo o moderátorech, jen na tomto fóru skládající se z +-20 aktivních členů. Myslím že většině komunity chybět nebudou :rolleyes:
     
  20. JΛЯΛXXX

    JΛЯΛXXX User

    No nic, i přes to, že jsme spolu občas na tom nebyli nejlíp , budete mi chybět at už to dopadne jakkoliv. :)
    jaraxxx
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.