Tak..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jakub_R_1994, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes som prisiel o vsetky irisky.. v obydvoch konfiguraciach mam to opravovacie cpucko!!! vzdy fungovalo len teraz nie mam tam este 16 oprav na tom cpucku a nic!!
    ID: 95921576
    Prosim o vratenie vsetkych iris lvl 16.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Máš to CPU v obou konfiguracích?Ještě se nestalo,že by to nefungovalo,tak nám odpověz,jestli ho máš na obou konfách
     
  3. ano prisaham ze ho tam mam v obydvoch konfiguraciach.
    Sa mozes pozriet aj na moj ucet mam ho tam medzi cpuckom a pise mi tam 16 oprav zostava.
    Aj na prvej aj na druhej konfiguracii.
    Vzdy mi to islo , Vzdy som to tam mal. Vela krat som to drazil a toto sa stane

    EDIT: OK pisal som na podporu : Oni mi napisali ze som v lodi nemal CPU. Mal som v prvom hangary v druhom nie a pokial viem cpu je automaticke a stihacky su na obydvoch hangaroch. Takze by mi to malo aj tak opravit pokial to tu ma nejaku logiku.

    Chcem aby sa niekto vyjadril k editu lebo ked som napisal toto podpore tak mi napisali ze ten ticket je uzavrety pritom to robia az ked napisu ze sa uzatvara takze ?

    Pokial sa mi nevratia stihacky nevidim zmysel hrat tuto hru dalej pretoze logiku v tom nevidim ze proste automaticke cpu mi neopravy stihacky je jedno vktorom hangary je to proste automaticke a stihacky su na obydvoch hangaroch, 800 000 u len upgrade na ne...
     
    Naposledy upraveno: 23/2/14
  4. Logan

    Logan User

  5. Korben

    Korben User

    CPU je funkčné, sám ho využívam, ale podmienka je aby bolo v oboch konfiguráciách. Ak dáš CPU do lode až po puknutí stíhačiek, tak ti to nepomôže. Pri stíhačkách je presný záznam o poškodení o opravách o tom či si tam mal CPU a aj to či si mal dostatok prostriedkov na opravu.
    Tak že o stíhačky si prišiel vlastnou vinou a tak bohužiaľ ti ich nikto nevráti.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.